-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Nie dam rady. Harcówka mała i tak jest, nie ma miejsca na kolejnego słonia :P Tak, tak... ewentualnie zawsze się można tłumaczyć, że znalazłam takiego biednego, małego pieska... stoi na ogródku :evil_lol:
-
Jest fantastyczny :) I wielkie ukłony w Waszą stronę - za decyzję o adopcji ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Aleeeee myyyyyy kochamy Twoją galerię... :( -
[quote name='rashelek']No jakbym miała lepsze światło w pokoju to pewnie wyszłyby ładniejsze ;) Smarujemy kremem i działa, ale też nie za długo. A tej soli naprawdę litry wylewają :shake: No my chodzimy głównie na pole i do lasu, żeby uniknąć chodników i przechodzenia przez ulicę. Jakoś sobie trzeba radzić ;) Ale Wy do bloku to chyba dopiero jak będziesz na studiach, nie? Ja to, jak teraz patrze, nie mogłabym mieszkać w domu :lol: Komu by się chciało palić w piecu czy trawę kosić, albo naprawiać jak się coś skiepści. Blok jest wygodniejszy :lol:[/QUOTE] E tam, i tak lepsze od moich :) Ojej, u nas w sumie w ogóle nie solą... przynajmniej mam takie wrażenie, bo dzisiaj dwa razy wydupcyłam się, idąc do domu :lol: Dopiero i nie dopiero. 2lata śmigną bardzo szybko ;) Eeee tam, mam pasącego się psa, więc większe trawsko znika w jego paszczy, poza tym koszenie trawy jest fajne :loveu: I możesz sobie poleżeć przed domem. Palenie nie jest jakieś straszne, zresztą od tego ma się płeć brzydką ;p Może kwestia tego, że nigdy nie mieszkałam w bloku, zawsze na odludziu... nie umiałabym się przestawić :)
-
[quote name='maryg22']ahahaha, to faktycznie masz zachcianki :evil_lol: Nawet lepsze niż ja xD[/QUOTE] A Ty co chcesz? Jednak faktycznie marzy mi się w przyszłości domek na wsi, gromadka dzieci, 2 szetlandy, owce, konie, koze, osły, króliki i koty :lol: Hahahhaa, kompletnie nienowoczesna jestem ;D
-
No skąd. Jeszcze mi kundla brakowało, na pewno pomoże w sprzątaniu. Właśnie chrapie obok mnie ;) Jestem dziwna. Mam zaskakujące zachcianki. Zachciało mi się... własnego konia. :mdleje: Na początek kuc wystarczy :lol:
-
Baaardzo sympatyczny :loveu:
-
Takie pozycje też lubi? [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/601213_454523631285724_219102742_n.jpg[/url] :lol:
-
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
Ty$ka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']Bardzo podobna, choć głowy nie dam. czy ta suczka ze zdjęcia ma ogonek, bo Wanilka ma ucięty.[/QUOTE] To zdjęcie jest niewyraźne, ale może jak dostaniemy więcej Wanilki, to uda się porównać po pysku chociaż . W każdym bądź razie ostatnio sporo psów jest porzucanych. W tym tygodniu usłyszałam tylko o 4. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='dOgLoV']ej no bo jak nie mam swoich to chociaz czyjeś bym pooglądała :eviltong:[/QUOTE] ja tak samo :siara: -
Ty jeszcze masz choinkę? :O Zdrowia życzymy.
-
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
Ty$ka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Kurde, tdopeiro skojarzyłam: czy to czasem nie o tym psie mowa? [url]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1525581_590375737678495_650764570_n.jpg[/url] -
Jak mnie tu dawno nie było! Gryzoń zdążył urosnąć, a Ty dorobiłaś się dwóch koni :lol: Zazdroszczę, niemal sielankowo :p
-
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
Ty$ka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Przy wjezdzie do Tomaszowa, tam gdzie mają siedzibę firmy budowlane[/QUOTE] OK, to już wiem gdzie. Mogę porozklejać plakaty, że znaleziono suczkę, ale plakatu już zrobić nie umiem. :( -
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
Ty$ka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zapisuję wątek. Ona znaleziona w Tomaszowie czy w Zamosciu? -
[quote name='maryg22']Kurde... i jak ja ma teraz się sensownie wytłumaczyć? :evil_lol:[/QUOTE] Że masz sklerozę? :p
-
Sama zaproponowałaś siłownię :p
-
Mój brat ostatnio mi to proponował, bo jego koledzy nie są wytrwali i teraz sam trenuje. Ale faktycznie do wszystkiego brakuje mi siłowni 8)
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Ty$ka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
:p Hahahahhaaa, cieszę się :D -
[quote name='maryg22']No wiesz, ja taką ciężką Joy podniosę, a Ty takiego leciutkiego Morusa nie dasz rady? :evil_lol:[/QUOTE] w końcu nie jestem pudzianem :D
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Ty$ka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Opuściłam, bo powiadomienia mi przychodziły niepotrzebnie... wszak, nie pasował mi termin, więc i tak bym nie pojechała ;) -
Wróciłyście :) Kociambr uroczy. Za Kreską się stęskniłam :loveu:
-
https://imagizer.imageshack.us/v2/640x428q90/834/zucj.png genialne :loveu: Świetnie się patrzy :D
-
Podobają mi się te szelki, ale ja się zastanawiam... nie popsują jej łokci?