UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Uprzejmie donosze:oops:,ze odebralam karme dla szczyli i kalendarz dla Joli:multi:od Ani. Wszystko dostarcze w sobote. -
Bedzie dobrze i jak Ci czas pozwoli to wstaw zdjecie w tym gustownym ubranku:evil_lol:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='kejciu']jak będzie sprzyjająca pogoda to na 90 % jestem na tak w chwili obecnej - i mogę kogoś chętnego z Radzymina, Jabłonny, Legionowa zgarnąć :)[/QUOTE] A nie moglabys mnie zgarnac z Pragi bede mniala karme,ktora podaruje kolezanka Ani:multi:a o ktorej godzinie to zalezy od Ciebie -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Czy jest ktos chetny na sobote,zeby pojechac do Joli? -
czekamy na wiesci
-
Paula trzymam kciuki.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Paula kto jest na filmie?Superowy psiak i domek:multi: -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Wczoraj sie dowiedzialam,ze juz nie Rudy,nie Misiek tylko Miszell:evil_lol:-spolszczylam i lubi sie obrazac:eviltong:a taka bida byla.Cwaniak sie zrobil.A piekny jest to mu wszystko uchodz. Prosilam o zdjecia,:-(moze beda. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
ta kobita na mokotowie wynajmuje mieszkanie a na bemowie to chyba tez na mokotowie Jola ma umowe adopcyjna a z bemowa po burzliwej rozmowie wyszlysmy to takiej pewnosci nie mam -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='malagos']A dajcie ten dom na Mokotowie na czarne kwiatki, albo tu jakis namiar, zawsze czytam te ostrzeżenia jako dom tymczasowy........[/QUOTE] i jeszcze dom na Bemowie nie wiem czy moge ja czy to Jola zrobi -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paula82']no to dobiję jeszcze mocniej Klusia wraca z adopcji. Pani dostała alergii :roll: (zimno, mokro się zrobiło, co za przyjemność po deszczu z psem spacerować?)[/QUOTE] :diabloti:nie chce tego komentowac,bo bym dostala bana o domu na Bemowie pisalam wczoraj na watku szczeniakow Przypomnialam sobie,ze pani od Klusi mowila,ze cale zycie miala psy to z ta alergja to sciema(albo z tymi psami)a jak pada deszcz to alergia sie mniej ujawnia,bo alergeny nie fruwaja. -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
UlaFeta replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Bylysmy dzis z Jola zawiesc Kantora do nowego domu.I znow kicha:-( Bardzo,bardzo nieodpowiedzialny dom:angryy:brak slow zeby gorzej nie napisac. Ludzie to mysla ze auto to jezdzi na wode i nie szanuja czasu innych:diabloti:a najlepsze ci uslyszalysmy,to stwierdzenie,ze "musze sie z tym przespac" nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.Bo moze jak sie przespi to zadzwoni zeby jednak go przywiesc. Ten typ juz psa od nas nie dostanie. -
Junior, z domu-na łańcuch i do Juniorka los się uśmiechnął w DS !
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']trzymamy kciuki :thumbs:[/QU ja tez -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='kejciu']Wstępnie jestem chetna :) ale bliżej określę się w polowie tyg:)[/QUOTE] no to czekam na wiadomosc dzieki za checi:multi: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Paula moze bysmy w sobote 21 zrobily nalot na przytulisko a moze ktos jeszcze chetny? Ponoc wskazana:lol: -
Paula ona jeszcze znajdzie domek musi,a pamietasz ile Samba siedziala?Ma teraz domek najlepszy na swiecie to i Nirka znajdzie
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paula82']Nira nie ma szczęścia niestety, dom miał być, ale ludzie okazali się kłamcami, chcieli tylko "wyrwać" psa, sądząc, że nikt się dalej nie będzie nią interesował. Ze mną rozmawiali inaczej, czytali umowę, pytali o wszytko, ze wszystkim się zgadzali, mówili, że ją wysterylizują itd. a korzystając z okazji, że mnie nie było przy rozmowie z p. Jolą mówili całkiem co innego, że ich niby o niczym nie informowałam, że nie mieli pojęcia co w umowie itd. Kłamcy w całej rozciągłości, tylko po co? We wtorek jest umówiona na sterylizację, podejrzewamy, że z poprzedniego domu wróciła w ciąży. Biedna sunia, tyle przeszła i ciągle pod górkę.[/QUOTE] O kurde:diabloti: -
to ona nie ma swojego domku czy cos przeoczylam:shake:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Paula napisz cos o Nirze link dziala prosze Ma juz ten domek taki najlepszy na swiecie:loveu: -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Pisalam o rudym i tez zniknelo:shake: tak w telegraficznym skrocie;Rudy jest zakochany w pani z wzajemnoscia. Ma swoj pokoj i swoja kanape.:eviltong: A co do zdrowia to jest tak;miednica oki.lapka oki ale drut pozostanie do 8 miesiaca-tak dla pewnosci Acha i jeszcze jedno pilnuje domku i szczeka na obcych.:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paula82']Ja myślę, że chodzi raczej o Emilię (chyba) z Kastora, ale to już chyba z p. Jolą ustalą, bo musi być imienna faktura wystawiona, czy jakoś tak ;)[/QUOTE] Faktura musi byc wystawiona na Jole i Igam musi poprosic o paragon Igam czy ta sterylka nie moglaby byc Niry?Ona teraz u Pauli to odeszly by koszty lecznicy zatrzymania po sterylce. -
Junior, z domu-na łańcuch i do Juniorka los się uśmiechnął w DS !
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
bardzo dziekujemy -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='tripti']porządki rzeczywiście pełną parą, Ulę rozpoznaję, nawet rękawiczki pod kolor ;) Korabiewickie zwierzęta dziękują za wygraną w ankietce dogo :)[/QUOTE] Tripti nawet nie zauwazylam,ze mam czerwone rekawiczki:evil_lol:,ale nas duzo bylo:-( -
Junior, z domu-na łańcuch i do Juniorka los się uśmiechnął w DS !
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Junior ma lapke w gipsie:-( Znajdki prosza o 1 % podatku- podaj dalej