Jeśli ktoś chce bardzo Maksia, to nie powinien się denerwować z powodu jego choroby, tylko czekać cierpliwie, a jak zrezygnuje to znaczy że to nie był ten domek, bo ja czegoś takiego nie rozumiem, ktoś chce, ale jak natychmiast się nie daje to nie chce, to dla mnie wręcz było by podejrzane!!! Jeśli to ten właściwy, super domek, to poczeka, inaczej szkoda zachodu z takimi ludźmi!!! I przede wszystkim szkoda psa na siłe wypychać!