Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. Jestem u biedulka z Wrocławia. Tu na miejscu szukam mu na cito domeczku. Może być brzydki, szkaradny i śmierdzący,ale tak, jak moja Siuśka w dobrych rękach zmieni się w łabędzia :)
  2. Karolcia, a może go do mojej Kasi przywieziemy, żeby go obejrzała? Pozwolą? Tylko, qrczę, potem z powrotem do boksu, chyba by mi serce pękło:-(
  3. Też się boję, że nie zdążymy, ale z drugiej strony Jeżyk zasługuje na prawdziwy dom, a taki na pewno się znajdzie. Nie ma przecież ludzi o sercach z kamienia, a teraz po spa to on jest cudnie słodki :)
  4. I Siusia też w wiosennym nastroju- broi jak pijany zając w kapuście :) Buziaki dla ciotek- klotek...
  5. Hej, Misiaku, do góry hooop :)
  6. Dziewczyny, przerzućcie go na psy w potrzebie. Tam chyba więcej ciotek zagląda. Ja na razie tylko ślę buziaki dla tej czarnej kulki i trzymam kciuki za rychły domek :) Jeszcze pytanie- w którym on siedzi schronisku?
  7. Transport do? Auto mam, jakby co :)
  8. Przecież u niego to reakcja obronna, tak jak mówisz. Przejdzie na pewno kłapanie zębiskami, jak tylko znajdzie swoje miejsce :) Jestem pewna.
  9. Na pewno będzie piękny, a w to, że znajdziesz mu miejsce najlepsze pod słońcem ani przez chwilę nie przestałam wątpić. Tacy ludzie, Karolcia, jak Ty, to rzadkość. Tym bardziej jest mi miło, że i Ciebie, i Magdę, i Anię mam wśród swoich znajomych o wielkim sercu. Trzymam kciuki za Jeżyka, buziaczki :)
  10. I żeby nie było, że to żart prima- aprilisowy- wizyta poadopcyjna (druga zresztą) zaliczona:eviltong: Obrusu nie zmieniałam, kurze starte, podłogi wypastowane, dywany odkurzone i nawet okna były tym razem już czyste:evil_lol: Kawę serwował ten, po którego trupie miał być pies w domu ;)
  11. Dotarł do nas dzisiaj łoś i posłanko dla Agusi :) I ciotki dotarły na kawę :) Cudne popołudnie i wieczorek, wielkie buziaki :) Cioci Karolce dziękujemy za szarpaki będące główną atrakcją wieczoru, a Madziuli za cenne spostrzeżenia :) Uwielbiam Was dziewuszki...
  12. No, kochaniutkie, Siuśka się rozkręca, jakby najadła się szaleju. Ludzi za nogawki na spacerze szargoli, ucieka, podszczypuje, a przy tym pycho jej się tak cieszy :) Ma dziewczę charakterek- po mamusi :) Buziaki wiosenne dla ciotek- klotek...
  13. Śpi mi mały rojber nawet na głowie :) Dobranoc...
  14. Bo się zbój rozbrykał i robi ze mną, co chce :) Ale kropimy pod przymusem, z zaangażowaniem całej rodziny, hehe
  15. Zbój mały- szczeka, książki żre i przed zakrapianiem oka ucieka :) Cieplutko pozdrawiamy z przymrożonej O-cy :)
  16. I obrus nowy był, i ciastka :evil_lol:
  17. Ech, gdybym tylko miała te ciotki bliżej :razz: A tak? Nacieszyłyśmy się z Siuśką Karolcią naszą przez chwil parę, za co ją przesłodko buziamy :calus: Czekamy jeszcze na wizytę poadopcyjną ciotek w składzie pierwotnym :eviltong:
  18. Jezusicku drogi, jaki on cudny :) Ja w takim razie Tofa swojego powinnam też oddać, bo warczy i nie daje sobie założyć obroży przez moje córki, a jeszcze jak się rozepcha na łóżku, to gotowy jest zagryźć, kiedy musi doopkę ruszyć :) Uru?
  19. Aż łza się w oku kręci...
  20. Cioteczki, jako że rasa beaglowa szczególnie bliska memu sercu, zerknijcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/199092-Zapieluchowana-bigielka-Luna-pilnie-troskliwy-DT-nawet-p%C5%82atny!?p=16535570#post16535570[/url]
  21. Nika, wysłałam na Twoje konto 70zł dla Nordeńki :)
  22. Siuśka też kondycji nabiera, co prawda za Tofikiem nie nadąża, ale dzielnie się spisuje na spacerkach :)
  23. A tu co tak cicho? Ciotki śpią, czy co?
×
×
  • Create New...