Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Fajny pomysł :) myjnia samoobsługowa dla psów , na osiedlu Gaj http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/pierwsza-samoobslugowa-myjnia-dla-psow-we-wroclawiu-zdjecia,13365372/
  2. też chciałam spytać
  3. Dziękuję już przekazałam nazwiska osobie szukajacej
  4. Hej, macie kogoś w Żywcu? Na Facebooku Małgosia Rabska (Rudzia- Bianka z dogo) pilnie szuka
  5. Szukam czarnej letniej sukienki rozm 44. na już I bluzek czarnych takich do pracy rozm 44 Edit: sukienkę już mam
  6. U Niki koszulka się nie sprawdziła, lizała i gryzła przez materiał i cały czas był mokry
  7. Znam to Smyczku doskonale. nasza w abażurze zastygała w miejscu. Nie reagowała na nic, jakby głuchła i głupiała. Ba dworze nie umiała się wysikać (była zima, co schyliła łebek by poszukać miejsca to pełen abażur śniegu). Musieliśmy zdjąć, by się załatwiła. W domu nie ruszała się z miejsca, ani jedzenie, ani picie, ani nic.
  8. Maleństwo śliczne :) nie wierze , że nie ma na nią chętnych
  9. Z bazarku poważnych książek na konto SBM przelałam 82zł
  10. ślicznoty kochane u Togusi
  11. Zapraszam
  12. zapraszam na po książki
  13. Po pewnej przerwie w bazarkowaniu zrobiłam bazar z poważnymi ksiązkami ( to nie są czytadła) , które podarował mój TATA
  14. bez przesady z tym RODO, jeśli ktoś Ci podaje adres to możesz do niego wysłać paczkę
  15. Ja wtedy pracuję, odrabiamy dzień w którym zamknięto szkołę z powodu awarii wody
  16. Nika ostatnio bardzo liże łapki, gdzieś wyczytałam, że to może być znak bólu stawów. Muszę chyba ją poobserwować
  17. wklejam na prośbę znajomej, która ten spacer prowadzi Serdecznie zapraszamy na spacer, którego tematem będą wrocławskie strachy i straszydełka. Oprowadzi nas Marysia, przewodnik miejski z długoletnim stażem i ogromną wiedzą. Spotykamy się 9 czerwca o godzinie 10-tej pod pomnikiem FredryUczestnicy zamiast opłaty będą mogli wrzucić grosik do skarpetki Toto Tosi.Historię Toto Tosi możecie poznać tu : https://www.facebook.com/events/187801821865818/Zbieramy dla niej na operację i leczenie i bardzo liczymy na Waszą obecność i wsparcie
  18. Nie mam konkretnego pomysłu, ale może na psiaki staruszki u kiku? Ona zawsze pomaga naszym schroniskowym staruszkom
×
×
  • Create New...