-
Posts
43433 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NikaEla
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Fajny pomysł :) myjnia samoobsługowa dla psów , na osiedlu Gaj http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/pierwsza-samoobslugowa-myjnia-dla-psow-we-wroclawiu-zdjecia,13365372/ -
też chciałam spytać
-
Szukam czarnej letniej sukienki rozm 44. na już I bluzek czarnych takich do pracy rozm 44 Edit: sukienkę już mam
-
U Niki koszulka się nie sprawdziła, lizała i gryzła przez materiał i cały czas był mokry
-
Znam to Smyczku doskonale. nasza w abażurze zastygała w miejscu. Nie reagowała na nic, jakby głuchła i głupiała. Ba dworze nie umiała się wysikać (była zima, co schyliła łebek by poszukać miejsca to pełen abażur śniegu). Musieliśmy zdjąć, by się załatwiła. W domu nie ruszała się z miejsca, ani jedzenie, ani picie, ani nic.
-
Biedy Mikuś Halny
-
Nikusia identycznie
-
Maleństwo śliczne :) nie wierze , że nie ma na nią chętnych
-
ślicznoty kochane u Togusi
-
zapraszam na po książki
-
bez przesady z tym RODO, jeśli ktoś Ci podaje adres to możesz do niego wysłać paczkę
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
dzisiaj -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Ja wtedy pracuję, odrabiamy dzień w którym zamknięto szkołę z powodu awarii wody -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Nika ostatnio bardzo liże łapki, gdzieś wyczytałam, że to może być znak bólu stawów. Muszę chyba ją poobserwować -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
wklejam na prośbę znajomej, która ten spacer prowadzi Serdecznie zapraszamy na spacer, którego tematem będą wrocławskie strachy i straszydełka. Oprowadzi nas Marysia, przewodnik miejski z długoletnim stażem i ogromną wiedzą. Spotykamy się 9 czerwca o godzinie 10-tej pod pomnikiem FredryUczestnicy zamiast opłaty będą mogli wrzucić grosik do skarpetki Toto Tosi.Historię Toto Tosi możecie poznać tu : https://www.facebook.com/events/187801821865818/Zbieramy dla niej na operację i leczenie i bardzo liczymy na Waszą obecność i wsparcie