Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Ja przynajmniej nie spamuję, czyli nie pokazuję, że się nudzę :p
  2. [quote name='magdabroy']Dobry wieczór Ty$ka :loveu: Ale te Twoje koleżanki tu spamują :roll: Człowiek czyta, czyta i gubi się gdzie jest :evil_lol:[/QUOTE] Dobry wieczór :) Taaa, na fejsbuku zostawiły większą niespodziankę :p No hehe... niestety :D
  3. [quote name='magdabroy']A te: [URL]http://dobrzykow.com/ganja.html[/URL] [URL]http://dobrzykow.com/ginger.html[/URL][/QUOTE] Lubię to :loveu: Jak tam Theoś?
  4. Eee tam, mój pies praktycznie nie wymaga pielęgnacji. A wszelki brud się wykrusza... na łóżko :diabloti: Jednak wolę błotko niż te wszędzie wbijające się igiełki :P No proszę, kto by pomyślał, że Maksiu to taki wariat :lol: Chibi nie polubiła nowego współlokatora? :P
  5. Cześć. Żadna z podanych suk mi się nie podoba, ale ja jestem wymagająca jeśli chodzi o Ony: tylko użytki :D
  6. Zamiast SPAMu by choć raz z Ciebie pożytek był i fotki byś pstryknęła...
  7. Jaki kudłaty ON, fuuuj :( Dobrze, że trafił do tak dobrego domku :) Hahaha, zdjęcie oszołom najlepsze :loveu:
  8. A gdzie fotki z tego wiosennego spaceru? :p
  9. [quote name='unikatowydiament']Na razie nie,zaś moja choroba mi zaczeła dokuczać,a jej leczenie sporo kasy mnie kosztuje,ze szczylem poczekać zaś muszę,marzyłam o rotku:loveu:była i jest to moja nie spełnona miłość[/QUOTE] W takim razie życzę zdrowia i realizacji marzeń w przyszłości :)
  10. Uffff, jeszcze rozpoznałam galerię. Jednak dziwne to uczucie, gdy widzisz spam w swojej galerii i to nie Twój spam, a innych :siara: [quote name='Sonka95']Hejka :) Jaka słodziutka suczka :loveu: [URL]http://imageshack.com/a/img837/8710/m2ov.jpg[/URL] i owczarek też bardzo ładny :cool3:[/QUOTE] Hej :) Urocza, to prawda. :) [quote name='Yuki_']A jakie (dokładnie) ? I gdzie?[/QUOTE] Lublin 21-22lutego (tak, jestem już cwana :P) Ja nie idę jednak.
  11. Ej, czy mi się wydaje, czy faktycznie ja je już widziałam? :p
  12. [quote name='(:Buńka:)']Uszanowanko :diabloti:[/QUOTE] [quote name='(:Buńka:)']ahahahha xdd ściągnęłaś mnie chyba telepatycznie:diabloti: :D[/QUOTE] [quote name='maryg22']ahahahaha, no na pewno xD[/QUOTE] I zaczęło się... :PP Cześć Buńka :D
  13. [quote name='Victoria']borze tu tez spam...? :C[/QUOTE] Na poprzedniej stronie fotki. Ilośc przerażająca, ale są :evil_lol:
  14. [quote name='kalyna'][URL]http://imageshack.com/a/img833/4334/axbh.jpg[/URL] Boooooże :placz::placz: dlaczego takie psy siedzą w schronach... buuu :([/QUOTE] I jak tu brać psa z hodowli? Fajna sucz, trochę mniejsza niż łonek, ale fajna, niespełna rok ma. Niezrażona do życia, żywiołowa, kontaktowa, szarpakowa. [IMG]http://imageshack.com/a/img191/6526/x0u9.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.com/a/img819/2564/jnd2.jpg[/IMG] [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-d-UwCHlGcy0/UvdoNWk0klI/AAAAAAAAEO0/f-e3_UWJfQA/s1600/IMG_8803.jpg[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-XWkZL6Om0rQ/UvdoU0ux-GI/AAAAAAAAEO8/O7i8TZNhuqY/s1600/IMG_8796.jpg[/IMG] [quote name='maryg22']Ja tu zaraz Iwoneła ściągnąć mogę xD[/QUOTE] Hahaha, to propozycja czy szantaż? :D
  15. [quote name='maryg22']Na siebie najlepiej :D[/QUOTE] Na mnie??? ja taka miła jestem :p nieee, na siebie nie.
  16. [quote name='maryg22']I jedno i drugie :grins:[/QUOTE] Bez Iwoneła jesteś nieszkodliwa, więc jesteś mile widziana :lol:
  17. [quote name='(:Buńka:)']Może sera? :diabloti:[/QUOTE] Jak mało tlusty to tak :P
  18. [quote name='maryg22']Przywitałabym się, ale nie wiem czy mnie tu chcesz :diabloti:[/QUOTE] I co ja mam odpowiedzieć? :p To co chcesz usłyszeć czy prawdę? :lol: :PPP
  19. Titititititititi :loveu: Uroczy potworek :D
  20. Oczywiście, że tak :D Bo na kogo?
  21. Nasza Perła, poprzedniczka Morusa... no identyko... :( [IMG]http://3.bp.blogspot.com/-9MGW1USSJEw/Uvc_ShcEoCI/AAAAAAAAENw/2rwZc3XOGyo/s1600/IMG_8843.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.com/a/img837/8710/m2ov.jpg[/IMG] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-ZODTOdC4tvM/Uvc_SZeN2KI/AAAAAAAAENs/Hmkl1tPWQ-w/s1600/IMG_8868.jpg[/IMG] Przebywa w schronie w lubelskim. I dla miłośników łowcarkowatych: [IMG]http://imageshack.com/a/img833/4334/axbh.jpg[/IMG] Fotografie: Adriana Jaworska
  22. [quote name='(:Buńka:)']Spokój tutaj ! :mad: :evil_lol:[/QUOTE] A będą za to fotki? :p
×
×
  • Create New...