Jak miło :)
Dziś Nikę szczepiłam. Biedna zapierała się czterema łapami w drzwiach gabinetu, ale podłoga z kafli to ją na smyczy przyciągnęłam ślizgiem...
Zapraszam na dawno obiecywany bazar:
http://www.dogomania.com/forum/topic/143231-skarpetkowo-od-nikaragua-do-23x/
(chciałam do bazarku dołączyć więcej linków psich podopiecznych ale nie chcą mi działać)
nr konta jest w 1 poście
Na FB czytam , że poszły pierwsze ogłoszenia
http://alegratka.pl/ogloszenie/lagodny-olbrzym-szuka-nowego-domu-25050749.html
Telefonie dzwoń!!
Basiu
1. dodałam Cię jako organizatora Wydarzenia, możesz wszystko tam pozmieniać co ja wkleiłam z dogo
2. Na wydarzeniu pojawiła sie chętna do zrobienia ogłoszeń, tylko zdjęcia i cechy charakteru by chciała (napisałam, ze coś napiszesz na FB)
Próbuję utworzyć wydarzenie na FB
potrzebuje tam wsparcia :)
https://www.facebook.com/events/372733519562572/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49&sid_create=4165497635