Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. Azir? Ten, którego brałaś ostatnio ze szkoleniowcem? Chyba pierdyknę. Sama bym na tego pielęgniarza powarkiwała, bo chamski i w ogóle nie ma serca. Jakoś tak mi się wydaje... Biegaj, śliczny za Tęczowym Mostem:-(
  2. Piorunem działająca ciocia Ania. Możesz być z siebie, a właściwie to z Was, dumna. Oj dumna, i to jak :)
  3. Jestem, też jestem. Podczas ostatniej wizyty w schronisku też zwróciłam uwagę na ilość spanielków. A ta z 22 to niczym Coco Chanel, taka pysia pełna gracji :) Dzięki Wam dziewczyny za to, że jesteście:multi:
  4. Ania, ono jest po prostu boooskie!!!!!!!!! Aż mi się oczy zaszkliły...
  5. I ostatnie, ktore mnie bardzo rozczula... [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/3333/sara10.jpg[/IMG]
  6. jestem u maluchów :)
  7. Czego Ci ciotka potrzeba? Pisz, wspólnie zaradzimy :)
  8. Ja nie umiem, ale moja wetka ma zarąbiste cążki. Jakby się ktoś podjął, hm w ogóle nie myślę o Karolci, to pewnikiem mogłabym pożyczyć :)
  9. Hehe, to ja zapraszam, u nas ci pól dookoła dostatek :) I dziękuję za zaproszenie, na pewno kiedyś skorzystam :)
  10. Osa jest, Osa :) Ale dopiero za trochę, bo braki kadrowe i Wiktoria walcząca o życie :(
  11. Nie powiem:eviltong: Przyjedziesz, zobaczysz 6 kilogramowego gada:evil_lol:
  12. Taki śliczny, i taki szczęśliwy :)
  13. Zazdroszczę Wam, cioteczki, tych spotkań :)
  14. Dobranoc, Jeżyku, już nie będziesz sam...
  15. Walcz, Maleńka, walcz... Musisz żyć...
  16. Wspaniałe wieści, buziaki dla Jeżyka :)
  17. No, ciotki, to my Was cudnie dzisiaj witamy- odrobalone, "odkleszczone" i zadowolone z życia, że hej :lol:
  18. A czemu mamy szarą kopertę, a nie czerwoną?
×
×
  • Create New...