Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. :) Jakie zachwyty :) Ale ja gapa jestem, mogłam przez bros przekazać "księcia z bajki" ;)
  2. Ależ wzruszająca Gusia...
  3. Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Ulvhedinn, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!! http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-(?
  4. Do ULV dzwoniła pani zainetersowana Słowisią. Chce spróbować ja wziąć !!!!!! Jak to warto zagadywać (obcych) ludzi na spacerach :)
  5. Magda, dzwoniła do ciebie dzis pani o Dudka? do Basi dzwoniła...
  6. do Basi dzwoniła pani w sprawie Dudka, fajna z rozmowy. Szuka kolegi dla swojej yorczki. Moze coś z tego wyjdzie....
  7. cegiełkowe to nie wiem jak... i zdjęć tak ładnie w tekst nie umiem :( tylko na końcu, takie mniejsze... może inna cioteczka mądrzejsza????? widzę, że razem pisałyśmy :)
  8. [INDENT] [SIZE=6][COLOR=red]Uwaga dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black] Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!![/COLOR][/SIZE] [/INDENT]
  9. To ja posłałam link :cool3: namówiona przez ..... (nie powiem, bo nie ma potrzeby)
  10. [INDENT] [SIZE=6][COLOR=red]Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black] Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!![/COLOR][/SIZE] [/INDENT] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url]
  11. Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28
  12. [INDENT] [SIZE=6][COLOR=red]Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black] Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!![url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url] [/COLOR][/SIZE] [/INDENT]
  13. [INDENT] [SIZE=6][COLOR=red]Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black] Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!![/COLOR][/SIZE] [/INDENT] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url]
  14. [INDENT] [SIZE=6][COLOR=red]Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black] Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url] [/COLOR][/SIZE] [/INDENT]
  15. .. [INDENT] [SIZE=6][COLOR=red]Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black] Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!![/COLOR][/SIZE] [/INDENT] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url]
  16. . [INDENT] [SIZE=6][COLOR=red]Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black] Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!![/COLOR][/SIZE] [/INDENT] . .[url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url].
  17. [INDENT] [SIZE=6][COLOR=red]Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black] Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url] [/COLOR][/SIZE] [/INDENT]
  18. [INDENT] [SIZE=6][COLOR=red]Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black] Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!![url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url] [/COLOR][/SIZE] [/INDENT]
  19. [INDENT] [SIZE=6][COLOR=red]Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black] Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url] [/COLOR][/SIZE] [/INDENT]
  20. Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!! http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28
  21. [SIZE=6][COLOR=red]Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black] Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url] [/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...