Jump to content
Dogomania

gagatekk

Members
  • Posts

    4160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gagatekk

  1. [quote name='agnieszka32']Wszystkie suczki w schronisku są sterylizowane po kwarantannie ;)[/QUOTE] aaaaa w sumie racja... też głupote strzeliłam :P
  2. [quote name='Freya73']Idzie jak po grudzie. Miejmy nadzieje, ze handel ruszy po sezonie urlopowym.[/QUOTE] załamka... chciałam kombinować z kolejnymi ciuszkami, ale nie mam gdzie trzymać. Tiga jeszcze coś miała ciążowego mieć, może to się ruszy
  3. miałam offa i wracam a tu takie dobre wieści. jaki on śliczny!nie wiem czemu, ale troszkę skojarzył mi się z collie. toska a kiedy jedziecie? kurcze może do tego czasu ktoś się znajdzie...
  4. [quote name='ageralion']Zaplacilam wlasnie za hoeliki Kenzo i Fussa. Dzieki Wam udalo sie zebrac pieniazki na ich hotelowanie! Dziekuje baaaaardzo mocno! :calus: Z aktualnych bazarkow, zbieramy wiec na hoteliki w przyszlym miesiacu :) A i kastracja Majora sie szykuje, ale nie znam jeszcze ceny... wiecej niz 150zl, nie powinysmy zaplacic :)[/QUOTE] aktualne bazarki nie najlepiej idą. wręcz tragicznie...
  5. co do kasy bazarek stoi... :( a tyle fantów mamy... nie mam gdzie tego trzymać, Daniel mnie gania i jak na złość cisza... eh... fotki z michą są powalające
  6. melduję się na wątku. słuchajcie zbieram psiaki do ogłoszeń. czy w treści można wkleić to co Asia napisała czy ktoś napisze jakiś piękny tekst? potrzebuje tez info o sterylce a pierwsza fotka jest cudna jak ona się uśmiecha :D fajna psia laska
  7. omg... od piątku miałam offa a tu tyle się działo... jestem obecnie w domu od soboty... jak na złość :( grrrr plakaty wyślę znajomym ze Szczecina wywieszą i prześlą dalej może drogą pantoflową coś się uda
  8. super :) ale radość to ja muszę zgłosić że jeden psi dzidź odpada
  9. 1. [URL="http://www.adin.pl/"]www.adin.pl[/URL] 2. [URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL] 3. [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] 4. [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] 5. [URL="http://www.ale.gratka.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] 6. [URL="http://www.szerlok.pl/"]www.szerlok.pl[/URL] 7. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] 8. [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] 9. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] 10. [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] 11. [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] 12. [URL="http://www.adopcje.org/"]www.psy.pl[/URL] 13. [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] 14. [URL="http://www.owi.pl/"]www.owi.pl[/URL] 15. [URL="http://www.cwirek.pl/"]www.cwirek.pl[/URL] 16. [URL="http://www.aukcjezwierzat.pl/"]www.animalia.pl[/URL] 17. [URL="http://www.pupilek.net.pl/"]www.pupilek.net.pl[/URL] 18. [URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL] 19. [URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL] 20. [URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL] 21. [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] 22. [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] 23. [URL="http://www.najpewniej.pl/"]www.najpewniej.pl[/URL] 24. [URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL] 25. [URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL] 26. [U][URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL][/U] 27. [URL="http://www.tusprzedaj.pl/"]www.tusprzedaj.pl[/URL] 28. [URL="http://www.zwierzeta.hiperogloszenia.pl/"]www.zwierzeta.hiperogloszenia.pl[/URL] 29. [URL="http://www.oglosze.pl/"]www.oglosze.pl[/URL] 30. [URL="http://www.s%c5%82oniu.pl/"]www.słoniu.pl[/URL] wykupiłam im tu ogłoszenia, czekam tylko na inf czy jako całość będą czy po jednym
  10. jaki przystojniak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale wiesz co jak na razie i tak nic nie pobije "lampy" z Ikei :D
  11. [quote name='toska_latte']To niecierpliwie czekam na foty ;) Czy ktos pomoze nam w oglaszaniu szczeniorkow?[/QUOTE] wykupie pakiety ogłoszeń sama nie jestem w stanie zrobić wolno mi to idzie, stronki się blokują. ogłaszamy jako całość czy osobno? kurde fotki nie wstawiłam muszę poszukać
  12. a może ciotka jakieś fotki całuśnika wstawi :)
  13. wiecie co poszukam Wam fotkę Oktan jako Reksio :) jest komiczny... a charakter ma taki na jaki wygląda. to taka psia dzidzia, pieszczoch nad pieszczochy, cichy spokojny, tuli się, mizia najbardziej na świecie kocha dzieci które się przytulają do niego. przy okazji to taki psi sierotek zrobi coś sobie zaraz jest u mamy i płacze ;) albo kapuje panu na uszko co się w domu działo :) jest totalnym przeciwieństwem tereski. ona to taka baba z jajami :D zresztą widać kto w tym związku rządzi ;):diabloti:
  14. ale... kurcze nie zazdroszczę. bidula. najważniejsze że wszystko skończyło się dobrze. dodaj jakieś fotki łobuzów :) czasem na fb cosik widzę jak ciotka ageralion doda opis :) a fota jak ziewacie jest genialna :loveu:
  15. wiedziałam że zostanie :) jupiiiiiiiii ojoj biedna Carmen... szczęście w nieszczęściu. daj znać jak mała się czuje
  16. dziewczyny podbijajcie i reklamujcie bazarek dla naszych dogów :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/210131-dla-TTB-Szczecin-ciuszki-od-34-42-CD-bi%C5%BCu-i-inne-pierdo%C5%82ki-%29-do-17.07[/url]
  17. mimo naszych starań i ogromnej pracy Piniuś vel Kasztan został uśpiony. żadna z osób zajmujących się nim nie weźmie odpowiedzialności za jego adopcję. pies zaczął zachowywać się bardzo agresywnie, pogryzł swoich opiekunów, dostał również szanse na DT niestety ugryzł. oglądało go kilku szkoleniowców, behawiorysta, był również ogłaszany w TVP1 w telexpressie staraliśmy się zrobić wszystko co w naszej mocy, ale niestety czasami trzeba podjąć ciężką decyzję :( dziękuję wszystkim którzy tu z nami byli i interesowali się jego losem i bardzo proszę o zrozumienie.
  18. ktoś tu się kłoci [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/944/94eb5ba172d51159med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/937/a5d611c9e81e7126med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/946/6398a18b8aae4306med.jpg[/IMG][/URL] anielica :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/937/ebba482e4cb837d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/955/ca1a22169531d4f0med.jpg[/IMG][/URL] to co Tereski kochają najbardziej ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/944/59abec6b98a403c1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/937/bfca5616c60a61d0med.jpg[/IMG][/URL] na działce fajnie jest [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/955/ef8535e48ad9c0ebmed.jpg[/img][/URL] i bonus a tak Oktan reaguje na to co gadam... :mrgreen: [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/955/be5de3ce1585e808med.jpg[/img][/URL]
  19. [quote name='Kajusza']wiesz, on twierdzi, że u brata, ale jaka jest prawda??[/QUOTE] wiem nic nie mów... eh...
  20. codziennie dostaje fotki i pisze z nim na GG. martwi mnie to że puszcza ją luzem. może nawiać... ale martwi się biega do weta. choć Kajuszka znalazła ogłoszenie jak chciał oddać swojego poprzedniego psa. w efekcie pies jest u brata, ale ogłoszenie było... no i to zabrane prawko mnie męczy. co do klonu to gorzowska sunia jest wyższa. Terenia jest bardzo malutka. ale jak byłam nie mogłam odejść od boksu jest taka całuśna Daniel stwierdził że siostry by nazwał Basia (na cześć ratującej) i moja opcja Halinka ;))))
  21. [quote name='agnieszka32']Byłoby świetnie, bo ja właśnie od września potrzebowałabym opiekunki :) Niestety, nie używam GG Za pierwszym razem sama je rozdzielałam - oberwałam w palca, ale faktycznie wsadziłam łapę między pyski psów, a to największa głupota. Mój mąż zamówił paralizator, powiedział, że następnym razem go użyje, nastawiając na najmniejszą moc. Ja nie wiem, czy to nie jest dla psów niebezpieczne :( Może gdzieś znajdę info na ten temat.[/QUOTE] zgadamy się jeszcze :) a co do rozdzielania to zawsze podczas jakiejś akcji logiczne myślenie ucieka gdzieś daleko... przynajmniej ja tak mam. choć fakt Oktan jeszcze nigdy się nie odwinął. po Teresie bym się spodziewała kłapnięcia w łapę, ona przekierowuje agresję, ale dzięki Bogu nie miałam z nią takiej akcji. a jak nawet próbuje upolować sąsiada reaguje na darcie papy. nie wiem czemu ale bardziej boję się tego że prędzej dziabnie mnie jakiś wioskowy kundelek, albo onek sąsiada. już raz jak rzucił się na Oktana, przygrzmociłam mu smyczą (metalowym końcem) automatycznie skoczył do mnie ale na szczęście Oktan go przechwycił. ja moim kupiłam dławiki tak na wszelki wypadek noszą je cały dzień, ściągam je tylko jak kładą się spać.
  22. [quote name='agnieszka32']Kochana, uważaj, bo Ci małą podrzucę :diabloti: Co do ogłoszeń, bardzo dziękuję :loveu: Podaj mi tylko proszę, maila ;) Wieczorem siądę i też poogłaszam Marusię. Ale robię to z ciężkim sercem :-( Wszystkich będę odstraszać, ile się tylko da! .[/QUOTE] słuchaj ja i tak szukam dalej pracy, bo z tym salonem to był totalny niewypał, więc w razie co z chęcią pomogę na razie wracam do Skwierz, ale od września jak dobrze pójdzie na stałe Szczecin tylko żeby coś fajnego się znalazło [email][email protected][/email] wpisz mi nr gadulca w mailu :)
  23. tekst świetny. jest w nim wszystko. jutro rano będę robić ogłoszenia szczeniakom to możesz mi wysłać na mail fotki też jej porobię. wstawie potem tu linki gdzie ma co do dzidzia to trzymam kciuki kurcze jak ja bym już chciała w razie co mogę robić za nianię :eviltong:
  24. [quote name='ageralion']Teresa zalapala o co chodzi z kijem, no nie moge :multi: Swietna robota!![/QUOTE] wiesz co jest najlepsze ja i daniel to norma, ale MÓJ BRAT też normalnie zabiera, fakt że jeszcze czasem podniesionym tonem komunikuje ZOSTAW, ale puszcza, nie kłóci się z nim. siedzą na trawie i on bierze kija każe jej usiąść i baba siada :) czeka wczoraj coś się rozpędziła i zatrzymała na Danielu, ale szybko z nią zrobił porządek, warknęła znowu na niego, ale szybko ją wyprostował i potem jak w zegarku grzeczna psina przy nodze chodziła i się uśmiechała zrobię kilka fotek i wstawię - Tereska i medytacja
  25. super :) :loveu: ale zadowolona dziewczynka. a jak reaguje na spuszczenie ze smyczy? miałam okazje zobaczyć jak Tereska zachowuje się podczas imprezy. grupa 15 szesnastolatków biwakowała u nas na działce. mój brat i pierwsze imprezy :shake: używanie offa kończyło się obszczekiwaniem, warczeniem czyli tak jak pronto... była na bank psiknięta gazem osoba która się jej bała od razu była przez nią maltretowana psychicznie. gówniara stawała na łapach i wbijała wzrok w delikwenta :angryy: próbowali tańczyć, ale ona zaraz leciała ich obszczekiwać i terroryzować, grill skończył się dla Tereni zawiązaniem na smycz. jak się uspokoiła znowu ją puściliśmy i jak chciała tam biec kazaliśmy jej warować przy nodze. nie była zadowolona ale musiała. co do relacji Oktan Tereska to chłopak jest zdominowany. Teresa pije wodę cielak czeka aż jaśnie pani odejdzie od miski. wtedy on idzie. a ta baba wredna cofa się czasem specjalnie mimo że nie ma zamiaru pić i kładzie się przed miską i patrzy. dostaje bure od mamusi bo co to ma być za egoizm i oznaka dominacji :mad: obserwuje je na działce. mam zamiar kiedyś mieć domek i cały czas otwarte drzwi od tarasu no i bywa różnie. bawią się jak Tereska ma humor i pierwsza zacznie, ale często ma ochotę na to co ma Oktan w pysku. podchodzi i warczy że ma jej oddać, więc bura od mamy bo ma swoją zabawkę w pysku lub przy łapach. jest też zazdrosna o głaskanie, odgania Oktana i ona i tylko ona się liczy, ale też nie może liczyć że ktoś jej ulegnie doszliśmy do wielkiego sukcesu z kijem. Tereska bawi się, nie łapie za ręce i oddaje!!!:multi: potrafi też siedzieć i nie tykać kijaszka, czeka na pozwolenie. nawet nie wiecie jaka ja jestem szczęśliwa z tego powodu czekam jeszcze na stabilizację naszego życia i muszę pójść z nią na szkolenie. to jest jedyne co mnie przeraża wizja dziecka w naszym domu. nie chciałabym żeby pies musiał siedzieć w kojcu. musimy siebie i ją przygotować na ten dzień, w którym pojawi się mały ludź
×
×
  • Create New...