Jump to content
Dogomania

Kattarzynaa

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kattarzynaa

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teoretycznie nie, praktycznie nie wiem :D bo jakis miesiąc temu się dopiero przeprowadziliśmy. Po prostu jestem taką osobą, że nie lubię chodzić sama po ciemku gdziekolwiek ;)
 2. Hej chciałabym się dowiedzieć jak to jest w praktyce, odnośnie zachowania tej rasy, czy faktycznie są mniej towarzyskie i raczej nie lubią jak sie je tak mizia? Oraz czy faktycznie jest to rasa bardzo chorowita?
 3. Z tym celem to jest różnie... po prostu chciałabym się czuć z nim bezpiecznie idąc na spacer np w zime kiedy już o 16 jest ciemno :) z kolei mieszkamy z chłopakiem w bloku 40m2 i różne opinie czytałam odnośnie dużych psów w bloku także można zgłupieć... chociaż owczarka niemieckiego nie wzięłabym do bloku. Pracujemy po 8h czasami te godziny nakładają się na siebie i nie ma nas w mieszkaniu w tym samym czasie a czasami się mijamy. Poza tymi 8h pracy cały pozostały dzień poświecimy psu :) przerabiałam z chłopakiem mnóstwo ras od jamników i pudli po amstaffa czy rottweilera, myślałam
 4. Poszukuję hodowli jamników miniaturowych lub króliczych długowłosych kremowych - czy ktoś wie lub ma namiary na taką hodowlę w Polsce?
 5. Hej, zastanawiam się z chłopakiem nad wyborem psa. Czytałam już o wielu rasach, ale szczerze mówiąc nie wiem która byłaby najlepsza... Ogólnie wychowałam się na jamnikach i owczarkach niemieckich, aczkolwiek żadnego z tych nie chcemy. Chciałabym żeby to był pies obronny. Zastanawiam się nad chow chow, bo podoba mi się i wygląd i ich charakterek aczkolwiek idąc gdzieś na spacer wieczorem lub w zime gdy od 16 jest już ciemno to bałabym się buszować z takim małym psem... prosze o rady !
×
×
 • Create New...