Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. :) no no Emirku, a swojej porcji nie dostałes?
  2. Cioteczki szukamy kogoś do wizyty pa dla pieska [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202117-%C5%BBmigr%C3%B3d-Yorkowaty.Same-ko%C5%9Bci-b%C3%B3l-i-strach-%28Juz-pi%C4%99kny-o-og%C5%82oszenia-prosi[/URL]!!!!! Sprawa jest pilna, bo psiak w DT nie dogaduje się z innymi psami!
  3. :multi::multi::multi: To teraz szybciutko trzeba kogoś z Krakowa! zapytam na forum małopolskim [url]http://www.dogomania.pl/threads/204243-Wizyta-przed-adopcyjanKRAK%C3%93W-lt-pilnie!?p=16507584#post16507584[/url]
  4. [quote name='ulvhedinn']Potrzebna wizyta p/adopocyjna w Krakowie.... :)[/QUOTE] dla kogo? który idzie do domu? czyżby Dudek????
  5. Witaj Emirku, grzeczny jesteś?
  6. Nowe allegro Dudka: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1512423373[/url]
  7. Twoja też za parę dni dojdzie do siebie :)
  8. [quote name='olivetshka']Pewnie nie słyszała co się do niej mówiło ;) Kloszysko straszne, abażur do lampy w sam raz :)[/QUOTE] :) a nasza malizna , klosz prawie taki duży jak ona ;) jak szła, to o podłogę zaczepiała. Ale to było dwa miesiące temu. ;)
  9. [quote name='olivetshka']Kołnierz też dostaliśmy gratis, ale klosz straszny :) Ubranko ma takie solidniejsze, wzmacniane pod brzuchem.[/QUOTE] Nasza w tym kołnierzu zupełnie otępiała była :( na imie nawet nie reagowała :( Ale bez niego nie dalibyśmy rady.
  10. [quote name='olivetshka'] Rana spora, na pewno z 7 cm ma (jak nie wiecej) - popsikana sreberkiem. Na razie się nie interesuje, ale na wieczór założę jej ubranko. .[/QUOTE] A przez ubranko nie będzie gryzła i lizała? Moja musiała po operacji przepukliny przez tydzień w kołnierzu chodzić ( i spać), bo lizała cały czas (ubranko mokre, rana mokra, nie dało rady)
  11. Norka cudo! Podajcie jej wiek i tel do kontaktu to już ruszam z allegro dla niej!
  12. Mój pierwszy w życiu bazarek na długi Lalki i innych tymczasów Ulv:[url]http://www.dogomania.pl/threads/204212-Bluzy-i-nie-tylko-dla-syna-i-c%C3%B3rki.-Na-d%C5%82ug-w-lecznicy-dla-ps%C3%B3w-ULVDEHINN!.-do-23.03[/url]. Zapraszam i proszę o wyrozumiałość.
  13. Dziś środa, czyli jutro CZWARTEK!!!!
  14. Mój pierwszy w zyciu bazarek, na Kaja i wszystkie inne psie długi: http://www.dogomania.pl/threads/204212-Bluzy-i-nie-tylko-dla-syna-i-c%C3%B3rki.-Na-d%C5%82ug-w-lecznicy-dla-ps%C3%B3w-ULVDEHINN!.-do-23.03 Zapraszam i proszę o wyrozumiałość.
  15. :iloveyou:Dziękuję Pokerku :)
  16. Melduję się na zaproszenie Temidy :)
  17. Zapraszam na mój pierwszy w życiu bazar: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204212-Bluzy-i-nie-tylko-dla-syna-i-c%C3%B3rki.-Na-d%C5%82ug-w-lecznicy-dla-ps%C3%B3w-ULVDEHINN"]http://www.dogomania.pl/threads/2042...%B3w-ULVDEHINN[/URL]!. Proszę o wyrozumiałość :smile:
  18. Mój pierwszy w zyciu bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204212-Bluzy-i-nie-tylko-dla-syna-i-c%C3%B3rki.-Na-d%C5%82ug-w-lecznicy-dla-ps%C3%B3w-ULVDEHINN!.?p=16504539#post16504539[/url]. Zapraszam i proszę o wyrozumiałość.
  19. allegro nie ma, szukałam. Mogę jutro zrobić, ale muszę mieć więcej danych: kontakt, wiek
  20. a teraz ma ogłoszenia? allegro i inne?
  21. Ale kocyk z zapachem domu-legowiska bym zapakowała
×
×
  • Create New...