Dziś Nika wyspacerowana w lasach koło Jelcza ( nasze ulubione wycieczkowe miejsce). A teraz schowałą się w legowisku, bo u syna są koledzy i głośno słuchają muzyki
Odwiedziłam dziś Gigę. Jaka ona malutka, i wystraszona biedna. Posikała się na mój widok (taka straszna jestem) i drżała cała. Spotkania z moją agresywną Niką jej oszczędziłam. (Nika czekała z dala)
mam prośbę o sprawdzenie, czy ja w ogóle kwietniową deklarację wpłaciłam?
Moje chyba też same się płacą . Próbowałam na wątku znaleźć rozliczenia z bieżącego roku ale jakoś nie umiem , na 1 stronie same znaczki [[BBBBBBBBBBBBBBB i tp mi sie pokazują
nie można Ci wysłać PW
Pisz do Rudzia-Bianka , na FB to https://www.facebook.com/psy.domu?fref=ts
Ona robi najpiękniejsze , zawsze u niej na okazje różne zamawiam