-
Posts
4160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gagatekk
-
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
mała fotorelacja z wyprawy nad jezioro :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/868/7df0a1178d592723med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/876/4ac622f7cfd1acd8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/678/6e58334b9e5fd995med.jpg[/IMG][/URL] ten uśmiech mówi wszystko :loveu: siedzimy i wypoczywamy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/876/1b2df65f191554aemed.jpg[/IMG][/URL] na celowniku :lol: to chyba moja ulubiona fotka. bała się tam iść, więc cały czas obserwowała co oni tam robią :loveu::lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/678/15cbba4e880e8859med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL] -
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']Akurat ja cos o tym wiem, z obiema gadam przez telefon, kiedy lazicie z psami na dworze. Nawet szewc tak nie klnie :evil_lol:[/QUOTE] buhahaha nie wiem jak tatankas, ale moje najlepiej reagują na "łacinę" jak normalne gadanie nie działa wystarczy jedno słowo -
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
wczoraj po raz pierwszy nasza kochana dziewuszka była nad jeziorem. tak mi się wydaje dostała takiej szajby - woda, kamienie, kije, pomost, kajaki, łódki, wędkarze... tego było jak dla niej za dużo. więc leżakowanie na pomoście odpadło. biegaliśmy po lesie, a jak sucz była padnięta to zaczęliśmy naukę wchodzenia na pomost. pomogły w tym jej kochane orzeszki ;) potem masaże jak już weszła na pomost - pełna relaksacja i wyciszenie. wczoraj starała się wyładować na Oktańskim bo pływał a ona się bała, latał po pomoście, a ona bała się wejść. no ale po 4 h suk leżał grzecznie razem ze mną. przyszła do domu i padła :D nie miała siły na nic zresztą dziś rano to samo... nie miała ochoty wyjść na poranny spacer. złamana łapa się odzywa :( znalazłam kolejnego rosnącego guza :( na głowie :( ogólnie patrząc na miesiąc, w którym nie zdawałam relacji działo się dużo. Asia nakierowała nas jak z nią pracować. co jakiś czas wyłapuję coś nowego i podpytuję. spacery z torebką, bo jak jest niewybiegana musi się dziewczyna wyładować. skacze do nóg, ostatnio wpakowałam jej smycz do pyska, bo chciała na mnie skoczyć. działa na nią hasło "bo dostaniesz kopa w d...", albo "do domu". przyznam że czasem nerwy mi siadają i ogarnia mnie frustracja, ale potem znowu Tereska staje się aniołem i zaczynam wierzyć, ze ciężka praca opłaca się. przez ten okres raz doszło do boju o zabawkę, ale to wina mojej kochanej mamy. zawsze jak ją odwiedzamy wprowadza straszliwą ekscytację, więc Tereń cały czas podkręcona. można gadać, tłumaczyć, ale póki nie było akcji nic nie działało. relacje psów w domu są bardzo dobre. dzielą się zabawkami, śpią razem, jeden drugiego myje. na spacerach Oktan broni Tereski, a w sytuacjach kryzysowych (czyli ktoś nas atakuje) Tereska pomaga Oktanowi, jak na razie zdarzyła się nam jedna taka sytuacja. Tereń była w kagańcu. kolega Oktana miał ochotę na przygodę z fajną laską no i teraz mamy problem z wizytą u moich przyszłych teściów. mamy dwa obozy w domu ja i Tereń, Daniel i Oktan. towarzystwo się podzieliło. jeżeli ktoś oglądał bajkę złoty kompas to może pamięta dajmony ;) śmiejemy się że Oktan to dajmon Daniela, a Tereń mój. ponoć jesteśmy bardzo podobne - wielkie nosy, niewyparzone mordki, choleryczki, lubimy słodycze, podjadanie, lekomanki i do tego połamańce :D -
na żywo nie wierzyłam że to Łezka z fotek... psie cudo! byczek się z niej robi, ma cudna budowę
-
zapraszam na bazarki dla naszych psiaków :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207955-MEGA-BAZAREK-%29-60-POZYCJI-do-ko%C5%84ca-maja-na-ZN[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207878-Biblioteka-na-szpilkach-%29-dla-ZN-do-ko%C5%84ca-maja-ZAPRASZAMY[/URL]
-
byłam odwiedzić Kasztanka wczoraj z moim Danielem, bardzo ładnie nas przywitał. wygląda rewelacyjnie niestety nie miałam aparatu i nic zrobiłam nowych fotek
-
Porzucony Merlin/Ajron zostaje na stale w DT :D
gagatekk replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
jaki on słodki na fotkah wygląda jak prawdziwy szczenior :) mówiłam, że będzie kolejna psia miłość :D kurcze fajnie macie z tym bieganiem, u nas na razie nie ma takiej opcji Tereska cały czas wbiega pod nogi z kijem. widziałam fotki na FB "ziewacze" rewelacja :) tak się uśmiałam -
o co chodzi z blacky???? troszkę jej nie rozumiem??? co do cholerry KOCHANA pojawię się u Cibie :D fajnie masz... pracować w takim miejscu i widzieć te szczęśliwe buzie BEZCENNE a co do tego p... faceta to nie możemu mu odpuścić... przy okazji zapraszam na 2 bazarki dla ZN robię 3 dla nas :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207955-MEGA-BAZAREK-%29-60-POZYCJI-do-ko%C5%84ca-maja-na-ZN?p=16910413#post16910413[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/207878-Biblioteka-na-szpilkach-%29-dla-ZN-do-ko%C5%84ca-maja-ZAPRASZAMY[/url]
-
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
ktoś tu się kłóci [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/866/fe41d9da61ec4a19med.jpg[/IMG][/URL] -
Mailo - bulterier przeszedl za TM [*]
gagatekk replied to ageralion's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[*] [*] [*] [*] [*] [*] dziewczyny to była dobra decyzja -
no niestety... kurcze cały czas o nim myślę
-
wiesz co widziałam husky... zamurowało mnie, bo miałam wrażenie że go widziałam jak był szczeniorem. był bardzo charakterystyczny. maść, oczy... ponad dwa lata temu na giełdzie w aucie szalał szczenior. wyglądał na takiego zbója, wszystko gryzł, latał, warczał, szczekał. pojechałam po proszek miałam ochotę wrócić z nim. ale rozsądek wziął górę nad sercem. nie wiem czemu, ale wydaje mi się ze to on 21 może uda mi się pojechać do schroniska porobię fotki
-
Mailo - bulterier przeszedl za TM [*]
gagatekk replied to ageralion's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie wypowiadałam się wcześniej obserwowałam wątek, ale czy ktoś z nas weźmie odpowiedzialność... czasem trzeba podjąć trudną decyzję jest mi bardzo przykro bo zawsze marzyłam o bullku i mam do nich słabość, ale nic na siłę... wiecie co szkoda tylko, że zawsze znajdzie się ktoś kto kompletnie nie nadaje się na właściciela danej rasy i potem pies cierpi :( -
Porzucony Merlin/Ajron zostaje na stale w DT :D
gagatekk replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
hahahah :) mój Daniel też na anioła ponoć nie wygląda, nawet wczoraj usłyszałam że wygląda jak bandzior :D do tego konik przy nodze i mały czołg :)))) Ci ludzie są dziwni... ;) ale powiem Ci że boje się wychodzić teraz z psami, po tej akcji z dresiarzami. nie wyobrażam sobie co by było gdybym była sama z psami. fakt że to był młody pies i byłyby dwa wyjścia albo by uciekł, albo by został kłapnięty... :( jak dla mnie nic przyjemnego. tym bardziej, że moja sucz bardzo szybko się nakręca obecnie staram się ją wyciszyć... -
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
a dziękować za komplement, przekażę księżniczce :D ona łasa jest na pochwały ;) typowa prawdziwa kobitka :D -
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
jutro znowu postaram się dodać kilka fotek tego leniwca :D i zabiorę się za zdanie relacji. kurcze cały czas coś... wyjazdy, albo netu nie ma, albo nie mam siły, albo nie mam czasu -
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
ktoś tu próbuje załapać się na obiad :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/860/26c32a1f337e5eecmed.jpg[/IMG][/URL] po raz pierwszy na kolankach u "taty" no i każdy sposób jest dobry by zerknąć co się dzieje w kuchni :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/868/6c621719f8bcf5d6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/868/2edbbc2167d00978med.jpg[/IMG][/URL] -
aktualne fotki kawalera :)
-
na reszcie działa mi net :multi: oto aktualne fotki Łezki :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/847/a56deef8b82641d2.jpg[/IMG][/URL] na celowniku :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/820/fac11bb0e79a5716med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/867/20c84c1313ef532dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/849/ed2484075d744355med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/868/da1da4ae99675aadmed.jpg[/IMG][/URL] widziałam ją ostatnio i powiem szczerze że jest piękna!!!! a jak nabrała ciałka i jaką ma cudną sierść :loveu: za Bożenką chodziła krok w krok i była bardzo zainteresowana rowerem treningowym :D nadzorowała jego rozkręcanie i pilnowała żeby wszystko zostało zabrane jest cudna, słodka nic tylko kochać, miziać i całować :)
-
MIX grzywacza - SKUBI - już bezpieczny w swoim domku w Niemczech:)
gagatekk replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
udało się !!! fotosik dziła :) więc Kochane kolejna porcja zdjęć piękniutka :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/867/ac739eee4c9f70bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/867/2b0d77275a3239e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/860/813ee748ae28bb44med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/815/c0f3abb733c16534med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/670/9ac8f41590de8769med.jpg[/IMG][/URL]- 109 replies
-
- do adopcji
- grzywacz chiński
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
byłam oddać psa i widziałam więcej bullków :( nie mogłam zrobić zdjęć i nie widziałam jak z tyłu czy też są nowe psiaki, ale do domu wróciłam z takim dołem... wakacje jedno, ale bardziej nagonka po akcji Zibo zrobiła swoje
-
Porzucony Merlin/Ajron zostaje na stale w DT :D
gagatekk replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
oj... niestety o jedzenie zawsze są spięcia... u mnie taka miłość, a z zakupami do domu nie mogę wejść normalnie bo walka o smakołyki od razu murowana... fotki piękne :) razem śpią :D jak dla mnie rewelacja!!! wiesz co, a co do ludzi... to brak słów... po jakimś czasie nie będziesz już reagować. nie wiem czemu, ale w pewnym momencie człowiek staje się głuchy na to co inni gadają. a Marta pisała o mnie. po akcji Zibo robili tu taką nagonkę. tragedia. psy cały czas w domu, jedynie kontrolowane wyjścia ze mną no i te spojrzenia i komentarze ludzi. byłam w schronie w GW i jest pełno TTB :( ręce opadają do tego po drodze miałam akcję, że jakieś szczyle przyszły z astem i szczuły na moje psy. dzieliła nas tylko moja brama, ale co to jest dla takiego psa. mój jeszcze nie wie że może skoczyć. nie dość że nakręcali swojego to i moje szału dostały. sprawa skończyła się tel na policję. pies bez smyczy... zero reakcji na moje gadanie... nie wspomnę o tym że byli pijani -
Ares - piekny 6cio letni amstaff juz w domu
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rycher']Co tak nagle zniknęło zainteresowanie Aresem?Czy to forum jest tylko do plotek,do krytykowania właścicieli ,gdzie te wszystkie osoby które miały tyle do powiedzenia na temat sytuacji tego psiaka.Żenada dobrze że ten pies tego nie widzi,miłośnicy sensacji:shake:ręce opadają[/QUOTE] ????????????????????????????????????????????????? a o co Ci chodzi???? żenada to Twój post... -
bosko :)))))) zero stresu, pełny luzik i żarcik był :))) a co do gościa od ryb gdyby trafił na mojego Daniela... źle by się to skończyło... a z innej beczki mam pomysł na spotkanie się (każdy pretekst jest dobry) szykuje się do panieńskiego co Wy na to??? robię listę gości muszę podać numery tel świadkowej dlatego bardzo proszę o pisemną zgodę czekam na PW :D (termin imprezy sierpień)
-
Ina - młoda delikatna sunia w typie asta juz w domu
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
ale ślicznie wygląda, a jak się jej sierść świeci !!! wow... a co do żebractwa to one chyba mają to w genach ;))) choć powiem Wam że np. inaczej pies zachowuje się u mnie w domu, a inaczej u rodziców. u nas cisza spokój a tam prychanie, kichanie, buczenie, wszystkie wyrka jej, no i kanapa przed TV, a w domu omija ją i jak na razie wskoczyła raz atakując odkurzacz :D może chciała sprawdzić Dawida???