-
Posts
4160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gagatekk
-
Pani poseł coś mówiła o wysokim podatku za psa, żeby zniechęcić co niektórych. Z jednej strony to dobre, z drugiej co się stanie z psami których właścicieli nie będzie stać? ja jestem za tym co było kiedyś - kosmiczne ceny, póki nie każdego było stać, psów było mało. a teraz po 200 zł na allegro można kupić szczylka. zobaczcie na blue nosy, w Polsce jest może kilka takich psów, bo szczeniak kosztuje 10 tys, plus liczmy dojazd lub przesłanie psiaka ze stanów. jest dużo takich co by chciało, ale mało takich co może sobie pozwolić
-
ZIBO amstaff z papierami, czas do końca marca. ma dom
gagatekk replied to Greven's topic in Już w nowym domu
może zrobimy akcję wypuścić konie do lasu??? zamiast siać zamęt cioteczki koniary niech wracają na swoje forum. bo jak czytam co wypisujecie to, aż krew się we mnie gotuje -
Ina - młoda delikatna sunia w typie asta juz w domu
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']Dobra, juz wiem ze DS sie sypnal :( Wysylam maila do Konrada...[/QUOTE] a wiadomo czemu? ma psa czy raczej obecna nagonka zrobiła swoje? -
Ina - młoda delikatna sunia w typie asta juz w domu
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Marta a może do tego pana z Twoich okolic??? -
Porzucony Merlin/Ajron zostaje na stale w DT :D
gagatekk replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
omg... co on musiał przeżyć... biedny... trzeba będzie włożyć w niego sporo pracy. no ale fajnie że DT dokładnie przemyślał wszystkie opcje. -
Porzucony Merlin/Ajron zostaje na stale w DT :D
gagatekk replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
oooo... Merlin pokazał rogi? mam cichą nadzieję, że to stres -
Porzucony Merlin/Ajron zostaje na stale w DT :D
gagatekk replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
ale chłopak roześmiany :) super co do zabawek to u nas przez miesiąc lub dwa musiały być pochowane o miskach i karmieniu osobno nie wspomnę. walka o zakupy, o siedzenie przy ławie :) a teraz jedzą razem, zabawki leżą no i psy pod ławą cały czas się miziają trzymam kciuki za Merlina i Carmen. ciekawe czy zrodzi się kolejna wielka miłość :) -
Porzucony Merlin/Ajron zostaje na stale w DT :D
gagatekk replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
no u nas zajęło to kilka dni. Teresa była tak zdenerwowana... niech dadzą mu szansę. weekend chociaż -
ale cudnie. prawdziwy prezent :)
-
Porzucony Merlin/Ajron zostaje na stale w DT :D
gagatekk replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
żeby się udało z DS... te oczy przerażone... jej... aż mi kawa stanęła w gardle... a co do monitoringu czy ktoś się dowiadywał czy jest możliwość zobaczenia bladzi, która go zostawiła? a jak sierść mu się błyszczy. i z uśmiechem wygląda wspaniale -
Porzucony Merlin/Ajron zostaje na stale w DT :D
gagatekk replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']Wlasnie mnie toska zabila! Wiecie, ze ta laska zanim zostawila Merlina przy lawce, napoila go i nakarmila? :crazyeye:[/QUOTE] że co??? skąd wiecie??? dobra... różnymi porzucam sobie do kompa :comp26: ale aż się we mnie gotuje... nie no właścicielka kochająca psa... żeby ją pokręciło!!!!!!!!!!! :snipersm: :wallbash: :boom: -
MIX grzywacza - SKUBI - już bezpieczny w swoim domku w Niemczech:)
gagatekk replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
ja też :) ponoć wygląda pięknie- 109 replies
-
- do adopcji
- grzywacz chiński
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Porzucony Merlin/Ajron zostaje na stale w DT :D
gagatekk replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
nie mogę wysłać do nich maila ageralion spróbuj Ty -
to była Coma? ale całkiem inaczej niż na fotkach cudna...
-
wiesz co nie wiem... byłam zawieźć dwa psy :( i przy okazji poprosiłam miłego Pana o pokazanie bullków. widziałam Białaska, Donę byliśmy z nią na spacerku i tego cudnego pręgowanego sucza. Jest boska, gdybym była sama i nie zależna od kierowcy to bym poprosiła o pozwolenie na wyprowadzenie dziewuszki. taka całuśna. zakochałam się w niej. kajusza wejdź na gadulca :)
-
MIX grzywacza - SKUBI - już bezpieczny w swoim domku w Niemczech:)
gagatekk replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
w piątek dostaniemy nowe fotki :)- 109 replies
-
- do adopcji
- grzywacz chiński
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
witam, a ja byłam dziś z wizytą jak chcecie mogę dodać fotki bo porobiłam bullkom słyszałam, że Białasek idzie do adopcji :)
-
odi się przypomina dogomaniakom
-
eh... to musimy cierpliwie czekać... :( niestety Kasztan nie może przebywać z kolegami. mam bdb wieści sierść odrasta :D ma wspaniały meszek :) a wczoraj wiecorem chłopak został pozbawiony męskości. w piątek zrobiłam mu fotki tel kom. postaram się na dniach wstawić
-
Porzucony Merlin/Ajron zostaje na stale w DT :D
gagatekk replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
gdybym była na miejscu z wielką radością bym pomogła, a ja tak DALEKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;( a tak na marginesie zastanawiam się czy kto go nie wywalił bo dziś w TV były głupkowate doniesienia o "tych" psach