Znalazłam takie wpisy:
Napisał basia0607
Bemola musimy zabrać od pani a Wrocławia, nie chodzi po schodach ! Pani b. fajna, warunki super ale Bemol nie chce wchodzić na schody, pani go nosi a to cieżki pies. Mamy nowy problem i to na drugim końcu Polski.
Bemol nie chodzi po schodach, musimy go zabrać a jesteśmy z Elbląga.
Może ta pani chciała by Jeża???
Wie ktoś coś?