UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
[quote name='Aldrumka']zapraszam na bazarek dla Arona - podnoszenie mile widziane także [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228371-Super-butki-i-inne-n%C3%B3wki-dla-Arona-do-26-06-do-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228371-Super-butki-i-inne-nówki-dla-Arona-do-26-06-do-22-00[/URL][/QUOTE] Aron i Znajdki dziekuja:modla:
-
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
UlaFeta replied to paula82's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aldrumka']i co czy Alvin ma DS ?[/QUOTE] Alvin u Pauli na dt -
Trzymajcie:thumbs:mocno:lol:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jade do przytuliska o 15 ,jak beda dobre wiesci to napisze,:lol:jak zle to nie:evil_lol: -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Paula co rudzielec moglby zniesc zle?Halas, ogrom ludzi czy jazde autubusem? -
[quote name='thinkplando']Słuchajcie dogrzebałam się w domu do 1 opakowania esselivu i 2 kapsułek essentiale + witamina C, różnie zużyta, ale myślę że to bez różnicy, byle żeby była w terminie przydatności do spożycia (na pewno są) wysłać je na adres przytuliska ?[/QUOTE] Wyslij do Pauli Wielki dzieki:modla:a jak jestes z Warszawy to moze ktoras dziewczyna by odebrala.
-
zeby na wszystkich takie byly,ale musza byc tylko na niektorych bo choc nosze okulary to nie widzialam DONka-napisalam,zebys zadzwonila do Joli bo nie bede pisac jak nie wiem,a ze bylam w przytulisku to napisalam RANO (jak sie dym robi to pozniej glupio dzwonic) joteska wez Ty sie kobieto ogarnij i nie pisz glupot,bo PSU to na pewno nie sluzy a o NEORAL bede pytac czy to sie komus podoba czy nie i nie wierze,ze DONka podala adres bez Twojej wiedzy
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='Incia']Fajne psiaki, kochane. Gdyby nie te 200 km, to co tydzień mogłabym latać z nimi na Pola Mokotowskie:lol:[/QUOTE] Tylko raz w roku:lol: Zapraszamy i Stadion Narodowy zobaczysz:lol:bo tam teraz wycieczki jezdza zamiast do muzeum:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Annaa4']A to trochę lipa :D opakowane,pewnie w samą folię spożywczą nie wystarczy hehe ?:D[/QUOTE] Wystarczy:lol:mozemy zaryzykowac.Popakowc pojedynczo.Jak ktos sie przyczepi:mad: to powiemy,ze na wlasny uzytek:eviltong: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
UlaFeta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Finlora']Niedawno mnie to spotkało i strasznie byłam wkurzona, kiedy ktoś (kto wcześniej w ogóle nie licytował, ani nie pojawił się w ogóle wcześniej na bazarku, żeby chociaż podnieść) przebił mnie o złotówkę, podczas gdy ja byłam gotowa zapłacić za tę rzecz o wiele więcej, bo mi się podobała. Próbowałam sobie tłumaczyć, że nieważne kto, ważne, że na psy, ale i tak byłam wkurzona.[/QUOTE] Tez tak mialam 20 minut przed koncem,jak napisalam,ze tak sie nie robi to mi odpisano,ze jeszcze mialam czas,zeby przebic.Niby mialam,ale nie zawsze dogo "chodzi"jak trzeba. I jeszcze napisze,ze od niektorych osob wystawiajacych bazarki przychodza rzeczy brudne i nie zawsze w stanie jak sa opisywane i w tych juz nic nie bede licytowac.To jest sztuka na raz. I tez kupuje czasem rzeczy,ktore nie sa mi przydatne,jak przeczytam watek psa,bo pomoc trzeba a kasy brak. A jezeli chodzi o wysylke to ceny znaczkow + koperta nijak sie maja do tego co trzeba zaplacic za wysylke.Chyba,ze jest doliczany czas stania na poczcie:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='mimiś']o której ta impreza na Dniu Ziemi?[/QUOTE] Nie wiem:-(zapytam:lol:ale jak bedzie stoisko to pewnie trzeba bedzie jechac rano,bo pozniej samochod nie wjedzie. -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igam']No właśnie. Od jakiegoś czasu próbuję namawiać sąsiadkę na drugiego psiaka, bo jej sunia (jack russel) jest z tych bojących się. Ale jakoś chyba nie mam daru przekonywania :([/QUOTE] Namawiaj do skutku:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Annaa4']Ja planuje, i mogę coś upiec ?:) przywieść też jakieś rzeczy na sprzedaż.[/QUOTE] Aniu upiec to mozesz dla nas:lol:nie mozemy sprzedawac ciast,mozemy z muffinkani sprobowac,ale musialby byc opakowane:lol: Jak bedzie stoisko to fanty mile widziane:multi: My nic nie mozemy sprzedawac,ale loteria moze byc:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jakby ktos chcial jechac w sobote do przytuliska to Joli NIE MA. Zapraszamy na niedziele:lol: -
[quote name='paula82']tak, tak udzielają sie dziewczyny i karma ich świniom też smakuje. Pucka to już stały klient Asi. Ula, a czy Twoja Feta nie zje? Moje wszystkie psy strasznie lubią świńską cavie complete, do karmy kapuszkowej też sie pchają, a wstyd sie przyznac, ale najlepiej to im świńskie bobki smakują :p Psy chyba ziółka lubią.[/QUOTE] Paula wole nie ryzykowac,bo na weta nie mam:roll:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paula82']Ja z dzieckami, Bipek, Max, może Nira. (osób towarzyszących im brakuje ;) )[/QUOTE] Ja tyz i poszukam chust bo tez mam:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Dzien Ziemi na Polach Mokotowskich 24 czerwiec:lol: -
[quote name='paula82']oj Ula, bo Kapuszek jeszcze podokłada różnych fantów, a na forum świniowym karma dla świniów i tak pójdzie pierwsza ;) Karmy kapuszkowe są najlepsze, odpowiednio zbilansowane, z samych zdrowych i ekologicznych składników. Na półce w sklepie nikt takiej nie dostanie. Nie znasz nikogo (oprócz mnie) kto ma świnki, ew. inne gryzonie (karmy są w różnych wariantach).[/QUOTE] Niestety nikogo nie znam kto ma gryzonie.A moja Feta tego nie zje:lol:
-
[quote name='kapuszek']na forum świnkowym, bo tam się udzielam z racji posiadania tych zwierzaków, zrobiłam bazarek w który w 1/3 będzie przeznaczony na spłatę długu ARONA - zapraszam do udziału. Link do bazarku - [URL]http://swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php?f=7&t=10293[/URL] jeśli bylibyście/byłybyście czymś zainteresowane proszę o informację na PW.[/QUOTE] A ktoredy tam sie wchodzi? -trzeba sie zalogowac?
-
podniose Rudego:-(
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='arim']Ula dotarły zdjęcia? jakaby pasował kabel to pisz,wyślę. A kicia śliczna :)[/QUOTE] Dotarly. Odpisalam na maila,nie dotarl?Niestety nie pasuje.Z jednej str.ma takie wejscie jak przy antenie telewizyjnej(takie okragle)