-
Posts
2987 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marmosia
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Hej, ciotki, wstawać! Siuśka już po śniadaniu, spacerku i kropieniu oczka:) Miłego dnia... -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Buziaczki od nas na dobranoc... -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Coś tam wczoraj warczał, ale jak zobaczył, że mu Siuśka miejsca na łóżku nie zabiera to spał pod pierzyną całą noc, a ona obok:) A stękają, chrapią, Siuśka przewieszona przez łóżeczko. Cudnie, sielsko, anielsko:) A stary mój kastrację synusia rozważa, hehe I u wetki naszej z Siuśką ze mną był. Toż to szok! -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Ale, ale kochana, to Ty byłaś pierwsza:) Karolka jak zwykle skromna... Ściskam tego pulpeta, ale zdziwiłabyś się, jak za Tobą tęskni. To taka rozumna istotka, że masz wrażenie, że czyta w Twoich myślach. Dzisiaj rano uciekałam, żeby nie widzieć tych smutnych oczek, boś ją ciotka wyuczyła szykowania się do pracy. Czekam tylko, kiedy mi smycz w zębach przyniesie, hehe. A stracha to nam wszystkim w nocy napędziła, jak zaczęła chrząkać i kaszleć. Mało zawału nie dostałam i miałam Cię koło 2 budzić:) A w domu po powrocie ani kupy, ani siku, sąsiadka dotrzymała obietnicy i z Siuśką po osiedlu popylała. Mogliby mi już emeryturę zaproponować:diabloti: -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Psem poszczuję:) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
I proszę mi tu na wątku zmienić to zaniedbana i porzucona na brosikowa i marmosiowa, i to już:) A nie mi tu królewnę moją jako zaniedbaną i porzuconą opisują:eviltong: -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Nie ma dwóch jednakowych miłości, więc pewnie kofam ciut inaczej, ale równie mocno:) Masz Karolciu jakieś wieści o terminie sterylki, bo bębenek nam rośnie:) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Nic straconego, zapraszam do Oleśnicy:) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Buziaczki przesłodkie od Aguśki- Siuśki:) Zaliczyłyśmy dzisiaj wizytę u pani Kasi weterynarz- ucha wyczyszczone, włosy częściowo z uszek usunięte, ząbeczki zakwalifikowane do czyszczenia i dwa do usunięcia, ale dopiero około miesiąca po sterylizacji. Pies - anioł, położył się na kozetce, aż niemożliwe. Ważymy 5,5 kg.Teraz zostaje konsultacja okulistyczna u prof Kiełbowicza i diagnostyka zmian na skórze. Ufff. trochę tego jest, ale maleńka szczęśliwa, a ja chyba jeszcze bardziej od niej. Te czarne placki na skórze to skutek albo wypadku, albo długotrwałych, nieleczonych zmian na skórze. Dla mnie z nimi, czy bez, z zębami, czy bez i tak jest najcudniejsza:) Pozdrawiamy cieplutko Wszystkie diagnozy Karolciowej wetki potwierdzone. Karolciu dziękuję:) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Wy się laski nie nabijajcie:) Siuśka na świnki nie reaguje w ogóle. A dzisiaj ani razu nie nasiuśkała ani nie nakoopkała w domku, więc nauka cioci brosikowej w las nie poszła:) Wyhasana, rozkochała w sobie wszystkich sąsiadów, więc problemu, że będzie sama nie ma. Cudna sąsiadeczka będzie ją wyprowadzać, jak ja będę w pracy i czasami do się zabierać:) Buziamy cioteczki na dobranoc :* -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Zaproszenia ani wizy nie potrzebujesz chyba? :) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Chyba wszystkie chłopy tak mają :) Pies miał być w domu po jego trupie, świnki tylko na przechowanie, a teraz mamy dwa psiaki, 3 świnki i 2 króliki :diabloti: A męski szowinizm nakazuje posiadanie dużego, "męskiego" zwierzęcia... I co z tego? Chce się mieć wyprane, posprzątane, ugotowane i wyprzytulane, to trzeba zęby zaciskać:eviltong: -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
A poranny spacer, to mistrzostwo świata:) Tofik pokazał Siuśce swoje ścieżki, obracał się cały czas, czy jest w pobliżu, on siku- ona siku, on kupę- ona kupę, połaziła jak się patrzy, potem napełniła brzusio chrupeczkami z kurczaczkiem i drzemie słodko. Ze snu wyrywa ją tylko dźwięk otwieranej lodówki i pukanie do drzwi. O dziwo, Siuśka nie szczeka na nikogo, na mój zwierzyniec reaguje przyjaźnie, więc to idealny egzemplarz:) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Ech, wczorajszy wieczór pełen wrażeń był:) Agusia całą drogę przepłakała, dopiero w domu się uspokoiła, ale główna atrakcja w postaci wytarzanego w padlinie Tofika dopiero nadarzyła się o wpół do pierwszej. Dziewczę ze stoickim spokojem obserwowało biglowy show pod prysznicem. Od przyjazdu zwiedzała naszą chałupkę, pańcia szukała uciekiniera, a wszystko to pod czujnym okiem nieufnego pana. Teren zaznaczyła, noc przespała w łóżeczku swoim na kocyku cioci brosikowej ( pięknie dziękujemy), okoopkawszy w międzyczasie każdy prawie róg dywanu. O fakcie pojawienia się "niespodzianek" poinformował mnie rano chłop. Siuśka jest cuuudowna, taka kruszynka do pokochania, a lody z chłopem mym kruuuszy, że hej- jak już do niej maleńka mówi i ciacho daje, to znaczy, że akceptacja jest:) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Żyjemy... Muszę tylko to wszystko ogarnąć i odezwę się na pewno:) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
A cioteczkom dziękuję za zaufanie, że powierzyły mi, a w zasadzie nam, swoją Księżniczkę:) I za prezent w postaci mamci chrzestnej - cioteczki brosikowej i pozostałych cioć chrzestnych: Madzi i Ani:) I Wam wszystkim dziękuję za najpiękniejszy wiosenny prezent- za Siuśkę:) I Ani mojej, olivetshce, za uwrażliwienie na psią krzywdę i pierwsze logowanie na dogo:) Dziękuję ... -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Bo to była miłość od pierwszego spojrzenia... -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Ciekawość to podobno pierwszy stopień do piekła, ale... -
Piekny czarny owczar Ali - juz w cudownym DS :)
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Bo ciotki mają szczęśliwą rękę:) A Aluś rozkocha w sobie każdego:) -
Piekny czarny owczar Ali - juz w cudownym DS :)
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
I ciotkę marmośkę zaraziłam:) -
Yakima- sunia STAFFIKA w domku we Wrocławiu!!! DZIEKUJEMY :)
marmosia replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Ależ ona cudna:)- 609 replies
-
- oddam
- przygarnij
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Piekny czarny owczar Ali - juz w cudownym DS :)
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Jest cudny i na pewno los się do niego uśmiechnie:) A jeszcze jak ma takie cioteczki:) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Moja pani vet jest jak najbardziej za, tylko coby ją ten pieron pokochał tak, jak ja:) Ale musi być wysterylizowana, bo biglaczek "ruchawy" jest:) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Nio, to już prawie wszystko wiem:) Psiaki tej rasy maja skłonność do alergii, czy to pokarmowa, czy inna, stwierdzą testy- zrobimy je w klinice, więc do wyleczenia. Oczko też na pewno da się naprawić, nawet jeśli po zapaleniu rogówki zostanie zaćma, to nic wielkiego. Teraz pozostaje mi tylko akceptacja ze strony mojego biglaka i urobienie chłopa. To się nazywa miłość od pierwszego wejrzenia:)