Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. U mnie 17-30 lipca. I od razu mówię, że w styczniu robię rezerwację nad morzem, więc wtedy wybiorę któryś tydzień z tych dwóch kiedy będę nad morzem :P
  2. Z mlekiem i bez cukru poproszę :) W Twoich fajnych szklankach
  3. Powiedz mu jak już zrobisz rezerwację że zmiana miejsca
  4. Do Katowic to ja mam jeszcze ponad 100km :P
  5. To jak przyjadę na kawę, to nie serwuj mi niczego z magi :/ Używam jej tylko do dwóch potraw: tatar i flaki. I w niczym innym jej nie lubię :P
  6. No ona na śląsku, a ja na opolszczyźnie :P
  7. Stawiam na to drugie Chociaż do tego pierwszego od dawna się przyznajesz
  8. No to jak się wszyscy dostosują do mojego terminu, to się możemy spotkać :D
  9. Minimum 1x w tygodniu :) A jeszcze w między czasie jakąś wędzoną rybkę, albo z puszki w pomidorach...
  10. A ja ubieram choinkę (i ozdoby w domu/przed domem) w pierwszą niedzielę adwentu :)
  11. Pewnie tak. Ale dla mnie to trochę jak znęcanie się nad tym psem, bo nie dość, że w obcym miejscu, to jeszcze wiele godzin sam :/
  12. U mnie tylko lipiec (po 17-stym) wchodzi w grę :P
  13. Ale ja nie mam Angi po drodze :P
  14. Na samej plaży psów w ogóle nie było :P Przez tydzień była tam moja Tora i tylko 2 inne psy widziałam ;) Ogólnie psów było dużo, więc nie wiem czemu ich na plaży nie było, skoro zakazu brak.
  15. Z racji tego, że ty jesteś fejsbukowa, a o spotkaniu nic nie wiedziałaś, to stawiam, że Ci się nie uda na nim być :P Ale zapraszam w lipcu nad morze, to spotkasz się z nami :)
  16. Jadłam wczoraj :D
  17. Widzisz jak szybko się człowiek przyzwyczaja do "luksusu" :P
  18. Poddąbie jest zajebiste :) Dla mnie i mojej rodziny idealne :) Mieliśmy tam wszystko czego potrzebowaliśmy :)
  19. kanarek - zegarek Chociaż rymować umiesz :P
  20. Aga, to czas opłacić ubezpieczenie, bo w poniedziałek do pracy nie pojedziesz :P
  21. Nawet gdybym wróciła teraz do pracy, to w moich nocach nic by się nie zmieniło :P Też Cię kocham :* "Piniądze to nie wszystko" :P
  22. No, może nie do grudnia, bo adwent zaczyna się 27 listopada ;) Ale choć do tej pierwszej niedzieli adwentu mogliby nie szaleć ;)
  23. A ja mam weekend tak jakoś do września 2017
  24. Bo jeszcze byś miała mandat za brak dokumentów :D
×
×
  • Create New...