Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. i znów ciotka "z Wrocławia" melduje się u konińskiej biedy
  2. Dla Norki w prezencie :) : [url]http://allegro.pl/biala-sunia-zabrana-od-bylej-wlascicielki-i1519181976.html[/url]
  3. Dla suni: [url]http://allegro.pl/biala-sunia-zabrana-od-bylej-wlascicielki-i1519181976.html[/url]
  4. [quote name='ulvhedinn'] Kra dzisiaj z dzikim zacięciem uparła się że MUSI, absolutnie MUSI iść na długi spacer. No i miałyśmy spacer- szarpiacy wiatr i śnieg z deszczem na przemian z ulewą.... Psica zadowolona jak prosię w pokrzywach, a ja do teraz suszę kurtkę.....[/QUOTE] To ci dopiero pies ! Moja jak z nieba deszcz pada to z bramy nie chce wyjść i na siłę trzeba ją na trawę wciągać.
  5. Dostałam kolejnego maila z domku Togusia: [I]Witam Toguś przyzwyczaja sie do nowego domku na początku bardzo bał się mężćzyzn w moim domku, ale zaczeli go nosić, całować i szybko odzyskali zaufanie u Togusia podczas kiedy my jesteśmy w pracy , piesek leży sobie na parapecie i patrzy przez okno hihiihihi. Jest kochany !!!!!!! pozdrawiam[/I] Aż serce rośnie gdy się to czyta.
  6. Super fotencje! Następnym razem muszę i ja załapać się na taki spacerek :)
  7. już dziś nie dam rady, ale jutro zrobię jej allegro
  8. oczywiście, że będę reklamować. w górę Jeżu!
  9. Zmieniłam allegro Uszatka na jamnisię :)http://allegro.pl/jamnisia-szuka-milosci-i-domu-pokochaj-i1504929668.html
  10. Super wieści! Zlikwiduje mu allegro-przepisze na innego psiaka :)
  11. Basiu1244 prosimy o śliczny tekst ;)
  12. Ojej, co ja widzę :crazyeye:. Ja półtora roku temu szukałam psa dla siebie, to na forum schroniska wrocławskiego i na allegro natknęłam się na historię Figi (wtedy była jeszcze u pani, ale bardzo szukała nowego domu). Potem czytałam ,że bardzo rozchorowała się po oddaniu jej do schronu :-(, było mi strasznie smutno. A teraz znalazłam jej wątek na dogo :lol:. Bardzo się cieszę, że ma się dobrze :multi:. Będę zaglądać na wątek - obiecuję.
  13. Tylko siąść i płakać :( :( :( Chociaż takie postępowanie do cioteczek niepodobne, oj niepodobne ;)
  14. Bazarki na spłatę długu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204370-MEGA-FILMOWY-na-MEGA-D%C5%81UG.-do-1-kwietnia[/url] :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/204362-Egz-gimnazjalny-tu%C5%BC-tu%C5%BC-zbieramy-na-MEGA-d%C5%82ug-zwierzak%C3%B3w-ULV[/url] :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/204212-Bluzy-sweter-na-egzamin-6-klasistki-inne.-Na-d%C5%82ug-w-lecznicy-dla-ps%C3%B3w-ULV.-do-23.03[/url] :) i inne też są
  15. może ktoś zajrzy po film na potrzeby ULV: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204370-MEGA-FILMOWY-na-MEGA-D%C5%81UG.-do-1-kwietnia[/url]
  16. Może ktoś chciałby wybrać się do kina? ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204370-MEGA-FILMOWY-na-MEGA-D%C5%81UG.-do-1-kwietnia[/url]
  17. Jeżyku, Jeżyku coś za długo jesteś w tym schroni. A skąd się tu w ogóle wziąłeś?
  18. zapisuję w pamięci (ojej przy jesiennym remoncie powyrzucałam moc)
  19. :) jakbym o mojej Nice czytała :) :) :)
  20. [quote name='monika083']w tytule najlepiej napisac: mlody, piekny, wyjatkowy itd, adoptuj, uratuj :) moge mu zrobic jeszcze jedno allegro , z innymi fotami.[/QUOTE] poczekaj, może zostanie tam gdzie jest. Dajmy Terierfance czas do namysłu.
  21. [quote name='terierfanka']ok :) wątek się dwupsowy robi :) tamtego trzeba "obczaić" najpierw, mam nadzieję, że to się uda w weekend[/QUOTE] poczekam.... cierpliwa jestem
  22. [quote name='monika083']a podrzuc link do tego allegro.[/QUOTE] [url]http://allegro.pl/pies-typie-teriera-irlandzkiego-szuka-domu-wroclaw-i1508826942.html[/url]
×
×
  • Create New...