Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Zapraszam na Filutkowy bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213261[/url]
  2. Zapraszam na Filutkowy bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213261[/url]
  3. już tam byłam, ale trochę za wielkie dla mnie...
  4. kilka wakacyjnych fotek (później będą kolejne): zmęczona: [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/120/naprogu.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4827/zksik.jpg[/IMG] przy pakowaniu, pilnuje auta, żebyśmy nie pojechali bez niej: [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1874/przyaucie.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Jara']Jakby ktoś miał ochotę to w tygodniu o 19 w parku Skowronim (Ślężna/Armii Krajowej) są spotkania :))[/QUOTE] codziennie? to może uda mi się wybrać :)
  6. Może już wszyscy widzieli, ale ja dopiero dziś znalazłam ogłoszenia schroniskowych zwierząt w gazecie [url]http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/5,36813,10084479,Koty_i_psy_z_wroclawskiego_schroniska__Do_pokochania.html[/url]
  7. przelałam na dług po Kubusiu 75zł z bazarku http://www.dogomania.pl/threads/211345
  8. [SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Po fryzjerze (sobota w południe), sesji zdjęciowej i wielkim rzucie ogłoszeń (sobota wieczorem) Kapsel został wypatrzony przez p. Tomka (poniedziałek), odbyła sie wizyta PA (wtorek wieczór) i Kapsel trafił do swojego nowego, prawdziwego domku (środa wieczór)[/COLOR][/SIZE] [quote name='Barrybede'][COLOR="red"][B]Kapsel pojechał do domku :-) [/B][/COLOR]Merdał ogonkiem z radości, jak zobaczył swoich Państwa i obwąchiwał ich z ciekawością. Na pewno umówimy się z nimi na spacer na wzgórzu Partyzantów na wiosnę. A w domku czeka na niego obiadek :-)[/QUOTE] *[quote name='Barrybede']wiadomość z domku o 21:18: "z Kapslem wszystko dobrze, zjadł kolację, byliśmy na spacerze, obwąchał całe mieszkanie, upatrzył sobie miejsce i przed chwilą zasnął" [/QUOTE] Przejęłam wątek, aby go uaktualnić. [I]Informacje o Kapslu z czasów przed posłaniem Kapselka do dt są przeniesione do postu 9.[/I] [COLOR="red"][SIZE="4"]Kapsel jest bdt we Wrocławiu u Barrybede. Z powodów rodzinnych, i nie dogadywania się z psem rezydentem pilnie szukamy mu nowego dt a najlepiej oczywiście ds[/SIZE]![/COLOR] [U]Informacje z dt:[/U] [B]Kapsel jest zdrowy, choć na pewno niemłody[/B]. Ze względu na podejrzenie zaćmy był badany przez psiego okulistę, ale wynik badania jest pozytywny, pies widzi dobrze. Serce ma w bdb stanie,uszy czyste. Skóra została wyleczona, nie ma śladu po tym strasznym zapaleniu, nawet sierść, a raczej włosy odrosły już. To jest[B] nieduży piesek[/B], mniejszy niż do połowy łydki, [B]waży teraz 6kg[/B]. [B]Na koty nie reaguje wcale[/B], jest nawet wcześniej zdjęcie jeszcze z Gubina, że w ogóle nie patrzy na kota. Umnie na podwórku jest dużo kotów, nigdy na nie nie zważał, chociaż mój pies chciał gonić kociaki. [B]Nadaje się do starszych dzieci, do mniejszych dlatego nie, że on boi się gwałtownych ruchów, [/B]trzęsie się wtedy i warczy. Potrzebuje cierpliwego, spokojnego opiekuna, jak najmniej gwałtownych ruchów. Natomiast jestem pewna, że nie ugryzie nikogo, nawet małego dziecka. On warczy bardzo, ale zarazem chowa ogon i trzęsie się jak galareta. Kapsel [B]nie gubi sierści[/B]/włosów! Idealny dla starszych ludzi, bo wystarczają mu 3 krótkie spacerki. [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/2025/p1020492ll.jpg[/IMG] dużo zdjęć w postach 688-690 i 695-696 [COLOR="red"][B]ROZLICZENIA[/COLOR] czyli stan konta w momencie przekazania do dt =0zł [COLOR="blue"]+160zł stufinska i masza 44[/COLOR] [COLOR="blue"]+20zł Anula[/COLOR] [COLOR="blue"]+40zł Bogusik[/COLOR] [COLOR="blue"]+30zł asia-s[/COLOR] [COLOR="#8b0000"]-27zł szczepienie p/wściekliźnie[/COLOR] [COLOR="#8b0000"]-8zł wet czyszczenie gruczołów[/COLOR] [COLOR="#8b0000"]-200zł kastracja +czyszczenie zębów[/COLOR] [COLOR="#8b0000"]-12zł ogłoszenie +tekst[/COLOR] [COLOR="#8b0000"]- 100zł jedzenie I, II po 50zł/miesiąc[/COLOR] [COLOR="blue"]+50zł od Barrybere na jedzenie za styczeń[/COLOR] [COLOR="#8b0000"]-75zł leczenie zapalenie krtani[/COLOR] [COLOR="blue"]+ 93zł z bazarku Poker[/COLOR] [COLOR="blue"]+97zł z bazarku Nikaragua[/COLOR] [COLOR="#8b0000"]-50zł fryzjer[/COLOR] [COLOR="blue"]+10zł Nikaragua[/COLOR] [COLOR="#8b0000"]-10zł pakiet ogłoszeń[/COLOR] [COLOR="red"]RAZEM +18zł[/COLOR] - przekazane dla Mańka[/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/210493[/url] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/8017/dscn8127w.jpg[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg62/scaled.php?server=62&filename=11adne.jpg&res=medium[/IMG]
  9. na szybko mini bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213218[/url] i dżinsy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213220[/url]
  10. na szybko mini bazarek: http://www.dogomania.pl/threads/213218 i dżinsy: http://www.dogomania.pl/threads/213220
  11. na szybko mini bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213218[/url] i dżinsy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213220[/url]
  12. [quote name='molly88']Nie, bo już jest w swoim docelowym domku :)[/QUOTE] no to super :)
  13. Ponawiam: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1779999645[/url]
  14. [quote name='molly88']Nie, ale niunia ładnie sie chowa i rośnie jak na drożdzach :) [IMG]http://images40.fotosik.pl/1039/1a34e9d7ef7ac783gen.jpg[/IMG][/QUOTE] jaka malizna zakładasz jej wątek? robisz ogłoszenia?
  15. [quote name='togaa']Cytuję sms [B]Nikaraguy ;[/B] [I]"Do[B] Albinka[/B] pojechałam i [B]Żabolka[/B] tam spotkałam.[/I] [I]Obaj sliczni, obaj mili z [B]Niką[/B] się nie polubili.[/I] [I][B]Nika[/B] to też zazdrośnica, mało koleżeńska psica[/I] [I]na [B]Albink[/B]a powarczała[/I] [I]do mnie zbliżyc sie nie dała[/I] " No i się działo... Z[B] Niki[/B] to niezła zgaga. [B]Lolo[/B] przy niej to Aniołek ! Jak wystartowała do biednego[B] Albinka[/B] to tylko refleks [B]Stasia[/B] uratował[B] Go[/B] przed pożarciem....Bulterier w mikrym ciałku. I ten Jej błysk w oku....:razz: Za to do ludzi....miodzio !. Fajna jest,ma charakter baba...[/QUOTE] Albinek te nie był jej dłużny ;) podobne charaktery mają
  16. [quote name='molly88']Przepraszam za off top. Znalazlam na smietniku dwa dni temu, w worku na smieci z woda dwa szczeniaki. Jeden niestety nie przezyl, ale 2giego udalo sie uratować i szukam matki karmiacej PILNIE!!![/QUOTE] Dopiero wróciła z wyjazdów. znalazłaś???
  17. jaka super wiadomość :)
  18. [quote name='ołówek']Kolega też jest cudny. [/QUOTE]Nemo i Florek, obaj młodzi (Florek ma pół roku, Nero max rok), obaj siedzą w maleńkich pojedynczych klitkach w szczeniakarni, obaj bezdomni :( obaj czekają na kogoś kto ich zabierze do domu!
  19. [quote name='togaa'] Czekamy niecierpliwie..!!:lol::multi:[/QUOTE] ja też :) będziemy wczesnym popołudniem (chyba)
  20. jeszcze raz dla Nemo :) [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1756724123[/url]
  21. Z bazarków http://www.dogomania.pl/threads/211371 i http://www.dogomania.pl/threads/211558 wpłaciłam dzisiaj po 47zł na Elwirkę, Kubusia i Żabolka.
  22. zwał jak zwał :) byle dom się znalazł, może chociaż DT, który nauczy chłopaka podstawowych zasad (np. czystości), bo on młodziak i długo już w schronie :(
  23. [quote name='ataK'] Jakoś chyba trzeba będzie tę nową rasę nazwać ;)[/QUOTE] niewyrosniety basenji ;)
×
×
  • Create New...