Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Piękny pysiek :) :)
  2. Też sie przypominam :) fotki to ponad 50% skuteczności ogłoszeń!
  3. [quote name='ulvhedinn']Aaaa.... byłabym wdzięczna niebotycznie, banda uwielbia Twoje żarełko :)[/QUOTE] :) przynajmniej ktoś docenia moja kuchnię ;) Zaraz zrobię zakupy i jutro przywiozę
  4. [quote name='monika083']alllegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=1502055159 Basiu, To ja następnym razem :)
  5. [quote name='Basia1244']No już ładnie zarosła, nie ma żadnych gołych placków, sierść gęsta i fajna w dotyku - miękka, poprzednio była szorstkawa, ale to po schronisku taki mop, a teraz taka delikatniejsza w dotyku ta sierść.A mogę prosić o allegro? i z góry dziękuję :)[/QUOTE] Tak, będzie , ale już nie dziś bo po 11 godzinach w szkole już mi się nic nie chce ;) W jakiś nieznany mi sposób skasowałam jeden post:niewiem:, w którym był link do allegro Pusi
  6. Moja latem łapała sporo kleszczy na łąkach (we Wrocławiu, w mieście na osiedlu Gaj jest MASA kleszczy) mimo kropli i obróżek. Dopiero krople Bayer Advantix okazały się skuteczne dla niej. i kropimy właściwie cały rok (zima rzadziej niż latem)
  7. W sobotę mogłabym nagotować znowu gar jadła dla niego i pozostałych bied Ulv, ale muszę się z nią dogadać w jakich godzinach można ja zastać (a to nie łatwe ;) )
  8. [quote name='Basia1244']olivethsko pomóż! w ogłaszaniu :) , bo babcia Basia to tak jedynie te trzy portale umie :) no i Nikaraguę o allegro prosimy![/QUOTE] na razie ma 2 wczesniejsze allegra ode mnie, [url]http://allegro.pl/york-nie-york-pies-po-przejsciech-szuka-domu-i1485365868.html[/url] oraz [url]http://allegro.pl/piesek-ciut-wiekszy-niz-york-szuka-milosci-i-domu-i1500380216.html[/url]. Jak sie skończy któreś to odnowie z nowym tekstem i tytułem
  9. Puśka odrasta, już nie będzie taka łysa:)
  10. [quote name='ulvhedinn']Tosiek pojechał..... chlip, chlip, hurra!!!!!!! ;) >[/QUOTE] Super! Super!!!!
  11. Smutne.. aż mi się mokro koło oczu zrobiło (mój mąż nazywa to alergią)
  12. jaka Puśka piękna i szczęśliwa :)
  13. [quote name='Basia1244']Gdzie są zdjęcia? Te ładne do ogłoszeń :D - poprosimy.[/QUOTE] Tak czekamy na super foty
  14. czy Iva to Iwona? Mogę napisać: p.Iwona tel.. itd
  15. [quote name='Basia1244']Niki - zaraz będę miała fotki Maćka i poproszę o allegro dla niego. Jeśli chodzi o Dudusia , to daj drugi nr tel do kontaktów , bo Magda ma troche zatkany numer - żeby był awaryjny telefon - ktoś, kto pogada zachęci do adopcji, generalnie możesz dawać swój albo mój jako dodatkowy (z zaznaczeniem , że telefon awaryjny :)) Trzeba szybko poogłaszać psy i może uda się choć dla Maćka znaleźć dt (liczę na to) . Magda! Jak Maciek i koty?[/QUOTE] Basiu, to wolałabym twój nr podawać, bo jak jestem w szkole to nie odbieram tel i ktoś mógłby się nie dodzwonić. Możesz mi jeszcze raz przesłać nr na PW, bo któregoś dnia nieopatrznie wykasowałam całą skrzynkę odbiorczą
  16. O matko! Zupełnie nie umiem pomóc :( Dudek/Dredzik ma ponad 300 wejść na allegro, obserwatora i nic z tego nie wynika. 0 maili 0 telefonów :( Macka zdjęć nie mam i niewiele o nim wiem co by tu napisać.
  17. http://allegro.pl/show_item.php?item=1500384269
  18. Jestem, jestem i mimo straszliwej migreny już tworzę allegro.
  19. [quote name='olivetshka']Spróbuję go wieczorem ciut poogłaszać. W którym poście są jakieś ładne jego fotki w miarę aktualne?[/QUOTE] Na 8 stronie sa sliczne zdjęcia.
×
×
  • Create New...