Jump to content
Dogomania

gagatekk

Members
  • Posts

    4160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gagatekk

  1. Pani poseł coś mówiła o wysokim podatku za psa, żeby zniechęcić co niektórych. Z jednej strony to dobre, z drugiej co się stanie z psami których właścicieli nie będzie stać? ja jestem za tym co było kiedyś - kosmiczne ceny, póki nie każdego było stać, psów było mało. a teraz po 200 zł na allegro można kupić szczylka. zobaczcie na blue nosy, w Polsce jest może kilka takich psów, bo szczeniak kosztuje 10 tys, plus liczmy dojazd lub przesłanie psiaka ze stanów. jest dużo takich co by chciało, ale mało takich co może sobie pozwolić
  2. może zrobimy akcję wypuścić konie do lasu??? zamiast siać zamęt cioteczki koniary niech wracają na swoje forum. bo jak czytam co wypisujecie to, aż krew się we mnie gotuje
  3. a ja dalej jestem ciekawa jaka będzie definicja psa w typie??? np mój konik. do czego on się zalicza??? czy ktoś powie że to ast???
  4. [quote name='ageralion']Dobra, juz wiem ze DS sie sypnal :( Wysylam maila do Konrada...[/QUOTE] a wiadomo czemu? ma psa czy raczej obecna nagonka zrobiła swoje?
  5. Marta a może do tego pana z Twoich okolic???
  6. omg... co on musiał przeżyć... biedny... trzeba będzie włożyć w niego sporo pracy. no ale fajnie że DT dokładnie przemyślał wszystkie opcje.
  7. [quote name='kamilqax95x'][url]http://www.psia-krew.pl/[/url] patrzcie same bulle :)[/QUOTE] ale gromadka :)
  8. oooo... Merlin pokazał rogi? mam cichą nadzieję, że to stres
  9. ale chłopak roześmiany :) super co do zabawek to u nas przez miesiąc lub dwa musiały być pochowane o miskach i karmieniu osobno nie wspomnę. walka o zakupy, o siedzenie przy ławie :) a teraz jedzą razem, zabawki leżą no i psy pod ławą cały czas się miziają trzymam kciuki za Merlina i Carmen. ciekawe czy zrodzi się kolejna wielka miłość :)
  10. no u nas zajęło to kilka dni. Teresa była tak zdenerwowana... niech dadzą mu szansę. weekend chociaż
  11. ale cudnie. prawdziwy prezent :)
  12. żeby się udało z DS... te oczy przerażone... jej... aż mi kawa stanęła w gardle... a co do monitoringu czy ktoś się dowiadywał czy jest możliwość zobaczenia bladzi, która go zostawiła? a jak sierść mu się błyszczy. i z uśmiechem wygląda wspaniale
  13. [quote name='ageralion']Wlasnie mnie toska zabila! Wiecie, ze ta laska zanim zostawila Merlina przy lawce, napoila go i nakarmila? :crazyeye:[/QUOTE] że co??? skąd wiecie??? dobra... różnymi porzucam sobie do kompa :comp26: ale aż się we mnie gotuje... nie no właścicielka kochająca psa... żeby ją pokręciło!!!!!!!!!!! :snipersm: :wallbash: :boom:
  14. nie mogę wysłać do nich maila ageralion spróbuj Ty
  15. to była Coma? ale całkiem inaczej niż na fotkach cudna...
  16. wiesz co nie wiem... byłam zawieźć dwa psy :( i przy okazji poprosiłam miłego Pana o pokazanie bullków. widziałam Białaska, Donę byliśmy z nią na spacerku i tego cudnego pręgowanego sucza. Jest boska, gdybym była sama i nie zależna od kierowcy to bym poprosiła o pozwolenie na wyprowadzenie dziewuszki. taka całuśna. zakochałam się w niej. kajusza wejdź na gadulca :)
  17. witam, a ja byłam dziś z wizytą jak chcecie mogę dodać fotki bo porobiłam bullkom słyszałam, że Białasek idzie do adopcji :)
  18. odi się przypomina dogomaniakom
  19. eh... to musimy cierpliwie czekać... :( niestety Kasztan nie może przebywać z kolegami. mam bdb wieści sierść odrasta :D ma wspaniały meszek :) a wczoraj wiecorem chłopak został pozbawiony męskości. w piątek zrobiłam mu fotki tel kom. postaram się na dniach wstawić
  20. wiecie co weszłam i zgłupiałam bo myślałam że to Piniu vel Kasztan jaki podobny.... ale on słodki. nic tylko kochać mordkę
  21. łoj... i co chłopak się naszykował że polata, a tu nici z wycieczek. mam nadzieję, że ma porostu zły dzień buziak w boksiowy nochal
  22. gdybym była na miejscu z wielką radością bym pomogła, a ja tak DALEKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;( a tak na marginesie zastanawiam się czy kto go nie wywalił bo dziś w TV były głupkowate doniesienia o "tych" psach
×
×
  • Create New...