Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. [quote name='Javena']Czy chodzi o Głowaczów woj. mazowieckie?[/QUOTE] Nie, Malwinka jest w małopolskim koło Myślenic
  2. [quote name='Javena']Otrzymałam meila o zrobienie ogłoszenia dla Malwinki . Czy to od Ciebie Masza? Zaczełam już robic dla Iwy .Dane wziełam z tablicy pl.,ale dla Malwinki tez zrobie.[/QUOTE] Tak to ode mnie. Dziękuję kontakt ten co w mejlu podałam na Panią Martę. Jak ona znajdzie dom to Pani Marta weźmei na jej miejsce innego psiaka stamtąd dlatego to ważne, żeby się udało.
  3. [quote name='iwoniam']O, wow wspaniała wiadomość. Przekażę Iwonce z Amoka, ona ma wszystko - książeczkę zdrowia Trufelki też będzie mieć Iwonka, Najłatwiej przez nią, bo ma Trufelkę na miejscu, a ja bym tylko wprowadzała zamęt. Dziękujemy ![/QUOTE] To poproszę o numer tel. zadzwonię i wszystko wyjaśnię z nią jak to załatwić, Iwonka pozdrawiam, wpadnijcie kiedyś do nas jak będziecie po drodze- za jakieś 2 tyg będą jeżyny:)
  4. [quote name='iwoniam'][B][SIZE=3]aka nina - 90zł-[/SIZE][/B][SIZE=3] "na psy z olkuskiej mordowni" [/SIZE][B][SIZE=3] DZIĘKUJEMY. wpłata 21.06.2013 saldo: 82,50zł - do wykorzystania na bieżąco. [/SIZE][/B][SIZE=3]Proponuję opłacić szczepienia Trufelce. [/SIZE][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][SIZE=3]Wirusówki ma ode mnie już opłacone, trzeba ją tylko dowieźć i zaszczepić. Pozostaje wścieklizna i inne zabiegi. Może też część na sterylizację/koszt hotelowania?[/SIZE][/QUOTE] To na hotelowanie , sterylizację będzie maiła darmową tylko pozostaje kwestia dopełnienia formalności ( procedura opisana na 1 stronie wątku AS)
  5. [quote name='Javena']Podrzuccie mi jakiegoś psiaka ,zrobie mu pakiet ogłoszeń.[/QUOTE] a może dałabyś radę zrobić dla Malwinki u Pani Marty w hoteliku na BDT, zabrana z Olkusza. Wysłąłąbym Ci opis i zdjęci na mejla co? Iwona mam potwierdzenie że AS zapłaci w 100% za sterylizację Trufli, czy to z Tobą załatwiać sprawy dokumentów czy z Pania Iwoną z hotelu?
  6. Mam zgodę na sterylizację Trufli, AS pokryje 100%. Z kim się kontaktować w sprawie załątwienia formalności ( dokumenty do wysłania do fundacji)? z iwoniam czy Iwoną z hotelu?
  7. Pojadę jak tylko się obrobię zrobić nowe zdjęcia Kseni do ogłoszeń- ja myślę tak jak zawsze myślałam, że Ksenia jest psem nadającym się do adopcji do odpowiednich, doświadczonych , spokojnych osób.moim zdaniem trzeba ją zacząć na nowo ogłaszać.Decyzja jest wasza, jakby co...to będą nowe fotki na wątku, przynajmniej oko nacieszymy:) może w przyszłym tyg mi się uda...
  8. zgłosiłam Truflę zatem- jak będę mieć potwierdzenie dam znać i można sterylizować Trufelkę tylko kto się tym zajmie i dopełnieniem procedur z AS?( wypełnienie i przesłanie dokumentów)
  9. Tak Malwinka jest u mnie. Pod koniec lipca wydaję malutką suczkę od siebie z dt do ds, mogłabym wziąć jednego, może 2 szczeniaczki na dt ale nie wezmę takich małych bo one muszą być minimum do 5-6 tyg z matką. 5-6 tyg już jedzą samodzielnie a u mnie minimum do 8 tyg socjalizowałyby się z 3 psami. Malwinka jest wspaniałą przedszkolanką, od jesieni wychowała 6 szczeniąt, wylizuje je, pilnuje, bawi się z nimi jest bardzo cierpliwa. Kurcze rzeczywiście najlepszy byłby kojec z budą, żeby je suczka jeszcze wykarmiła.
  10. [quote name='Ada-jeje']proponuje zamiane zaplaty za sterylke suni ktora jest u Marty, z ktora jestem w ciaglym kontakcie, natomiast za Trufle, niech zaplaci AS.[/QUOTE] mnie tam wszystko jedno, mogę zamienić, tylko daj znać Marcie bo jak mnie poprosiła o pomoc to już ją poinformowałam, że może ciachać i żeby nie poszła faktura już na Ostatnia Szansę suczki są dwie nie jedna
  11. [quote name='Ada-jeje']Jesli nie jest to tajemnica kto to jest AS, nick na dogo czy org. pro zwierzeca? i gdzie jest Trufla, pod czyja opieka, tez z Olkusza?[/QUOTE] To Akcja Sterylizacja z mojego banerka ja jestem stałą deklarowiczką więc kilku suczkom w roku które nie są pod opieką żadnej fundacji czy organizacji a tylko prywatnych osób mogę zrobić zgłoszenie a fundacja Ostatnia Szansa opłaca im sterylizacje
  12. [quote name='Ada-jeje']ja sie juz pogubilam, czy u Marty bylo wiecej suczek, bo ja jedna sterylizacje mysmy zaplcili, czy te trzy ktore tu wymienilas to nastepne sunie z tej mordowni? jesli tak to zaplacimy za jeszcze jedna.[/QUOTE] Zapłaciłyście za sterylizację Malwinki AS zapłaci za sterylizację mamy mojego Słoneczka- Sary i dwóch małych kudłatych suczek które wstawiła misiaa- mam już akceptację więc może lepiej jak ciachniecie jeszcze jakiesś inne może Truflę barb, już otwarte:)
  13. to jeszcze zapraszam na bazarek- na zwrot za szczepienia i odrobaczania Słonka i na AS która płaci za sterylki mamy Słonka i 2 suczek u Marty w Glogoczowie na BDT [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244890-Angielskie-ciuszki-rozmiar-S-i-różności-na-BDT-maszy44-i-AS-ZAPRASZAM?p=21025936#post21025936[/url]
  14. Tyle złego, że dla podniesienia morale wstawiam zdjęcie Bejbi obecnie Tosi z wnuczkiem swoich Państwa, jest podobno bardzo grzeczna i bardzo się lubią z kotką, nawet śpią razem.: [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/19/e9r9.jpg[/IMG] i jeszcze Słoneczko, wstępnie już nazwane Suzie przez potencjalny DS: [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/545/2nwg.jpg[/IMG] Najlepiej się kopie dołki w mokrym piachu na budowie, nie?
  15. Dobrze , że Ksenię ominęła przygoda wyjazdu pod Zamość pod rzekomą opiekę behawiorystki Gosi i całej tej Wioli. Nie lubię jak ktoś wpada i zaczyna krytykować i ustawiać osoby zajmujące się psem, nie znając ich, nie znając historii, warunków i samego psa. Muszę kiedyś odwiedzić Ksenię, podrzucić jej kilka gryzaków oczywiście Lukasowi też.
  16. [quote name='Becia Lublin']w oczekiwaniu na jedzonko Czika & Company [IMG]http://i40.tinypic.com/or55hu.jpg[/IMG][/QUOTE] ale masz czarno:) piękne są jak prawdziwa rodzinka:)
  17. [quote name='AMIGA']Niestety sytuacja jest bardzo dziwna. pani wczoraj nie odebrała trzech moich telefonów, nie odpowiedziała na sms-a, w którym grzecznie poprosiłam o kontakt, lub o informację kiedy mogę zadzwonić, nie odebrała też dziś rano mojego telefonu :-( Na próbę zadzwoniła do niej eliza_sk i okazało się, że od niej pani odebrała telefon. Wynika z tego, że celowo moich telefonów nie odbierała. Okazało się, że jest obrażona na mojego maila, że na nią napadłam i ochrzaniłam. A nie ma obowiązku siedzieć cały czas przy kompie ani przy telefonie. No i w ogóle była wielce oburzona dlaczego Eliza jako "osoba trzecia" do niej w sprawie psa dzwoni, skoro ona załatwiała wszystko ze mną. Na pytanie kiedy w takim razie mogę zadzwonić pani odpowiedziala Elizie, że po godz. 20 (nota bene ja wczoraj wlaśnie dzwoniłam po godz. 20 a sms-a wysłałamo godz 20,28). A z psem jest podobno wszystko w porządku i jakby były jakieś problemy to ona by dała znać. NO I CO JA MAM O TYM MYŚLEC???[/QUOTE] Ja bym powiedziała, że jest bezczelna. Przecież Eliza reprezentuje SOZ umowa była na SOZ więc o co jej chodzi? Ech, Boże czy to nie jest normalne , że ktoś kto się opiekował psem przez kilka tygodni/miesięcy się denerwuje na początku, że chce wiedzieć że jest wszystko ok, bo mu na psie będzie zależeć zaqwsze, do końca życia? Ja mówię zawsze adoptującym, że dla mnie każdy szczeniak jest trochę jak moje dziecko i, że niech się nie zdziwią jak czasem będę jak nadopiekuńcza kwoka i nie ma to na celu dyskredytację ich czy nieufność tylko i wyłącznie dobro psa. Jak osoba jest normalna, wrażliwa to przecież potrafi to zrozumieć. Amiga jeśli wszystko jest ok to przecież nie bedzie miała nic przeciwko wizycie poadopcyjne nie? A jeśli będzie miała to ja bym zabrała psa...Współczuję Ci bo sytuacja jest taka której przy adopcji każdy się obawia, że nie wiadomo jak jest i nie wiadomo co robić.
  18. te dwie sunieczki małe sa na BDT u Marty w Głogoczowie, spróbuję załatwić im darmowe sterylizacje. Jak dostanę zdjęcia to poproszę o ogłoszenia. Są malutkie 6-7 kg i bardzo adopcyjne, przytulanki takie. Sara mama Słoneczka będzie za 2 tyg sterylizowana. Słoneczko ma się super, łobuzuje, na weekend była w swoim potencjalnym DS i tam dla odmiany była bardzo grzeczna ( bo bez moich bandytów) wstawię jakieś jej zdjęcie bo już urosła.
  19. Trzymam kciuki żeby było dobrze. Po 3 nieudanych adopcjach Milki z których 2 powroty były straszne a powody, kłamstwa, motanie się ludzi kuriozalne myślałam, że już nigdy żadnego psa nie wyadoptuję. Ochłonęłam, wyciągnęłam naukę, wnioski, odpoczęłam i wyadoptowałam szczęśliwie 8 kolejnych psów. I wiem też , że ufaj ale kontroluj no i jeszcze że nigdy nie ma się pewności co do tego jak może być, bo wizyta pa, to co ludzie mówią itp często nijak się ma do prawdy, czasem mówią to w co sami chcą wierzyć a potem życie pokazuje co innego. Nie można mieć o to do siebie pretensji bo inaczej nigdy nie oddałoby się żadnego psa a przecież większość adopcji jest jednak i na szczęście udana. Trzymam kciuki i głowa do góry.
  20. O rany, jestem w szoku...po raz kolejny potwierdza się, że ufać można tylko osobom, które się zna w realu a nie z forum...nie wiem mnie się ta osoba od razu nie podobała po tym jak wpadła na wątek Kseni i zaczęła się wymądrzać wraz ze swoją jedynie znająca się na psach behawiorystką Gosią. Krytykowała wszystkich po kolei z właścicielką hotelu włącznie, podając tylko przykłady ze swojego życia. Ja też mam psy po przejściach funkcjonujące myślę , że bardzo dobrze, też mam BDT i doświadczenie ale nie mam na tyle pychy w sobie żeby krytykować kogoś w podejściu do psa którego nawet nie widziałam na oczy. Taka megalomania zawsze mnie odpycha i odepchnęła, po prostu przestałam wchodzić na wątek. Potwierdza się, że intuicja jest najlepszym czujnikiem.
  21. Ślicznie, pięknie! Powodzenia w nowym domu, normalnie aż im zazdroszczę!
  22. A moje psy mimo zakroplenia coraz to nowymi środkami i tak przynoszą czasem po 2 kleszcze dziennie i co? I nic dopuki się je w porę wyrywa i obserwuje miejsca ukąszeń. Ja sama złapałam chyba ze 3 w tym roku. Nie ma co siać paniki, wystarczy obserwować. Poza tym ja myślę, że kleszcz to raczej z psa na człowieka nie przejdzie bo pies daje mu lepsze warunki życiowe, ma wyższą temperaturę , bogatszą w żelazo itp krew. A co do spaceru to spacer to chyba frajda a nie kara ( chyba, że się jest moją Świnką i idzie bez psiego towarzystwa hehe). Może czas rozwiąże te problemy, z kotem to myślę, ż ena pewno, u moich rodziców pies z kotem przez kilka miesięcy się uczyli współegzystowania i się udało. Trzymam kciuki.
  23. [quote name='dorota1']A nie chcieliby drugiego psiaka?;) Irma przeurocza, tak mi jej szkoda, że nie jest tak kochana jak być powinna:shake:[/QUOTE] Niestety ich Gabor u siebie w domu innego psa nie zaakceptuje, ma 16 lat i lepiej nie poddawać go takiemu stresowi teraz.Nawet ja przyjeżdżam w odwiedziny do rodziców bez psów. No nic, ja myślę, że Irma znajdzie dobry dom bliżej i szybciej. Fajna suńka.
  24. widzę, że Aga wstawiła już zdjęcia to prawda naprawdę fajna suczynka...ona by była idealna dla moich rodziców, ale oni na razie mają psiego dziadka
  25. ja dostałam, ale mogę wstawić dopiero wieczorem, w pracy mam blokadę na kompie
×
×
  • Create New...