-
Posts
4160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gagatekk
-
[quote name='faith35']no wiesz, skoro nie chcą to nie można naciskać...żeby później nie było nieprzyjemnych sytuacji czy spięć. Ogłoście ją na: [URL="http://alegratka.pl"]alegratka.pl[/URL] [URL="http://morusek.pl"]morusek.pl[/URL] [URL="http://cafeanimal.pl"]cafeanimal.pl[/URL] [URL="http://psy.euroanimal.eu/"]psy.euroanimal.eu/[/URL] i jeszcze jakiś innych portalach ;)[/QUOTE] koleżanka mi wysłała masę stron gdzie dać ogłoszenia. wczoraj wieczorem wróciłam do domu po "urlopiku" i mam zamiar się za to zabrać.tylko muszę wygospodarować troszkę czasu. zawalona jestem, ale obiecałam sobie że godzinka dziennie na ogłoszenia :) a co do znajomych, sunia uśpiona na razie chorują z tęsknoty ale benia raczej już nie wezmą. poza tym mają dzieci i woleli by od szczeniaka mieć psa. w sumie im się nie dziwię. choć sama adoptowałam 3 letnią sunię ;)
-
zuzlikowa wilekie dzięki :)
-
co do myśliwych... to mam takich w rodzinie i nie mam najlepszego zdania o nich. to raczej osoby nie czułe w stosunku do zwierząt. a podejście jak chory to kulka w łeb mnie powala... poza tym ile może stać się na samym polowaniu... do myśliwych NIGDY
-
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
dziękować za zaproszenie :) -
wróciłam dziś do domku jestem już w pełni dyspozycyjna jutro podam pełną kwotę z bazarku. muszę spokojnie policzyć. czekam na fotki na stronkę TTBS :) a tak przy okazji powiem Wam, że byłam na marszu w Szczecinie i było bosko, fakt że nogi mi prawie odpadły, ale dumnie szłam w koszulce zachęcającej do adopcji astów i psów w typie pochwalę się Wam jak się spotkamy :)
-
MIX grzywacza - SKUBI - już bezpieczny w swoim domku w Niemczech:)
gagatekk replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
bidulek, wygląda na takiego aniołka- 109 replies
-
- do adopcji
- grzywacz chiński
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://ttbszczecin.wordpress.com/amstaffy-w-potrzebie/lezka/[/url] wątek Łezki założony przez ageralion :) dziewczyny prześlijcie mi nowe fotki
-
znajomi usypiają swoją sunię... niestety nie ma już dla niej nadziei może się skuszą choć na razie twardo mówią koniec z bernardynami
-
a boksia to prawdziwa gwiazda :) dodaj link z TV
-
Amos - Szczeniak amstaffa juz w nowym domu
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
ale nasz gwiazdor dziś szalał :D Kasia jest prawdziwą szczęściarą!!! i nawet w TV ile razy go pokazywali :D -
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
:loveu: dziś podpisałam umowę adopcyjną :loveu: dla wszystkich kochających tego czorta założę wątek na dogo w dziale pit :cool3: -
żeby wszystkie historie psiaków kończyły się tak szczęśliwie
-
ale słodziak... cudny jest
-
[quote name='choleraa']Mame wyedukowalam, tata dopiero wrocil z morza, daj nam czas;) Ale widzisz jak ludzie podchodza do sprawy.. koszulke zaobacza i juz wielkie haaaalo.. Agatko, oni jeszcze lataja.. poprostu sie nudzili i stad te ryki... hihi... zastanow sie lepiej czy chcesz dziecka... pies lepszy :D[/QUOTE] a ja dalej twierdzę, że Twoje maluchy są cudne, a o krasnalu Marty to już nie wspomnę :loveu:
-
[quote name='choleraa']Mame wyedukowalam, tata dopiero wrocil z morza, daj nam czas;) Ale widzisz jak ludzie podchodza do sprawy.. koszulke zaobacza i juz wielkie haaaalo..[/QUOTE] mam to samo... choć moi rodzice już się przekonali, ale potrzebny był do tego Oktan, a Tereska to już w ogóle się wkupiła i pokazała, że nie taki straszny pit bull jak o nim mówią Boksia tatanki jest na filmiku i nasz kochany amos zwany scrapim(?) dobrze pamiętam???
-
[quote name='choleraa']Ooo Nikita ma foto w tym artykule:) Przepraszam, ze tak zwialam, rozladowal mi sie telefon, dzieci marudzily jak cholera, juz nie chcialo mi sie Was gonic, zostalam w domu.. Ale bardzo sie ciesze, ze chociaz do polowy dalismy rade.. Wpadlam do domu w koszulce marszowej i co uslyszalam? "Jak to nie mordercy! Kaja- daj spokoj pomagaj jakiejs bezpiecznej rasie.."- moj tata...[/QUOTE] bidulko my padłyśmy, a Ty jedno dziecko na ręku, drugie za rękę... a dla maluchów jaka męczarnia taki bieg... a tatusia musimy sprowadzić na dobrą drogę ;)
-
Ares - piekny 6cio letni amstaff juz w domu
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
a ja znowu weszłam pooglądać tego słodziaka... nie mogę napatrzeć się na jego wspaniałe kolory. cudo choleraa jak Ty cudnie piszesz :))))) -
z tego co słyszałam niestety nie... czyli Łezka nadal do adopcji umieścimy ją na stronie ttbs może ktoś ją wypatrzy
-
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
gagatekk replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
relację z odwiedzin Asi zdam później oraz to co szoguny wyprawiają w gościach :) na razie mała fotorelacja :) taka z niej fajna babka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/726/7ed561fedb50a8bfmed.jpg[/IMG][/URL] Tereska pozuje [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/772/763753e8ed398c4cmed.jpg[/IMG][/URL] fikasz? :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/766/158f2f4b1d34f052med.jpg[/IMG][/URL] ja mam teraz kija [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/588/27a62ccc66eace09med.jpg[/IMG][/URL] była sobie piłka... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/772/01abdc4bb8fd62a9med.jpg[/IMG][/URL] :lol: tłumaczę Teresce że nie wolno jeść kija, jak widać na fotce słucha :lol: pełnie skupienie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/774/83c5b5d86f9187demed.jpg[/IMG][/URL]