Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Bazarek dla Gwiazdki , made in anica:
  2. Poszukuję pilnie (jakikolwiek) PRZEWODNIK PO LWOWIE wydany w ZSRR
  3. .........
  4. Z tych dwóch zbiórek jest (stan na 10.01 godz 9) 1670zł, ale przecież wiadomo , że w TOZie pieniądze się nie zmarnują
  5. To ten sam Max? (ogłoszenie ze strony TOZu) MAKS - potrzebna pomoc w pokryciu kosztów leczenia Maks to 12 letni kundelek. Jego rodzina bardzo go kocha, a w domu nie ma źle. Problemem jest tylko brak pieniędzy na leczenie. Problemy Maksa zaczęły się kilka miesięcy temu. Zmiany zaczęły zachodzić w tzw. "trzeciej powiece", co miało wpływ na całą gałkę oczną. Dlaczego właściciele Maksa nie poprosili wcześniej o pomoc? Nie wiadomo... być może się wstydzili. Być może, nie wierzyli, że ktoś im pomoże... W środę, 10 stycznia Maksiu wraz z opiekunami pojawił się w naszej zaprzyjaźnionej klinice weterynaryjnej. Lekarze wykonali badania krwi, USG i RTG. Zbadali również oko. Diagnoza: "wypadnięcie zmiany trzeciej powieki". Brzmi strasznie, ale oko jest całe. Po usunięciu narośli Maksiu powinien odzyskać wzrok. Priorytetem jest teraz poprawa ogólnego stanu zdrowia - wyniki krwi są złe. Konieczne jest wdrożenie leczenia. Naszą rolą jest pomoc zwierzętom - Maks ma kochającą rodzinę, dobre warunki. Dlatego wróci do swoich właścicieli i będzie pod naszą opieką. FaniMani.pl [WPŁAĆ ONLINE: kliknij w link poniżej] ❤ POMÓŻ NAM POMAGAĆ ❤: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział we Wrocławiu ul. Żeromskiego 56, 50-312 Wrocław PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096 dla wpłat zagranicznych SWIFT: BPKOPLPW z dopiskiem: „Maks z chorym okiem” https://fanimani.pl/zbiorka/maks-potrzebna-pomoc-w-pokryciu-kosztow-leczenia/
  6. Czy w najbliższym tygodniu wybiera się ktoś do schroniska? mam trochę czasu (oprócz środy) i mogłabym ( ale nie sama, bo dawno nie byłam) pojechał wyprowadzić jakieś psy Byłyśmy dziś z Mila-adą, niestety zmieniły się zasady i mimo iż miałam kilka lat temu zrobiony kurs wolontariusza, nie jest on już ważny i nie mogłyśmy wyprowadzać psów
  7. Maryś , bardzo współczuję straty bliskiej osoby - Taty. Posyłam ciepłe myśli
  8. Potwierdzam swoja wcześniejszą deklaracje 40zł, nie mam czasu teraz czytać tego co wyzej napisane, przepraszam, komu mam wpłacic?
  9. Togusiu, ale się porobiło tam u was.... Ściskam Świątecznie
  10. wydaje mi sie, ze Anica mówiła im że są pieniądze
  11. Przyszłam z wątku wrocławskiego, jest tam deklaracji finansowych ma 550+zł, oby tylko doszło do spotkania pana/psa z weterynarzem
  12. to czekamy na decyzje Ani co dalej
  13. To ja dam 40zł i już będzie pierwsza stówka. Strasznie musiał cierpieć ten piesek, a może nadal go boli :( Anica będziesz zbierać?
  14. https://www.facebook.com/events/192137331351446/ zapraszam na FB na bazar z książkami Poker
×
×
  • Create New...