Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. A mi nikt nie rozwali drzwi, a nasra tylko jeśli będzie jeść za dużo kości wieprzowych :P
  2. Angi, Ty se jaja robisz czy poważnie?
  3. Aga, Ty pobijasz samą siebie
  4. Hej Ola i Twoje zwierzaki :P Teraz? Witam serdecznie :) "Jak se pościelisz, tak się wyśpisz" :P Mnie ktoś może zwyzywać, że "nie kocham" moich zwierzaków, bo nie śpią ze mną w łóżku,pokoju itp. Ale przynajmniej mam święty spokój w nocy :D Siemka łamAga :)
  5. Ja byłam AŻ raz :D
  6. Widzisz Mariolka, to kolejny powód żebyś jechała ze mną do Poddąbia, bo my niefejsbukowe :P
  7. A ja jem mięcho codziennie, ale nie wiem czy Cię zaproszę :P
  8. Ale nie podałaś, a on w poniedziałek już wrócił :P
  9. Właśnie :)
  10. Proponowałam Bogdanowi "kotki2", bo też bliżej niż Poddąbie. Stwierdził, że woli jechać dalej, bo tam mu się podobało :P
  11. W lipcu chcę być, ale nad morzem :P
  12. Dokładnie, nie ma co patrzeć na to, że teraz pies jest przyjazny dla całego otoczenia. Sama mam ONkę, którą nazywam "przerośniętym kotem", bo kocha wszystkich, nie szczeka na obcych za drzwiami itp. A jednak była sytuacja, że szliśmy z nią w pola na spacer. Robiło się już szaro i jakieś 100m przed nami stał koleś z rowerem. Pies przy nodze i kontynuujemy spacer. I co zrobiła moja suka na widok "obcego"?! Najeżona i warczy. Nie wiem czy rzeczywiście mogłaby zaatakować/obronić. Fakt jest taki, że gdyby ten koleś miał wobec mnie złe zamiary, raczej by nie ryzykował, widząc 30kg psa przy mojej nodze, najeżonego i warczącego. A takie zachowanie w zupełności wystarczy, żeby odstraszyć potencjalnego napastnika ;) Więc na co dzień mam kluchę, a w razie "w" myślę, że będzie wiedziała co robić :)
  13. Kup se kozę zamiast psa, to zeżre liście i nie będziesz mieć grabienia :P
  14. Witaj w klubie :( Jak widać mnie też nie :P
  15. To czemu ja nic o tym nie wiem? Pewnie nie zostałam brana pod uwagę :(
  16. A co się miałam przyznawać :P Napisałam, że ja to nie Ty i już :P A powymyślać, to dopiero mogę jak chcesz :D Ty mnie nie denerwuj, bo MASZ jechać w przyszłym roku do Poddąbia, w lipcu jak ja, a nie do jakiegoś Trzęsacza :mad:
  17. Shadow sam Ci pokazał gdzie ma Twoje tłumaczenia czemu Cię nie ma na dogo :P
  18. U mnie ze zwierzętami nie ma problemu, bo śpią w kuchni, za zamkniętymi drzwiami :D
  19. Ooooooo, to gdzie "rude" idzie? Ale podobny do Moruska...
  20. Kup spalinowy, to będą gumowe, a nawet pompowane ;)
  21. Takie numery mi robił Nathan przed pierwszym zębem ;) Może Zdrapka ząbkuje?! :D
  22. http://www.zoo-safari.com.pl/
×
×
  • Create New...