Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. może ma nadzieje, że jeszcze jednego kolegę znajdzie, albo że on tam czeka na nią :)
  2. [quote name='Nikaragua']Cioteczki! proszę glosować na mój wierszyk: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205544-ANKIETA-do-KONKURSU-RYMUJ-z-UL%C4%84-do-13.04-godz.0.00[/url] Jeśli wygramy, będą dodatkowe pieniążki na spłatę naszego mega-długu![/QUOTE] połowa wpłat, jeśli wygramy, trafi na nasze cele
  3. [quote name='paniMysza'] mam do was w związku z tym kilka pytań: 1. jak zorganizować bazarek (jeszcze nigdy tego nie robiłam) :)[/QUOTE] po 1 trzeba zebrac i sfotografowac rzeczy po 2 wejść na forum: bazarek, i utworzyc "nowe bazar" 3. poopisywać i powklejac zdjęcia 4, czekac na kupujacych na PW podam nr tel , teraz mam troche czasu to moge porad udzielać ;0
  4. myslę, ze wysla ci nr konta
  5. Cioteczki! proszę glosować na mój wierszyk: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205544-ANKIETA-do-KONKURSU-RYMUJ-z-UL%C4%84-do-13.04-godz.0.00[/url] Jeśli wygramy, będą dodatkowe pieniążki na spłatę naszego mega-długu!
  6. Cioteczki! proszę glosować na mój wierszyk: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205544-ANKIETA-do-KONKURSU-RYMUJ-z-UL%C4%84-do-13.04-godz.0.00[/url] Jeśli wygramy, będą dodatkowe pieniążki na spłatę naszego mega-długu!
  7. Cioteczki! proszę glosować na mój wierszyk: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205544-ANKIETA-do-KONKURSU-RYMUJ-z-UL%C4%84-do-13.04-godz.0.00[/url] Jeśli wygramy, będą dodatkowe pieniążki na spłatę naszego mega-długu!
  8. Cioteczki! koniecznie proszę glosować na mój wierszyk: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205544-ANKIETA-do-KONKURSU-RYMUJ-z-UL%C4%84-do-13.04-godz.0.00[/url] Jeśli wygramy, będą dodatkowe pieniążki na spłatę naszego mega-długu! chociaż nie wiem czy ciocia Poker nie zrobi mi konkurencji...
  9. Cioteczki! proszę glosować na mój wierszyk: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205544-ANKIETA-do-KONKURSU-RYMUJ-z-UL%C4%84-do-13.04-godz.0.00[/url] Jeśli wygramy, będą dodatkowe pieniążki na spłatę naszego mega-długu!
  10. Cioteczki! proszę glosować na mój wierszyk: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205544-ANKIETA-do-KONKURSU-RYMUJ-z-UL%C4%84-do-13.04-godz.0.00[/url] Jeśli wygramy, będą dodatkowe pieniążki na spłatę naszego mega-długu!
  11. Cioteczki! koniecznie proszę glosować na mój wierszyk: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205544-ANKIETA-do-KONKURSU-RYMUJ-z-UL%C4%84-do-13.04-godz.0.00[/url] Jeśli wygramy, będą dodatkowe pieniążki na spłatę naszego mega-długu!
  12. Cioteczki! koniecznie proszę glosować na mój wierszyk: http://www.dogomania.pl/threads/205544-ANKIETA-do-KONKURSU-RYMUJ-z-UL%C4%84-do-13.04-godz.0.00 Jeśli wygramy, będą dodatkowe pieniążki na spłatę naszego mega-długu!
  13. [quote name='Patmol']to niedużo jaką szczepionką szczepiłaś?[/QUOTE] takie trudne pytania zadajesz, poszłam do weta i zaszczepił.. zaraz sprawdzę w książeczce.....Leptorabisin-R, Leptorabisin-L, Eurican DHPPI wszystko w 1 strzykawce
  14. za cały komplet szczepień zapłaciłam w październiku 50zł, koleżanka ostatnio-70zł. czyli tego rzędu kwota.
  15. Poker-jesteś wielka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. Maciek do domu!!!!!!!!!!!!!!! szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. moje ;) możecie wykorzystać gdzie tylko chcecie, po to jest :)
  18. [quote name='Patmol']na pw napisać do moderatora? [/QUOTE] tak własnie :)
  19. [quote name='monika083']Shih Tzu chlopak- starszy,do zabrania na już, oddany po zmarłych właścicielach przez rodzinę , w bardzo zlym stanie , musial zostać ogolony , wyobraźcie sobie jak wyglądał przed [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] schronisko Wroclaw [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192672-Wroclaw-psy-w-potrzebie.Watek-informacyjny./page29[/URL] [IMG]http://i53.tinypic.com/2mm8krc.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2lxi8o1.jpg[/IMG][/QUOTE] o matko jaka bieda!!!!!!
  20. [quote name='Patmol']d jak go przenieść do tamtego działu? [/QUOTE] napisz do moderatora z prośbą o przeniesieni i w tytule/nagłówku wątku dopisz-ma dom czy coś w tym stylu
  21. [quote name='monika083']cioteczki dziekuje za przybycie, ja niestety nie mieszkam teraz we wrocku, zrobilam na szybko watek, zeby na cito szukac pomocy, jednak na wiecej info trzeba czekac od dziewczyn , ktore w schronie bywaja. Jesli tylko bedzie wiadomo wiecej -uzupelnie 1post[/QUOTE] jeśli chcesz, możesz przekleić rymowankę z 14postu, może się nada..
×
×
  • Create New...