Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Młody jeszcze, to szybko się wysmaży Postaram się ;) Jestem ciekawa czy będzie się bał Tory :D
  2. Masz teraz "niemiecką" :D Ten buldożek tylko na grilla z właścicielami wpada ;)
  3. Albo nawet 2-3 budziki ;)
  4. Żeby było śmiesznie, to Aga dziś znowu zaspała
  5. Świetna :) Do mnie w sobotę przyjedzie szczeniaczek bf :P
  6. Nie ufam hotelikom :/ Hej :) No, troszkę nie po drodze :P Napewno będzie brakowało. Tym bardziej, że w domu ona jest prawie ciągle sama :/ W Polsce to ja bym miała komu ją zostawić :P
  7. Jak na 4 osoby to tanio ;) Tyle by mnie kosztowało samo paliwo, a jazdy jest jakieś 17h w ciągu :/ A samolotem 2:40h ;)
  8. Tym bardziej, że szansa na nasz lot do Kanady, to prawie bliska "0" :/ Więc ta Hiszpania byłaby idealna ;) Na tą chwilę bilety na samolot, na naszą czwórkę, z bagażami, to 300 euro w obie strony, więc nawet się autem nie opłaca jechać i męczyć dobę za kierownicą :/
  9. Do tego spotkanie z Bogdana kuzynem, jego żoną i 10 tyg. młodszym od Nathana Oliverem :D
  10. Ola, to ma być koniec roku albo początek przyszłego, a nie teraz :P
  11. To przylatuj Ola ;) Tylko, że Nathan leci z nami :P To jest właśnie problem :/
  12. Podrzuciłabym ją do jakiś znajomych, ale do tych co bym dała, to albo mają kota albo dziecko, które się boi Tory :/ A szkoda mi nie skorzystać, bo to Bogdana kuzyn z Kanady chce lecieć do Hiszpanii i będzie miał mieszkanie za darmo nad samym morzem :) Ja go osobiście nie znam, tylko prze telefon rozmawialiśmy. A Bogdan go nie widział 17-18 lat, a wcześniej razem trzymali zanim Patryk wyleciał do Kanady ;)
  13. Mamy propozycję "wakacji" w Hiszpanii ;) I mam problem co zrobić z Torą, bo to jest 2 tyś. km, więc raczej byśmy lecieli samolotem :P
  14. Aga, Ty już pobijasz samą siebie :P
  15. To Aga, weź jakiegoś wyrośniętego shelti :P
  16. Mam w domu kocura "po przejściach" Jest z nami od 12 lat. 6 lat temu kupiłam psa, szczeniaka. Pomimo tego, że kot waży 5kg, a pies prawie 30kg, to kot rządzi w domu. Mój kot również pije z psiej miski wodę, a pies wtedy czeka. Jak są razem na podwórku i kot śpi w psiej budzie, to pies do niej nie wejdzie. Nie raz pies zachęca do zabawy, to dostaje od kota po pysku, bo on się bawić nie zamierza :D Trafił się taki duet i tyle ;)
  17. Spoko ;) Mi Theodor robi pizzę z cytryną albo z cukrem :D
  18. Chętnie bym oddała, gdyby się tak dało ;)
  19. Ja Ci chętnie oddam trochę włosów Theodora ;) On ma je tak gęste, że jak ma je dłuższe niż 1cm, to nie mogę mu skóry głowy domyć :/ Dlatego, jak tylko mogę (od wiosny do jesieni) golę go na pół centymetra :D
×
×
  • Create New...