Ktoś mi kiedyś powiedział, że jak się zrobi pierwszy tatuaż, to myśli się nad kolejnym itd. Z tego co widzę po sobie i innych, to się to sprawdza :D Zrobiłam jeden, myślałam już o drugim. Trochę trwało zanim ten drugi zrobiłam, ale już myślę o trzecim :D
Nieskończoność strasznie oklepana :/
Jakby doliczyć TŻta, to masz czwórkę :D