Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. Zaproście, cioteczki, ciotkę o nicku olivetshka. Ma magiczne ręce do robienia ogłoszeń i wielkie serce :) To dzięki Niej jestem tutaj, na dogo :)
  2. Zapraszamy, zapraszamy... A może by tak schroniskowy piknik za ogrodzeniem ?
  3. Bo Cię lubię, to lubię i Twoje psy :razz:
  4. Czemu on musi być Disco, a nie Drops- dyć przecież maleńki jak cukierek :) Do góry maluszku, wierzę w Twój szczęśliwy los...
  5. Bom się modliła, żeby tknął choć ociupinkę :)
  6. Ostatnio obkarmiłyśmy nasze zbóje i całą szczeniakarnię :) Gotowane było w/g przepisu Karolci z drobnymi modyfikacjami,a fuchę schroniskowego kucharza przyjęłabym bez mrugnięcia okiem :)
  7. Ty się Baśna nie bój, tylko spróbuj :evil_lol:
  8. Ugotujemy wielki garnek i mam wizję- my i psy z jednej miski, hehehe
  9. Ja tam nie lubię randek w ciemno :eviltong:
  10. Ciotka Osa- poszłoooo :)
  11. Mi się dni porąbały- myślałam, że dzisiaj czwartek ;) Miziaj, miziaj :) I Basię też pomiziamy :)
  12. Boszsz... Jakaś plaga tych owczarków? Nie wiem, jak można być tak bezdusznym...
  13. Polcia wymiziana od marmosi?
  14. Madzia, Uru- poszłooo :)
  15. Wpadnę na pewno, dziękuję za zaproszenie. Na zdjęciach cudna bidulka, a minę Jarka M. też widziałam :) Sam się chłop wzruszył, jak o suni opowiadał. Ale jest w dobrych rękach, więc jestem spokojna :)
  16. Jeżyku cudny, trzymam kciuki ;)
  17. Anusia, zdjęcia cudne, a te szczęśliwe oczy "Waszej" suńki mówią same za siebie :) Chylę czoła przed Tobą i Mamą :) Nigdzie indziej nie będzie jej lepiej niż u Was. Trzymam kciuki za rekonwalescencję.
  18. Już znalazłam, gapa ze mnie :)
  19. Dajmy mu czerwone po Siuśce- jej przyniosło szczęście, to może maleńtasowi też :) Ja mam ryczący tydzień i serce mi pęka. Tak bym chciała wszystkim pomóc, a to nie takie proste ...
  20. Basiula, a co u dzikuska shih?
  21. Z tym zrzucaniem zbędnych kilogramów, to Madziula masz rację, ale przy odrobinie chęci ( a tej Mariukowi jak widać nie brakuje) Aluś będzie ważył tyle, ile potrzeba, żeby niepotrzebnie nie obciążać stawów. Buziaki dla czarnuszka :)
  22. Karolcia, buziaki dla Jeżunia, Polci i tej cudnej Coco przekażesz? ;)
×
×
  • Create New...