Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. Szkoda tej Rutki na pewno ktoś ją weźmie do budy..... oby nie :-(:-(:-(
  2. Nutusiu masz bardzo fajnych tych weterynarzy :) żeby wszyscy tacy byli.....
  3. Kochana jest ta Ciotka, która wzięła Kaje do hoteliku :loveu::loveu::loveu: A możesz jeszcze napisać co się dzieje z Rutką i tą malizną na następnym zdjęciu ???? beka mam nadzieje, że TZ przejdzie :roll:. Jak dzwonię do męża i mówię, ze jest problem lub mam sprawę to od razu słyszę nie nic nie bierzemy na DT...... A sam sprowadził do domu naszą ostatnią kotkę hihihih
  4. Witajcie przyszłam z wątku Dixie i Pixie, ta Kaja strasznie podobna do Dixie. Czy sunia zostanie chociaż wysterylizowana zanim zostanie wydana na giełdzie :-(:-( ???? Strasznie mi jej szkoda, aż serce boli...... :-(:-(:-( To jeszcze dziecko :(
  5. Ale biedak :( Mam nadzieje, że wyzdrowieje.
  6. Super cieszę się bardzo :multi::multi::multi:!!!!! To może niech ta Pani ją zabierze jutro do siebie i przetrzyma. Wiem marudzę:placz: Sunia, której nie udało się pomóc miała byś w niedziele zabrana a w sobotę została rzekomo wydana ........ nie chcę żeby ją spotkało to samo.
  7. [quote name='Jenny19']No i nie mogę się dodzwonić, od 20 próbuje i guzik:roll:[/QUOTE] Kurczę nie dobrze mam nadzieje, że się uda :(
  8. Dziewczynki lansujcie się !!!!, dobrze, że mejkap poprawiły i tyłeczki wyczesały hihihihi
  9. Super, mam nadzieję, ze chociaż jeden znajdzie domek. Widzę, ze Dingo się nie zmieścił :-(
  10. Witaj Wojtusiu :p , właśnie byłam u Twojej Layli, piękna panienka z niej, kogoś mi przypomina :cool3:
  11. Witajcie jestem na zaproszenie wujaszka :p Piękna dziewczynka, bardzo wyładniała i ten kochany pycholek :loveu:. Bardzo podobna do Irminki :cool3: oby jej się tak samo poszczęściło :loveu:
  12. [quote name='KatiKorej']Niestety za mało podobny do ich poprzedniej suni. Szkoda psiaka, podobny do mojego Miska.[/QUOTE] Szkoda, że się nie udało. Najważniejsze, że Badi teraz jest bezpieczny i szczęśliwy :)
  13. Zapraszam Cioteczki do naszych dziewczynek :)
  14. To trzymam kciuki za dziewczynkę. Mam nadzieje, ze fundacja zajmie się sunią. Strasznie się przestraszyłam jak napisałaś o jakimś facecie. Troszkę mnie uspokoiłaś. Przepraszam, ze tak dopytuje i męczę, do tej pory tamta sunia leży mi na sercu. A Kropeczka też ścisnęła mnie za serducho i życzę jej jak najlepiej i bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki za nią.
  15. Skoro sunia ma jakieś szanse na dom, to kwestia kilku dni, chodzi o to, żeby ją zabezpieczyć, żeby nie zniknęła... ciekawe co to za facet się z nią bawił :-(
  16. Trzymam bardzo mocno kciuki za sunię, mam nadzieję, że uda się jej pomóc. Bardzo mi przypomina sunię z innego wątku gdzie pomoc nadeszła za późno, nie wiadomo gdzie teraz jest i co się z nią dzieje....... :-(. Jenny19 a może ta sąsiadka wzięła by sunie na dt ??? na karmę uda się zebrać pieniążki taka kruszynka wiele nie je :(
  17. Jeżeli chodzi o Badiego z mojego banerka to ma 10 lat i jest niewidomy :( . Ma jechać do okulisty żeby stwierdzić czy to jest ślepota w 100% i czy można mu jakoś pomóc.
  18. KatiKorej dziękuję za spacerek z Ciapkiem i za pamięć.
  19. [quote name='Trisza']I cisza,,,Siedzi sam,,,,:((.Irminka juz w domku, Homerek biega szczęśliwy u Czarodziejki..A Biszkopcika nikt nie chce,.,,,,,,[/QUOTE] Może chłopak musi jeszcze poczekać na swojego ludzia :(
  20. Kochany Homerek :) dziękujemy Czarodziejko :)
  21. Ale tutaj cisza, co słychać u kochanej kleptomanki ???
  22. Mam nadzieję, że chłopakowi niedługo się poszczęści :)
  23. Nie zapomnijcie o wygłaskaniu jej od Nas i o fotkach dla Cioteczek :)
  24. koosiek proszę uwzględnij jeszcze moją wpłatę w rozliczeniach i w wydatkach ostatnie koszty allegro i gumtree
  25. Bardzo się cieszę, że Homerek jest już w raju. Dziękuje Anulo, że się nim zaopiekowałaś, wiele nocy miałam nie przespanych, bardzo się o niego martwiłam jak siedział w tym azylu. Wielkie, wielkie dzięki. Mam nadzieję, że właściciel samochodu nie zdenerwował się na Homerka. Proszę podziękuj bardzo za pomoc. Czarodziejko jesteś wielka. Podziwiam to co robisz dla tych staruszków. Jak będziesz robiła ten bazarek na leki dla staruszków to wklejaj link na wątek, TZ za zakupy na dogo mnie nie podlicza tak skrupulatnie :) Głaski dla Homerka.
×
×
  • Create New...