Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Worek żarełka Ulv zabrała. Pewnie banda już zajada :)
  2. [quote name='Edi100']Kocha znaczy:) Kochani jestem dziś w Żmigrodzie. Zasmarkana, zakichana ale jestem. Pozaglądam tu i ówdzie...[/QUOTE] Obyś nic nie znalazła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Magda mówiła, że dzwoniła do niej pani od Togusia/Tośka. Psiak nie odstępuje jej na krok.
  4. Fajne stado :) Ta biała koło auta wygląda jak siostra mojej :)
  5. poplakatuję na Gaju i w szkole, już podałam swojego maila
  6. Czy psiaczki mają jakieś ogłoszenia?
  7. Oj daleko, daleko. A może ktoś będzie jechał i przy okazji weźmie psiaczka. Miejmy nadzieje, ze tak będzie.
  8. Drugie allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1504929668[/url] (pierwsze ma ponad 230wejśc), może ktoś go dojrzy
  9. [quote name='diuna_wro']dzis dowiedziałam się też, że Uszatek zanim trafił do schroniska nie miał kolorowo, w okresie od śmierci Pani. Był nawet troszeczkę bezdomny, szlajał się, syn tej Pani go wyganiał z domu. Nawet trafił bardzo zziębnięty do pobliskiej lecznicy, bo ktoś znalazł Uszatka jak zamarza w nocy na dworze:shake: odebrał go sąsiad i zaniósł Uszatka do jego domu, po czym piesek trafił do schroniska. Straszne to. A jego ś.p. Pani tak o niego dbała, był kiedyś tłuściutki, jest grzeczny, dobrze wychowany, kanapowiec i przytulak. [/QUOTE] Oby znalazł nową Panią i nowy kochający dom. Później zrobię drugie allegro z nowymi zdjęciami
  10. Ciotka z Wrocławia się melduje ;)
  11. Cudny ten Puszek. Podnoszę :)
  12. Szczęśliwe zakończenie :) I szczęśliwy nowy początek :)
  13. Domki, domki gdzie jesteście? Po Jeżyka przyjdźcie wreszcie!!!
  14. Czeka gar ugotowanego jedzonka. Mam nadzieje, ze jak Ulv się obudzi, to zajrzy tu i umówimy się na dostarczenie go głodomorom :sabber::eating::sabber:
  15. Podziwiam i stado i podłogi ;) ;)
  16. [quote name='bros']Aga dostała mikro kosteczke i wojowała ponad godzinę i potem szczęsliwa padła :) teraz śpi koło mnie w pracy :) i robi za maskoteczkę :) Cudzik "mój" malusi.[/QUOTE] Fajnie tak móc mieć psinkę przy sobie i w domu i w pracy :)
  17. Gizmuś szybko do domku!!!!!
  18. Taki piękny psiak na pewno szybko znajdzie dom, tylko trzeba go poogłaszać
  19. Uszatek pewno ucieszy się z odwiedzin sąsiada
  20. To się nazywa dobrze wykonana robota :thumbs::thumbs::thumbs:(większości z tych portali to ja w ogóle nie znam :razz:)
  21. Trzymamy kciuki za wizytę
  22. Na jednym allegro ma już 400 wejść, na drugim dobija setki. Togusia wypatrzyli właśnie na allegro, może Dudkowi tez się uda :)
  23. Cioteczka z Wrocławia już się melduje :)
  24. Zobaczyłam, że sunia nie tylko ode mnie ma allegro http://allegro.pl/przeurocza-slodzia-szuka-domu-i1489889793.html Ale to dobrze, niech się ludziska napatrzą i pokochają
×
×
  • Create New...