Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Dawno mnie nie było na psich wątkach. Ze smutkiem czytam o losach Vaniki, aż mnie w gardle ścisnęło :( . Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy Oby znalazł się idealny dom dla niej,
  2. hmmm.... w necie piszą , że białe są https://pl.wikipedia.org/wiki/Coton_de_Tuléar#Umaszczenie
  3. Dzisiaj przelałam na konto Ali 100zł z bazarku dla Gapcia proszę o potwierdzenie na bazarku, ze doszły
  4. a gdzież tam!!! Nasz Loluś taki spasiony nie jest
  5. dostałam nr konta, jutro zrobie przelew
  6. Jest prężna grupa na FB Bolesławieckie koty. Może tam zapytaj
  7. Jest jakaś opcja wyszukiwania na dogo po nazwie miejscowości, ale z komórki nie działa
  8. to trzymam kciuki za pozytywny efekt wizyty i za dobry domek
  9. poproszę o numer konta skarbnika celem przesłania pieniędzy 100zł z bazarku
  10. ojej, jak mi przykro... to zysk z bazarku poślę do kikou na innego jej pieska Jest ich tam sporo
  11. Domek z dzieciami jej trzeba będzie znaleźć
  12. Szczek, cisza, smaczek, szczek i patrzy mi głęboko w oczy czy będzie następny smaczek. Nika to cwaniara. Jak był sylwester i próbowałam ją smaczkami wyciszać to leciała do balkonu z wrzaskiem, ja ją odwoływałam i jak przybiegała do mnie to dostawał smaczek. Po 2 - 3 razach: rzut do balkonu (zasłoniętego) z wrzaskiem, w tył zwrot i siad przede mną w oczekiwaniu na nagrodę
  13. Chętnie się dowiem jak to zrobić. Moja mimo 9 lat u nas rzuca się na odkurzacz(szczeka, gryzie) i ludzi z miotłą
  14. Z włóczek przelałam na konto SBM 290zł
  15. Na te smaczki zapewnie
  16. Będę podczytywać . Żabka ma "nikowate" spojrzenie
×
×
  • Create New...