-
Posts
43433 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NikaEla
-
[CENTER][B] [SIZE=6][COLOR=red] MEGA dług do spłaty mamy! [/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [SIZE=4][COLOR=black] Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url] [/COLOR][/SIZE]
-
zajrzyjcie też tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204517-Rudzik-pies-na-1m-%C5%82a%C5%84cuchu-bez-jedzenia-za-kar%C4%99-!!!-Brakuje-120-z%C5%82-%C5%BCeby-pojecha%C5%82-dt[/url]. Pilnie szukany jest dt.
-
Rudzik - pies na 1m łańcuchu za karę! już w DS! trzymajcie kciuki! :)
NikaEla replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
rozsyłam wątek, tyle mogę.... -
Rudzik - pies na 1m łańcuchu za karę! już w DS! trzymajcie kciuki! :)
NikaEla replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
to czekamy niecierpliwie na wieści -
Pies z łańcucha - piekna sunia Colie - PILNIE DT/DS
NikaEla replied to bros's topic in Już w nowym domu
o matko! jaki piękny, w takich warunkach.... wrrr -
Rudzik - pies na 1m łańcuchu za karę! już w DS! trzymajcie kciuki! :)
NikaEla replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
i co będzie z Rudzikiem? -
[quote name='Poker'] A co dziwne, nie wiem czy pisałam, na spacerze na smyczy potrafi przyjść dość blisko na moje zawołanie. Chyba powoli załapuje swoje imię.[/QUOTE] To świetnie, to jest sukces!!!!
-
Do zamknięcia Mała sunia, MEGA PILNE DT albo schron,Wrocław.
NikaEla replied to Poker's topic in Już w nowym domu
ja zaglądam... ale cóż z tego, skoro nie pomogę ..... -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
NikaEla replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
na pewno uda ci się go wychować na dżentelmena -
Ja odwiedzam Gusię stale! Tylko nie zawsze coś dopisuję
-
Ż-d. Psy duży i małe,chude konie,źrebię,kot bez łapy,kozy.Mają domy.
NikaEla replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
szkoda:( brakuje nam tu Edi :( -
Do zamknięcia Mała sunia, MEGA PILNE DT albo schron,Wrocław.
NikaEla replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']nie gniewaj się za to co napiszę.Ale zawsze mnie wkurza ta niby miłość do zwierząt ,ale tak naprawdę jeszcze większa miłość do własnych przeżyć i uczuć. Człowiek może sobie wytłumaczyć dlaczego coś musi czy chce zrobić. Czytanie o biednych psach, wirtualne przeżywanie i lanie łez przy komputerze jest najprostsze. A tu potrzebna jest REALNA pomoc. Ta wypowiedź nie tyczy tylko Ciebie.Takich osób jest bardzo dużo.To jest miłość do zwierząt tylko deklaratywna, nie poparta działaniami. Wiem ,że nie każdy ma warunki mieszkaniowe, czasowe, finansowe, czasem TZ się nie zgadza. Ale jeżeli dom uważa ,że kocha zwierzaki, to się da wiele zrobić. [/QUOTE] Wiadomo, że największą pomocą są DS i DT. Ale z różnych przyczyn nie każdy może dać dom. Nawet jeśli ktoś ma psa to wcale nie znaczy, że może mieć kolejnego (nawet na DT) Nie chcę prowadzić tu dyskusji, ale uważam, że kto chce pomóc - pomaga tak jak może; realnie pomaga. -
[quote name='Nutusia']Co za Jeżyk?... :)[/QUOTE] ten oto: [url]http://www.dogomania.pl/threads/193158-smutna-jesie%C5%84-%C5%BCycia-staruszka-Je%C5%BCyka-schronisko-Wroc%C5%82aw[/url]
-
Rudzik - pies na 1m łańcuchu za karę! już w DS! trzymajcie kciuki! :)
NikaEla replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Jest taki wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204357-Pdt-okolice-opola?daysprune=-1[/url]. Ale nic o nim nie wiem -
Jak oduczyć 9-cio miesięczną sunię ciągnięcia na smyczy???
NikaEla replied to julliet11's topic in Wychowanie
polecam artykuł: http://pies.onet.pl/3930,13,17,a_pies_ciagnie,artykul.html -
Najczęściej chodzę z psiunią na "łąki" przy nasypie kolejowym i na górę-wysyp na Gaju. chodzi tez tam ktoś z was????
-
Do zamknięcia Mała sunia, MEGA PILNE DT albo schron,Wrocław.
NikaEla replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Niestety inaczej nie mogę pomóc, jako DT odpadam :( -
Do zamknięcia Mała sunia, MEGA PILNE DT albo schron,Wrocław.
NikaEla replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Może się komuś zgubiła? Mogę posłać ogłoszenie do GW, ale jaki namiar podać??? -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
NikaEla replied to bros's topic in Już w nowym domu
niektóre ciotki wróciły zmarznięte ze spaceru i grzeją się herbatką -
Cioteczki, spotkałam dziś na psim spacerku psią-znajomą, p. Dorotę. Ma ona od 2-3 lat psiaka z naszego schronu i w ciągu ostatniego roku przygarnęła 3 koty z ulicy. Dla dwóch kociaków szuka DS. pilnie Ale dlaczego pisze o niej tutaj? Otóż była na impezie TOZu w Renomie (w styczniu?), rozmawiała wtedy m. in. z ULV i bardzo leży jej na sercu los jamnisi. Podałam jej nr tel do Magdy i pewnie zadzwoni... Mówiła, ze postara się może choć trochę pomóc... oby....