Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ducha do prezerwatywy przyrównuje :D
  2. Angi, a syrop z cebuli? Też łagodzi ;) Albo płukanie szałwią :)
  3. Halloween :) I trochę zwierzęcych fot :P
  4. Tak, wiszę jaj browara ;) Ale dostanie go dopiero jak się ze mną spotka :P Dzięki :* Choć nocki przez tego zęba nie wspominam dobrze :/ W moczu :D Czemu za dobrze?
  5. Widzę, że Aga dojrzała do zmiany tytułu galerii ;) Nick booooooooooooooooooooski :)
  6. Za to Bogdan bierze bardzo chętnie Theodora na spacery itp., więc często mam ten komfort, że urwisa nie mam na głowie :D Np. wczoraj jak pojechali na rowerach po 15, to wrócili jak już było ciemno ;) A jak tylko Nathan sam siądzie, to mu jeszcze wcisną drugiego I będzie Nathan w krzesełku na rowerze z Bogdanem, obok Theodor na swoim rowerze, a ja może wtedy będę mogła się wyspać :D Dla tych co nie mają mojego numeru, a więc i WhatsApp'a mojego informuję, że dziś powitaliśmy drugiego zęba :)
  7. Ale są też tego minusy: -nie napijesz się rano kawy/nie zjesz śniadanka w ogrodzie -nie poleżysz sobie na leżaczku -nie zrobisz grilla/ogniska -możesz trafić na upierdliwych sąsiadów :P
  8. A ja mam ten komfort, że otwieram drzwi do piwnicy, naciskam jeden "guzik" i piec sam się "rozpala" :P
  9. Ja też nie płaciłam za psa,bo nie wiedziałam, dopóki w drzwiach nie stanęła mi Straż Miejska :D Mój sąsiad doniósł, że mam niezaszczepionego psa i przyjechali na kontrolę. A że pies był regularnie szczepiony i nie mieli czego się czepić, to poprosili o potwierdzenie zapłaty podatku. Wtedy się dowiedziałam, że coś takiego istnieje :D Dali mi 24h na uregulowanie zapłaty. Następnego dnia znowu zapukali do drzwi, żeby sprawdzić czy zapłaciłam, nie olali sprawy ;) I już wtedy płaciłam co roku. Tak więc, to że ktoś nie zgłosi psa, nie znaczy, że któregoś dnia i tak nie będzie musiał zapłacić :P
  10. Będzie tak jak z Theodorem: jak już siądzie, to wtedy będzie "kumpel" :D
  11. No :) A co to za jakieś nowe rytuały?
  12. Mamusiu, ja pamiętam jak płaciłam 20zł :P
  13. A kto spędza z nim najwięcej czasu? :P Oczywiście, że JA! Bogdan go dopiero dziś zobaczył, jak robił foty :D A rano mu go paluchem wymacał, bo pokazać mu nie chciał :D
  14. Na zdjęciu tego tak nie widać, ale na żywo, dziąsło jest praktycznie przezroczyste ;) Więc w tym tygodniu pewnie się "wykluje" ;)
  15. Jak widać, łamAgi na dogo będą dwie :P Foty (oczywiście dziecięce :D)
  16. Nie schlebiaj sobie :P
  17. Jak mogłaś o mnie zapomnieć?! :(
  18. Byłam :P Helenka śliczna i pomimo swoich gabarytów, przy moim (już) 10kg klocku, wyglądała na maleństwo :) P.S. Na przyszłość patrz gdzie piszesz :P
×
×
  • Create New...