Jump to content
Dogomania

gagatekk

Members
  • Posts

    4160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gagatekk

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/772/c32e698327e639d5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/754/580e98da37cf28f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/773/4420644aec7fd573med.jpg[/IMG][/URL]
  2. a tu taki jakby nieśmiały... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/764/4166d8b3747b886emed.jpg[/IMG][/URL] z kolegami wygrzewam się na słonku :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/772/e5bdd23964a9131cmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. pozwolę sobie wstawić piękna dziewczynkę z lubuskiego :) mam nadzieję, że znajdziemy jej kochający i odpowiedzialny dom [url]http://www.dogomania.pl/threads/205243-bernardynka-BETI-czeka-na-Ciebie-_-SKWIERZYNA?p=16616955#post16616955[/url]
  4. [quote name='betka-sp'][B]ŁEZKA [/B] z kąd jesteś?? gdzie jest sunia?? jak ona sie czuje?? jak reaguje na inne psy?? na koty?? napisz coś wiecej jak możesz.........[/QUOTE] sunia zostaje u Gosi :) to chyba była miłość od pierwszego wejrzenia
  5. [quote name='sekkmet']jeśli akceptuje inne psy mogę ją wziąć na dt[/QUOTE] mamy tez inne psiaki na DT jakbyś była zainteresowana :)
  6. dziewczyny mam cudne wieści. Gosia która ją zabrała ze schronu zostawia ją :) oj to chyba była miłość od pierwszego wejrzenia :D mnie cały czas zadziwia głupota ludzi... dziś dostałam mail że dziewczyny mają suczkę w ciąży, była przywiązana do drzewa :( ręce opadają... jak dostanę fotki dodam wątek w lubuskim
  7. [CENTER] [B]PILNIE POSZUKUJĘ DOMU DLA PIĘKNEJ SUNI RASY SHAR-PEI PORZUCONEJ W SCHRONISKU DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT.[/B][/CENTER] [CENTER][COLOR=#ff1673]"BEZA"[/COLOR] ZOSTAŁA ODDANA DO SCHRONISKA PRZEZ SWOJEGO PANA BEZ MRUGNIĘCIA OKIEM!!![/CENTER] [CENTER][COLOR=#ff1616]PODCZAS ROZMOWY PAN STWIERDZIŁ ŻE JAK JEJ NIE WEŹMIEMY TO JĄ WYWIEZIE (nawet nie chcemy myśleć gdzie i w jakim celu)!!![/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#000000]BEZA W SCHRONISKU STRASZNIE PISZCZAŁA,TRZĘSŁA SIĘ CAŁA ZE STRACHU[/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#000000]BOJĄC SIĘ INNYCH PSÓW KTÓRE NA NIĄ SZCZEKAŁY [/COLOR][COLOR=#000000]WSKOCZYŁA NA BUDĘ SKULIŁA SIĘ W KULKĘ I NIE CHCIAŁA PRZEZ [/COLOR][COLOR=#000000]3 GODZINY Z NIEJ ZEJŚĆ.[/COLOR][/CENTER] [CENTER]WCZEŚNIEJ PRAWDOPODOBNIE BYŁA TRZYMANA W WARUNKACH DOMOWYCH [/CENTER] [CENTER]GDYŻ PO 3 GODZINACH PRZEBYWANIA W ZIMNYM KOJCU NA DWORZE OKAZAŁO SIĘ ŻE PIESEK [/CENTER] [CENTER]SIĘ PRZEZIĘBIŁ I NALEŻAŁO GO NATYCHMIAST ZABRAĆ Z KOJCA!!![/CENTER] [CENTER]SUNIA MA 3 LATA JEST BARDZO KOCHANA SPOKOJNA, ŁAGODNA, DOBRZE REAGUJE NA INNE PSIAKI.[/CENTER] [CENTER]"BEZA" JEST ZASZCZEPIONA,ODROBACZONA,ZACZIPOWANA[/CENTER] [CENTER]WYSTERYLIZOWANA"[/CENTER] [CENTER][COLOR=#ff1616]POMÓŻ!!!![/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#ff1616]ZAADOPTUJ BEZĘ ABY NIE WRÓCIŁA DO SCHRONISKA GDZIE JAKO PIESEK RASOWY NIE MA ŻADNYCH SZANS NA PRZEŻYCIE[/COLOR][COLOR=#ff1616]!!![/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#ff1616]PROSZĘ DZWONIĆ W SPRAWIE ADOPCJI!!!![/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#ff1616] 793-12-00-17[/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#ff1616][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] [/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/772/629c2e4de26333e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/763/7a78b2bf5f63db24med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/765/2ae95eaf0ef81d4cmed.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Freya73']Amstafun AmstaFobia :)[/QUOTE] Fobia? to raczej kojarzy się negatywnie... przynajmniej mi... mam fobię na pokraki (arachnofobię)
  9. Bernardynka Beti leżakujemy ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/771/0b81230ff9700210med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/771/2c0ce1fe03577b02med.jpg[/IMG][/URL] psie zabawy :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/771/ccf6def499203226med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/764/d034242bee9905f1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/772/da774af42bb0924cmed.jpg[/IMG][/URL]
  10. Agor z koleżanką Beti :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/772/da774af42bb0924cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/764/d034242bee9905f1med.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='czia']niestety nasze gminy nie weszły w program czipowania, w lubuskim chyba nie ma takiej gminy? Koszt to 55 zł. u nas, pani doktor zejdzie do 40.[/QUOTE] łoj... ale... 55 zł moim zdaniem to dużo... a patrząc na bezdomniaki to już w ogóle... na psiaki szkoda, a na żużel mają
  12. grzeczny Figaro z kolegami :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/587/4ceaf0678fd45556med.jpg[/IMG][/URL]
  13. piękny wyżeł czeka na kochającego ludzia
  14. [quote name='czia']za kastrację i szczepienie, to i tak mały, po kosztach, z bazarków lub wpłat dobrych ludzi. Jak tylko otrzymamy kRS, ruszamy z cegiełkami i kwestami.[/QUOTE] za kastrację i szczepienie??? wow... cudny ten wet :) nic tylko się cieszyć a kaskę uzbieramy, były wypłaty może cioteczki wybiorą się na zakupy :)
  15. piękny towarzyski psiak szuka kochającego domku
  16. [quote name='choleraa']Fajna nazwa:) mozna ja tez zmodyfikowac ze wszystkimi wyrazami na "f": Amstafioł Amstafowo Amstafriend Amstafaza Amstafile ;)[/QUOTE] dobre, dobre. mi się bardzo podoba, a pomysł z statutami ludzików zaje...fajny :D a mnie tu troszkę nie było, ale dyskusja się rozwinęła. wiecie co ja sama już nie wiem co o tym myśleć z drugiej strony nie odbieram telefonów nie gadam z ludźmi i nie wiem jak tu reagują. ja mam styczność z sąsiadami którzy uważają że mam psie bestie w domu i że pewnie nie będziemy mieli w domu dzieci skoro decydujemy się na takie psy... bo one atakują z zazdrości... i prawdopodobnie zjadają... mamy 60 zł z bazarku ;)
  17. a chip nie jest darmowy??? moja tymczasowiczka była chipowana w TOZie przez dziewczyny za darmo. z tego co słyszałam pokazuje się tylko dowód
  18. [quote name='czia']Sprawdziłam zaległość za Skubiego u pani doktor, mamy 145 za badania i 220 za leki- razem 365.[/QUOTE] ale... :( to ja przypominam że jesT bazarek na SKWIERZYNIAKÓW [url]http://www.dogomania.pl/threads/204660-Dla-Ciebie-i-Twojego-psa-%29-dla-ZN-bazarek-do-6.04.11[/url]
  19. jak cudnie jest grzać się w słonku :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/760/0508c9952b306b9fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/748/b1687d9161dcefe4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/765/708597abacf1f53fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/758/d13d98c02750aeedmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/766/f0e0e1bed3d11474med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/582/f30bcad04f9159damed.jpg[/IMG][/URL]
  20. tylko wiecie co nie jestem za tym żeby zwykły Kowalski dostał takiego psa... to nie są psy dla ludzi, którzy szukają psa tak ooo. raczej nimi interesuję się określona grupa ludzi
  21. czyli co w niedzielę robimy spotkanie??? uchwalimy statut :)
  22. cudo... żeby znalazł dobry dom...
  23. [quote name='czia']Łezka ma szansę na domek. Dziś przyjechała rodzina zobaczyć Bezę, a zakochali się w Łezce. Chcieli ją od razu zabrać, ale postanowiłyśmy najpierw w piątek zobaczyć domek i wtedy zostawić Łezkę. Zobaczyć jak zareaguje w nowym domu, jak się poczuje, po takich przejściach jesteśmy ostrożne. Domek z Gorzowa, bez zwierząt, z dzieckiem 5 letnim, świadomi rasy, mają kontakt z tą rasą i są Łezką zachwyceni. Byli na spacerze i długo rozmawiali z Bożenką- opiekunką Łezki.[/QUOTE] cudnie :) mam nadzieję, że Łezka będzie miała kochający dom :)
  24. dziś odwiedza nas Asia o 13 :) wolę mieć pewność że ktoś zerknie profesjonalnym okiem na psiaki ich zachowanie. nie chciałabym żeby kiedykolwiek zrobiły sobie krzywdę. do tego Tereń wywinął mały, naszym zdaniem nieświadomy numer. dziabnęła Daniela. wolę uniknąć błędów wychowawczych
  25. u... chłopak straci męstwo :)
×
×
  • Create New...