[quote name='olivetshka']
A trzecia sprawa - Sarcia ma chyba przepuklinę :( Dziś, jak głaskałam ją po brzuchu, wyczułam miękki guzek. Nie jest to duże, ale to chyba to. Na wizycie u weta w przyszłym tyg. zapytam.[/QUOTE]
Jeśli to nie duża przepuklina, to nie ma powodów do obaw. Moja psina też miała i wet nie popędzał się z operowaniem. Sam zabieg był prosty i nie długi.