Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Trzeba zapytać Alaskan jak stoimy z kasą bo Ona jest skarbnikiem. A nawet jak jest lipa to Anula deklarowala zakup karmy.
  2. Nie jestem osoba decyzyja,to była tylko moja sugestia. Jeżeli długu u Ciebie nie ma i jest jakas kasa to może by Alaskan zamowila z wysylka do Ciebie.
  3. Nic prostrzego.wsiadasz w samochod i jesteś:)))Super ludzie:) Kto był,ten wie:)
  4. Nie kazda alergia objawia się problemami zoladkowymi,bo takowych Maks nie miał.(chyba) Mi chodzi o problemy z uszami i skorne. U psa mojego syna alergia objawila się chorymi uszami.Trzepal glowa.I rozne cuda-wianki wet przepisywal.Pomagalo na chwile. W końcu zalecil zmiane karmy na hipoalergiczna i jak reka odjal.Egon jest na Royalu. Droga jak cholera,ale na weta się nie wydaje:) To można sprobowac podawac Maksiowi jeden rodzaj karmy odstawić leki i zobaczyć co się będzie dzialo.
  5. Kochana ja się kompletnie nie znam na składzie karm.Moja Feta je Boscha i nic jej nie dolega:)Trafilam z karmą. Czy ta karma od almy i ta co proponowała Alaskan maja w nazwie "hipoalergiczna ? Mnie się wydaje ,że klopoty ze zdrowiem moga wynikac z niewlasciwej karmy.Choc i wiek swoje robi:(
  6. Może wet.widzial tylko te zadbane psy,a dalej nie był wpuszczony.
  7. Tak wlasnie wygladaja zwirzeta oddane do "hoteliku"i zapomniane przez opiekunow prawnych.Po tylu aferach z pseudo nic się ludzie nie ucza. Szkoda :( Nie wiem czy zagrodowy i Magda cos podejrzewaly i zabraly Michasia,bo pies jest w DT?czy już stalym? Zagrodowy kto polecil Ci ten "hotelik"jesli można wiedzieć.
  8. Mam pytamie:) Jak będzie można rozwiazac sprawę wysylki fantow z bazarku? Na liscie poleconym,paczce trzeba wpisac dane osoby kupującej i sprzedającej.Kto będzie adm.danych?U mnie w pracy lista obecności jest schowana:))))) a każdy pacjent podpisuje oświadczenie o zgodze na przetwarzanie danych(oczywiście na użytek firmy).Cuda-wianki się porobily. RODO weszlo :(
  9. Nie ma za co.Polecam się na przyszłość:) Ja miałam obawy jeśli chodzi o koty:( w sensie co by było gdyby koty go nie zaakceptowaly.
  10. ha ,ha w Twoim typie:)
  11. Florek pojechal:) i kolejna bida pod opieka. U Anety to psy maja raj:)Widzialam.
  12. 19 maja (sobota)na warszawskiej Agrykoli odbędzie się Warszawski Dzien Zwierzat,organizowany przez Schronisko na Paluchu, Tez tam będziemy:) Zapraszamy serdecznie:))
  13. O takim Domku to wszyscy adoptujący zwierzaki marza:) Cud,miod,orzeszki:)))))))))
  14. Zagladam:) Zalatana jestem:( Sorki.:( Warto było poczekać na TAKIE zdjęcia.Dziekuje i obiecuje zagladac częściej.:) ps.ogladalam 3x:))))))
×
×
  • Create New...