-
Posts
43433 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NikaEla
-
hmmm.... w necie piszą , że białe są https://pl.wikipedia.org/wiki/Coton_de_Tuléar#Umaszczenie
-
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
NikaEla replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj przelałam na konto Ali 100zł z bazarku dla Gapcia proszę o potwierdzenie na bazarku, ze doszły -
a gdzież tam!!! Nasz Loluś taki spasiony nie jest
-
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
NikaEla replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
dostałam nr konta, jutro zrobie przelew -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Jest prężna grupa na FB Bolesławieckie koty. Może tam zapytaj -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Jest jakaś opcja wyszukiwania na dogo po nazwie miejscowości, ale z komórki nie działa -
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
NikaEla replied to Poker's topic in Już w nowym domu
to trzymam kciuki za pozytywny efekt wizyty i za dobry domek -
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
NikaEla replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
poproszę o numer konta skarbnika celem przesłania pieniędzy 100zł z bazarku -
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
NikaEla replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
Dobrze oczywiście -
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
NikaEla replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
ojej, jak mi przykro... to zysk z bazarku poślę do kikou na innego jej pieska Jest ich tam sporo -
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
NikaEla replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Domek z dzieciami jej trzeba będzie znaleźć -
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
NikaEla replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Szczek, cisza, smaczek, szczek i patrzy mi głęboko w oczy czy będzie następny smaczek. Nika to cwaniara. Jak był sylwester i próbowałam ją smaczkami wyciszać to leciała do balkonu z wrzaskiem, ja ją odwoływałam i jak przybiegała do mnie to dostawał smaczek. Po 2 - 3 razach: rzut do balkonu (zasłoniętego) z wrzaskiem, w tył zwrot i siad przede mną w oczekiwaniu na nagrodę -
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
NikaEla replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Chętnie się dowiem jak to zrobić. Moja mimo 9 lat u nas rzuca się na odkurzacz(szczeka, gryzie) i ludzi z miotłą -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
NikaEla replied to Tola's topic in Już w nowym domu
zapraszam -
Na te smaczki zapewnie
-
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
NikaEla replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Będę podczytywać . Żabka ma "nikowate" spojrzenie