[quote name='Nikaragua']Agnieszko ponieważ wątek jest w dziale 'w nowym domu' to mało kto wie, [B]że są tu dwie suki na DT szukające PILNIE DS, moze przenieść wątek... tytuł zmienić.[/B]..[/QUOTE]powtórzę się, bo to chyba istotne
Agnieszko ponieważ wątek jest w dziale 'w nowym domu' to mało kto wie, ze są tu dwie suki na DT szukające PILNIE DS, moze przenieść watek... tytuł zmienić...
Ostatnio widziałam(i sąsiedzi też) koteczkę w środę rano. Wszyscy wiedza, ze jak się pojawi to maja do mnie dzwonić.
Mam jednak nadzieję, że ktoś się zlitował i ją zabrał do domu.