Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. [quote name='ulvhedinn'] Natomiast później w niedzielę robimy z nową panią Dudka taką mini akcję adopcyjną- chcemy połazić po parku (ta górka koło Skarbowców) z psami do adopcji (np w chustce z napisem "szukam domu").[/QUOTE] Daj mi znać SMS o której pójdziecie!!! Może jeśli wreszcie przestanę się dusić to też dołączę!!!!
  2. Maciek, ten to się zasiedział.....
  3. A to się Jeżyk jutro ucieszy!
  4. ale super pomysł!!!!
  5. [quote name='Basia1244']Ja nic nie napiszę, żeby nie zapeszać! A Puśka ma jeszcze allegro?[/QUOTE] ma od xmartix,ale się kończy dzisiaj
  6. Basiu, świetnie już sobie radzisz ze zdjęciami :klacz::klacz::klacz:
  7. Proszę: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1537226792[/url]
  8. Nareszcie. zaraz zrobię allegro
  9. To tylko się cieszyć, że mu tam dobrze i nie tęskni!!!!!! Byłby kłopot, gdyby było inaczej.
  10. Dudek czuje się świetnie. Zniszczył już kilka piszczaków-zabawek ;)
  11. Proszę : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1536499719[/url]
  12. To się dobrze odżywia :) :) Mojej te chrupki RC używam jako smaczki, nagrody za grzeczność :)
  13. A jak biegunka? moja psina zawsze ma gorsze qpy jak je surowe mieso. A chrupki marketowe tez absolutnie jej nie służą ( mimo, ze to kundel poschroniskowy)
  14. Z tego co słyszałam to raczej nie. :( Agresywny chyba.... Może Basia1244 coś napisze, ona więcej wie.
  15. Mika ma obserwatora na allegro. czy to któraś z Was? czy potencjalny domek?????
  16. fajnie! to już na pewno piesek zostanie u was:multi:
  17. Pokerku, to bardzo dobre wieści
  18. Może się mylę, ale ja rozumuję że po 1. Magda zapłaciła ze swoich te brakujące pieniądze w klinice; a po 2. nie dostaje wsparcia na utrzymanie suni u siebie. I dlatego pisze, że jest przez Lalkę na minusie. Jeśli nie mam racji, to może ktoś sprostuje...
  19. Znalazłam takie wpisy: Napisał basia0607 Bemola musimy zabrać od pani a Wrocławia, nie chodzi po schodach ! Pani b. fajna, warunki super ale Bemol nie chce wchodzić na schody, pani go nosi a to cieżki pies. Mamy nowy problem i to na drugim końcu Polski. Bemol nie chodzi po schodach, musimy go zabrać a jesteśmy z Elbląga. Może ta pani chciała by Jeża??? Wie ktoś coś?
  20. [quote name='basia0607']Bemola musimy zabrać od pani a Wrocławia, nie chodzi po schodach ! Pani b. fajna, warunki super ale Bemol nie chce wchodzić na schody, pani go nosi a to cieżki pies. Mamy nowy problem i to na drugim końcu Polski.[/QUOTE] a ta pani nie chciała by starego jeżyka ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/193158-smutna-jesie%C5%84-%C5%BCycia-staruszka-Je%C5%BCyka-PILNIE-potrzebny-DT[/url]
  21. z tego co wiem, to była, wymiziała Słowinie i czeka aż minie cieczka. Wtedy ją ma wziąć.
  22. Problem polega na tym, że póki jest Ząbek NIE DA SIĘ zrobić Cygankowi zdjęć.
  23. [quote name='demi']jak sie nami nie interesują, to my sobie sami poradzimy:) W sb zawiozłam Azorka do DS:))))))))) mieszka teraz z dwoma kotami:)[/QUOTE] uwielbiam dobre wieści
×
×
  • Create New...