Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. :laola: brawo Gusieńko :laola:
  2. [quote name='magdyska25']Świetny rym :) Jak masz taką dobrą passę i talent to może stwórz bazarek z takimi rymowanymi wierszykami. Każdy o jakimś psie :)[/QUOTE] to nie takie proste.. na razie mam wierszowanki o 13 psach :)
  3. Mika ma u mnie allegro do wtorku, ale skoro jedzie do domu to zmienię na innego psiaka.
  4. Hura!!!!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  5. Dziękujemy Domkowi jamniczka za wpłatę 100zł na cel z poprzedniego postu.
  6. w końcu jakoś nie ustaliłam....
  7. no cóż, bywały lepsze... ale taki też chyba może być: MIKO Oto Miko, smutny Miko Wziął się z rzeki czyli znikąd. Smutnooki, zagubiony I przez życie poraniony. Wnet pojedzie do hotelu Gdzie kolegów znajdzie wielu, I poczeka tam na swego Człowieka ukochanego
  8. ale tylko gdy nie chodzę do szkoły :) bo wyobrażasz sobie jakbym tak na lekcji zaczęła???
  9. mi pasuje... już siadam do rymowanki, ale nie obiecuję, że mi się uda
  10. W dzisiejszej GW jest ogłoszenie Pelego!! ze zdjęciem!!!
  11. Może zacząć własnie od pluszaczka niedużego. Moja takie uwielbia i piłeczki do tenisa. Dużych piłek i piszczących zabawek się boi. Gusia pewnie podobnie.....
  12. Miła Terirefanko zapraszam jutro na sniadanko sama Nike zobaczysz;)
  13. to poczekam na wieści :)
  14. tak z ciekawości, ten tymczas w jakiej części miasta? może gdzieś blisko mnie?
  15. Hop na krzesło, hyc na stół i talerzyk jest już mój ;)
  16. Z przywoływaniem tez mam problem, mimo, że ćwiczyłam wg dobrych rad... a jedzenie na blacie jak zostanie po naszym wyjściu z domu to też potem znika (kanapki, ciastka)
×
×
  • Create New...