Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. [quote name='Korenia']Nikusia! Jak to na balkonie :O :(? żeby nie zamykała biednej suczynki na balkonie :P![/QUOTE] Bez obaw balkon zabezpieczony! Z widokiem na podwórko :)
  2. Tu Nika, moja pani ma dzisiaj urodziny :BIG: , ale nie chciała dać mi kawałka tortu :tort:. Zamknęła mnie na balkonie, że niby przeszkadzam. A ja tylko chciałam się przywitać i polizać tych fajnych ludzi co przyszli. No ale jak sobie poszli to obiecała, że pojedzie ze mną do parku :)
  3. [quote name='Poker']Pochwaliłam Gusisko przedwcześnie, bo się znowu zlała i to na naszą pościel. :mad:Puchowa kołdra do prania.:angryy: Huknęłam na nią za to.Ona dobrze rozumie o co chodzi. Staramy się ,żeby żadne stworzenie nie było gwiazdą. Nie mamy za wesoło, bo już mieliśmy przerwę w małych dzieciach prawie 30 .letnią. Musimy przetrwać , co nie jest łatwe.[/QUOTE] To istotnie łatwo Wam nie jest. Oby szybko ktoś zechciał Gusię!!!! odnowiłam [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1582496973"]allegro[/URL] i bardzo mocno zaciskam kciuki
  4. Wybieram się do Wschodniego, ale tak dobrze po piątej (bliżej 6 chyba)
  5. odświeżone allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=1580536893. Co z tą zmianą DT??????
  6. może to nie jest ważne dla sprawy, ale w jakiej część miasta mieszka potencjalny Dt?
  7. [COLOR="#2e8b57"][B]Nadeszły Święta wiosenne domowe, radosne, przyjemne. Cioteczki się ślicznie ubiorą z TŻ-ami na spacer wybiorą. I psiakom poświecą swój czas, Świąteczny już nastrój jest w nas.[/B][/COLOR] Wszystkiego dobrego na Święta!
  8. Emirku jak samopoczucie? Nika czeka na wspólny spacerek :)
  9. Mała fryga jak pojadła dziś na spacerze:shake:, ze zaoszczędzę na karmie :eviltong:
  10. [*] Żegnaj Kaju, dobrze, że tak spokojnie zasnął, a nie w bólach.. dla kogo ja teraz będę sprowadzać karmę przez pół Polski ? Ciociu i Magda trzymajcie się!
  11. Zdrowiej Albinku! Już Święta, ciepło, biegać trzeba!
  12. przepraszam, widać kiepsko u mnie z czytaniem ze zrozumieniem (dobrze, ze dawno jestem po maturze ;) )
  13. przeczytaj jeszcze raz napisany post: sunia ma raz 6 miesięcy, raz 10 ;)
  14. [quote name='bros'] [IMG]http://i51.tinypic.com/2hgxlqv.jpg[/IMG] [/QUOTE] ona taka mała, on taki wielki, ale i tak ona chwilę po tym ujęciu go przepędziła ;) bo zamierzał zobaczyć jej zdobycz:)
  15. Maliko Wesołych Świąt :)
  16. W pracy mam ze 3kg karmy dla Maćka (uczeń przyniósł). Umówimy się po Świętach na przekazanie jej :)
  17. ja zaglądam i cały czas o nim myślę....
  18. Uważam zawsze warto spróbować. pisze, ze po maju tez będzie możliwe DT. Kto nie próbuje ten nie ma,
  19. Jutro i sobotę raczej nie będzie mnie w necie :) Ale w Świąteczne Niedzielne popołudnie wybieramy się do parku Wschodniego lub Grabiszyńskiego (jeszcze nie ustaliliśmy). tak ok. 16-17, Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!:iloveyou:
  20. [quote name='Patmol']:diabloti:a gdzie obiecane zdjęcia?[/QUOTE] Cioteczka Brosik zapracowana. rodzinę musi dopieścić, Święta przygotować. Poczekajmy, będą na pewno.
  21. Tak to już jest z psiakami, ze im dłużej są w domu, tym czują się pewniej. Trzeba ustalać i konsekwentnie pilnować granic czego psu wolna a czego nie. Psiaki to pojętne stworzenia :)
  22. [quote name='Figaro34']Pozdrawiam Nikę i jej Pańcię! :) Dzięki za liścik ;) Zbliża się lato - może wpadniemy całą rodzinką do Waszego ZOO, więc byłaby okazja poznać się bliżej :)[/QUOTE] Zapraszam serdecznie, z Niką do ZOO się nie wybiorę bo jeszcze coś upoluje ;) ale i tak możemy się spotkać na :kaffee_2: lub :painting:
×
×
  • Create New...