UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Do mnie tez sie przytulala i wcale sie nie bala.Taka przylepa:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Fajnie Olu,ze wkleilas.:loveu: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Kocina przychodzila pod furtke Joli juz od dluzszego czasu.Jola zrobila jej domek na pustakach przed brama i dokarmiala Powiedzialam w sobote,ze jak bardziej zaufa to przypwowadzi dzieciaki.Mam zdjecia mamusi. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='arim']inaczej zrobimy-proszę podaj mi maila a ja wyślę zdjęcia koncowek i samej antenki i porównasz na żywo czy to jest to samo.[/QUOTE] Wyslalam pw. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Gosiapk']Jakie przepisy nie pozwalają na przekazywanie własnych zwierząt innym ludziom? :hmmmm: pierwsze słyszę. Ciocia Morska znalazła prawników, którzy pomagają zwierzętom. Dzięki Morska :Rose: Oto linki: [URL]http://www.adwokacizwierzat.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=246&Itemid=108&lang=en[/URL] [URL="http://www.facebook.com/pages/Prawnicy-na-Rzecz-Zwierząt/225516120849086"]http://www.facebook.com/pages/Prawnicy-na-Rzecz-Zwierząt/225516120849086[/URL][/QUOTE] Nie znalazlysmy takich przepisow,to jest jakis wymysl,zeby utrudnic zycie Joli. Dziekujemy za namiary prawnikow napewno sie przydadza. gosiapk Jola nie wydaje chorych zwierzat.Chyba,ze adopcja wirtualna. -
Lepiej:lol:. Iwan budzi respekt.Zeby wejsc musialam go przekupic;).Pozniej juz ok ale nie czulam sie pewnie jak luzem latal. I rozbestwil sie juz ogromnie zeby wrocil do kojca trzeba go bylo poprosic:mad:a pozniej lapac.Ale,ze piekny jest to mu wszystko uchodzi. Jola wszystkie zabiegi higieny robi juz sama,a Iwan bez kaganca,choc nie do konca zadowolony:shake:.Pewnie dlatego,ze go boli Bardzo :loveu:Jole.Z moich obserwacji;to pies jednego pana i bardzo terytorialn IWAN pozdrawia wszystkich.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='arim']Ja mam jakiś zbędny kabel do antenki,tylko całkowicie nie znam się.Jeżeli ktoś może zrobić zdjęcia koncówek tego kabla to proszę-może akurat to taki sam[/QUOTE] Postaram sie zrobic zdjecie:lol:Dziekujemy za chec pomocy:modla: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bric moze bys upchnela ten moj dlugopis(w sensie na bazarku)EURO jest to moze bedzie zainteresowanie.Prosze:modla: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']Dziś jak wszystko wypali będę z koleżankami w przytulisku.;)[/QUOTE] A ja jutro.Ktos chetny? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bric masz pw. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Gosiapk']co to za tchórz zrobił to 'doniesienie' ??? Tak za plecami?! Halo, prosze się ujawnić, stanąć z nami twarzą w twarz, a nie chować się za 'donosami'![/QUOTE] Nie po to donos napisal zeby sie ujawnic:mad:komuna wraca:diabloti: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='3 x']dziewczyny a myślala pani Jola o zalegalizowaniu swojej działaności? fundacja, stowarzyszenie , cokolwiek innego? bo takie donosy będą się powtarzac :shake:[/QUOTE] Damy rade:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ewa przygarna tylko niektore:-( Ja taka ciemna nie jestem i sie domyslam kto to zrobil i kto konto na fb zalozyl,a niech sobie czytaja zaluje tylko,ze tu nie mozna brzydko napisac, dlatego malo co glos zabieram. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']Cóż widać, że nawet wśród "przyjaciół" zwierząt perfidnych ludzi nie brakuje......smutne to :( Tylko dlaczego chcą zaspakajać własne ego kosztem tych biednych, i tak już skrzywdzonych, istot?[/QUOTE] Ewa zyczliwych ci u nas dostatek:mad::diabloti::angryy: Ciekawe co jeszcze wymysla i gdzie donios napisza. -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
UlaFeta replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Napisalam tez,ze[B] Kastor [/B]tez na dom w Piastowie:multi:a nikt nie zauwazyl:mad: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='SHIRIN']Witam! Mam pytanie - czy Dusia mieszka u Pani Joli, jeżeli tak, to czy ma kontakt z kotami i jak duża może być w przyszlości?[/QUOTE] Dusia mieszka z kotami u Joli:lol:.Nie wiemy czy bedzie duza,ale chyba nie -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']o Bill nie chcieli pisać żeby nie zapeszyć ale ;) trzymamy nadal nieustannie ! :kciuki:[/QUOTE] Trzymaj Olu trzymaj:lol: Napisze jeszcze,ze nowy Pan Juniora byl przygotowany na maxa.Szelki,smycz, zareloko,poslanie,.Wszystko nowka sztuka.I jeszcze smaczki i zabawki i lek na odrobaczenie.:loveu:Kocham takie domki. W domku u Fiony oprocz dzieci jest kot.Fionka do kotow przyzwyczajona a Pani powiedziala,ze kot sie przyzwyczaji. Imiona nie zostana zmienione. -
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Zeby nie zapeszyc:shake::eviltong: