Dzisiaj w schronisku pani z nastoletnimi córkami chciała zaadoptować amstafowatego szczeniaka (suczkę?), dorosłego nie chciała, bo 'ze względu na dzieci nie che dużego psa' dałyśmy jej namiary na fundacje 2+4 żeby zgłosiła się na szkolenie
[I]moja pani chyba już mnie nie kocha, założyła mi takie coś :( :(
ja nie chcę!!!![/I]
[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6749/kaganiec1.jpg[/IMG][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4415/kaganiec2.jpg[/IMG]
[quote name='terierfanka']No to suuuper :) mam nadzieję, że kiedyś spotkamy Leonka na spacerku, bo będzie mieszkał całkiem niedaleko ;)[/QUOTE]
tak, też mam taką nadzieję
[quote name='ULKA12']Leon pojechał i jak na razie wszyscy zachwyceni. Więcej napisze jak się trochę ogarnę bo dzisiaj miałam szaleńczy dzień.[/QUOTE]
czekamy.... niecierpliwie.....