Jump to content
Dogomania

gagatekk

Members
  • Posts

    4160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gagatekk

  1. [quote name='faith35']no wiesz, skoro nie chcą to nie można naciskać...żeby później nie było nieprzyjemnych sytuacji czy spięć. Ogłoście ją na: [URL="http://alegratka.pl"]alegratka.pl[/URL] [URL="http://morusek.pl"]morusek.pl[/URL] [URL="http://cafeanimal.pl"]cafeanimal.pl[/URL] [URL="http://psy.euroanimal.eu/"]psy.euroanimal.eu/[/URL] i jeszcze jakiś innych portalach ;)[/QUOTE] koleżanka mi wysłała masę stron gdzie dać ogłoszenia. wczoraj wieczorem wróciłam do domu po "urlopiku" i mam zamiar się za to zabrać.tylko muszę wygospodarować troszkę czasu. zawalona jestem, ale obiecałam sobie że godzinka dziennie na ogłoszenia :) a co do znajomych, sunia uśpiona na razie chorują z tęsknoty ale benia raczej już nie wezmą. poza tym mają dzieci i woleli by od szczeniaka mieć psa. w sumie im się nie dziwię. choć sama adoptowałam 3 letnią sunię ;)
  2. zuzlikowa wilekie dzięki :)
  3. co do myśliwych... to mam takich w rodzinie i nie mam najlepszego zdania o nich. to raczej osoby nie czułe w stosunku do zwierząt. a podejście jak chory to kulka w łeb mnie powala... poza tym ile może stać się na samym polowaniu... do myśliwych NIGDY
  4. wróciłam dziś do domku jestem już w pełni dyspozycyjna jutro podam pełną kwotę z bazarku. muszę spokojnie policzyć. czekam na fotki na stronkę TTBS :) a tak przy okazji powiem Wam, że byłam na marszu w Szczecinie i było bosko, fakt że nogi mi prawie odpadły, ale dumnie szłam w koszulce zachęcającej do adopcji astów i psów w typie pochwalę się Wam jak się spotkamy :)
  5. a wiecie co ja się uśmiałam z Nikitki :D jakie ona miny robi do tego pana :D
  6. [url]http://ttbszczecin.wordpress.com/amstaffy-w-potrzebie/lezka/[/url] wątek Łezki założony przez ageralion :) dziewczyny prześlijcie mi nowe fotki
  7. zobaczcie co znalazłam :) [url]http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Szczecin/W-obronie-zwierzat[/url] [url]http://www.wszczecinie.pl/reportaze,marsz_nie_milczenia,id-19035.html[/url]
  8. [quote name='ageralion']tatankas dawaj foty!! :x:diabloti:[/QUOTE] no właśnie tatankas dawaj foty :D
  9. znajomi usypiają swoją sunię... niestety nie ma już dla niej nadziei może się skuszą choć na razie twardo mówią koniec z bernardynami
  10. [quote name='kamilqax95x']Jakoś niedługo jest rocznica TTBS ;)[/QUOTE] ooooo to będzie okazja :D
  11. :evil_lol: no... to kto miał aparat ja już się nie mogę doczekać fotek, ale w pełni rozumiem laseczki. wszyscy padnięci rodzino ttbs może jak teraz już się znamy to raz na jakiś czas spotkanko w kawiarni na herbatki, kawki, albo pifffko :cool1:
  12. a boksia to prawdziwa gwiazda :) dodaj link z TV
  13. ale nasz gwiazdor dziś szalał :D Kasia jest prawdziwą szczęściarą!!! i nawet w TV ile razy go pokazywali :D
  14. :loveu: dziś podpisałam umowę adopcyjną :loveu: dla wszystkich kochających tego czorta założę wątek na dogo w dziale pit :cool3:
  15. żeby wszystkie historie psiaków kończyły się tak szczęśliwie
  16. ale słodziak... cudny jest
  17. [quote name='choleraa']Mame wyedukowalam, tata dopiero wrocil z morza, daj nam czas;) Ale widzisz jak ludzie podchodza do sprawy.. koszulke zaobacza i juz wielkie haaaalo.. Agatko, oni jeszcze lataja.. poprostu sie nudzili i stad te ryki... hihi... zastanow sie lepiej czy chcesz dziecka... pies lepszy :D[/QUOTE] a ja dalej twierdzę, że Twoje maluchy są cudne, a o krasnalu Marty to już nie wspomnę :loveu:
  18. [quote name='choleraa']Mame wyedukowalam, tata dopiero wrocil z morza, daj nam czas;) Ale widzisz jak ludzie podchodza do sprawy.. koszulke zaobacza i juz wielkie haaaalo..[/QUOTE] mam to samo... choć moi rodzice już się przekonali, ale potrzebny był do tego Oktan, a Tereska to już w ogóle się wkupiła i pokazała, że nie taki straszny pit bull jak o nim mówią Boksia tatanki jest na filmiku i nasz kochany amos zwany scrapim(?) dobrze pamiętam???
  19. heheh a dziewczyny dziś wprawiały się w boju :evil_lol: Adriana w tvn 24 :) cudo a tak w ogóle cudnie było zobaczyć Was w realu :loveu:
  20. [quote name='choleraa']Ooo Nikita ma foto w tym artykule:) Przepraszam, ze tak zwialam, rozladowal mi sie telefon, dzieci marudzily jak cholera, juz nie chcialo mi sie Was gonic, zostalam w domu.. Ale bardzo sie ciesze, ze chociaz do polowy dalismy rade.. Wpadlam do domu w koszulce marszowej i co uslyszalam? "Jak to nie mordercy! Kaja- daj spokoj pomagaj jakiejs bezpiecznej rasie.."- moj tata...[/QUOTE] bidulko my padłyśmy, a Ty jedno dziecko na ręku, drugie za rękę... a dla maluchów jaka męczarnia taki bieg... a tatusia musimy sprowadzić na dobrą drogę ;)
  21. a ja znowu weszłam pooglądać tego słodziaka... nie mogę napatrzeć się na jego wspaniałe kolory. cudo choleraa jak Ty cudnie piszesz :)))))
  22. z tego co słyszałam niestety nie... czyli Łezka nadal do adopcji umieścimy ją na stronie ttbs może ktoś ją wypatrzy
  23. relację z odwiedzin Asi zdam później oraz to co szoguny wyprawiają w gościach :) na razie mała fotorelacja :) taka z niej fajna babka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/726/7ed561fedb50a8bfmed.jpg[/IMG][/URL] Tereska pozuje [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/772/763753e8ed398c4cmed.jpg[/IMG][/URL] fikasz? :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/766/158f2f4b1d34f052med.jpg[/IMG][/URL] ja mam teraz kija [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/588/27a62ccc66eace09med.jpg[/IMG][/URL] była sobie piłka... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/772/01abdc4bb8fd62a9med.jpg[/IMG][/URL] :lol: tłumaczę Teresce że nie wolno jeść kija, jak widać na fotce słucha :lol: pełnie skupienie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/774/83c5b5d86f9187demed.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...