Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. [quote name='ulvhedinn'] Jutro jeszcze dla Tośka robię wizytę we Wrocku, mam nadzieję, że w Szczecinie też będzie i oby się już domek wyklarował....[/QUOTE] Oby, oby .....
  2. :dog: Poznałam dziś rozszczekaną Pikulinkę :dog:
  3. To trzymamy kciuki. Oby sie udało (Wrocław byłby wygodniejszy, nie trzeba wozić :) )
  4. [quote name='xmartix']a Dredzika - Dudek, i mówi że ma 6-7 latek chłopak. Śliczne zdjęcia, hehe, maxymalna różnica, chociąz pewnie lepiej mu z dłuższym włosem :D[/QUOTE] Fajny z niego chłopak, i te sterczące ząbki :lol: Gdy Kra bawi się zabawką, to siada naprzeciwko niej i skomle, żeby mu dała
  5. [quote name='Basia1244']A może fajne ale krótkie allegro z nowymi fotkami? ja tam kilka zrobiłam ogłoszeń, może coś się ruszy.[/QUOTE] Magda mówiła, żeby poczekać z ogłoszeniami dla Togusia/Tośka jakiś tydzień. Ma nadzieję, że w tym czasie wyjaśni się z tymi zainteresowanymi osobami. To, które jest kończy się w sobotę. Jeśli będzie jeszcze potrzeba wtedy zrobię nowe.
  6. [quote name='Edi100']Magda, ja przyjdą pieniążki z bazarków to przeleję dla Dudusia i Togusia:):)[/QUOTE] Magda Togusia nazywa Tosiek :)
  7. Allegro dla Dudka: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1485365868[/url]
  8. Pilnie trzeba go ogłaszać i znaleźć nowy DT lub najlepiej DS. Bo ileż można siedzieć w kenelu, gdy Ulv wychodzi z domu!!!!
  9. Poprzytulałam go, wygłaskałam :) Kilka osób (chyba 4) pytało o niego . Ponoć miała być wizyta PA w Szczecinie, ale coś cicho o niej. Magda bardzo czeka na zmniejszenie liczby psów w domu, bo 7 (słownie: siedem) to trochę przesada.
  10. Worek z karmą już jest ukryty w lodówce Ulv :)
  11. [quote name='ulvhedinn']Mały się rozkręca :) Zdemolował piszczącą zabawkę i pokazał, że bardzo sprawnie potrafi skakać do piłeczki. ZDECYDOWANIE to nie jest starszy pies..... ;) [/QUOTE] To prawda z tą zabawką. Na własne oczy widziałam :crazyeye:
  12. Jak bratu powiedziałam co jet w paczce to głową o ścianę bił ze śmiechu. Na jutro umówiłam się z Ulvhedinn.
  13. [quote name='Klauzunka'][B] [/B]A takie ma jazdy ten mały czort[/QUOTE] Rzeczywiście, jak zaczepia tę sunię ;):laola:
  14. Dzielna dziewczynka na spacerku :)
  15. [quote name='Edi100']Do mnie nie. Może do ulv, ale nie wiem:([/QUOTE] Zapytałam Ulv na PW, ale nie dostałam odpowiedzi. Może się Pani odezwie zobaczymy...
  16. Śliczne chłopaki, zapisuje sobie...
  17. Na allegro ma 3 obserwatorów, maila wysłanego 22lutego z zapytaniem dostałam jednego: cytuję: Dzień dobry. Muszę przyznać,że cudny jest ten piesek. I bardzo chętnie dałabym mu ciepły kochający dom. Jednak nie jestem z Wrocławia a z okolic Zgorzelca i obawiam się że odległość mogłaby stanowić kłopot we wzięciu psiaka,chyba że państwo zaproponowaliby jakieś rozwiązanie tego problemu? ze zniecierpliwieniem czekam na odpowiedź. Natalia
×
×
  • Create New...