-
Posts
4291 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karro
-
Hej hej! Wpadamy czwartkowo :) czemu nie macie już bannerka? :)
-
[URL]http://img12.imageshack.us/img12/6782/img7610kg.jpg[/URL] to fajne :loveu: fajnie wygląda w tej obróżce ;)
-
[URL]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/c006.jpg[/URL] psychopaciu :loveu::loveu:
-
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-ichEyDePR_4/T1PTyAyVNyI/AAAAAAAAAjo/4t-fJQFXC7Q/s676/DSC02659.JPG[/URL] Ale cudne rude stworzenie :loveu:
-
[quote name='magdabroy']Wcale mu się nie dziwię, skoro mu taki namordnik założyłaś :D[/QUOTE] Ja tez bym się obraziła mając takie cuuś :evil_lol: Oczywiście mówię to żartach, żeby nie było ;)
- 1144 replies
-
- cocker spaniel angielski
- toff
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[URL]http://vpx.pl/i/JnrxF.jpg[/URL] To jest meeega :loveu: Piękne zdjęcie :loveu:
-
Cześć czwartkowo :) Wymiziaj Molly :loveu:
-
[URL]https://lh4.googleusercontent.com/-uRjGYEBGzN8/T0ppgXMcUxI/AAAAAAAAND8/m3vh9jRtV6I/s640/IMG_2839.jpg[/URL] Mimo że od tyłu, to jednak zdjęcia ma taki smak :loveu: Pozdrawiamy :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Karro replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A jak tam się czujesz? A Fasolek? ;) -
[URL]http://desmond.imageshack.us/Himg404/scaled.php?server=404&filename=dsc01145kopiowanie.jpg&res=medium[/URL] czy to jakiś zwierz, czy duch? :evil_lol:
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Dziękujemy :loveu: Własnie wróciliśmy z ostatniego zastrzyku. Jest duża poprawa! :multi: Jutro wyjdziemy już na spacer, jeśli dalej tak pójdzie :multi: -
Betty dla mnie cudo :loveu::loveu:::loveu:
-
To trzymamy kciuki za dobrą reakcję suni na odstawienie leków ;)
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Dziękujemy. Z Cesarkiem lepiej, jednak jutro jeszcze na zastrzyk jedziemy ;) -
Podrzucam Dorię! :)
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
Karro replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Dobrze ze Kostek ma zainteresowanie, to sa ukryci obserwatorzy którzy się jeszcze ujawnią, mam taką nadzieję ;) -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Dziękuję za kciuki, przydadzą się :loveu: Idę dać mu kolację, zobaczę co tam u Cesarka ;) Was odwiedzę jutro, bo dziś, jakoś nie mam siły ;) -
Noel czyli przystojniak rasy owczarek podhalański - juz w nowym domku
Karro replied to Milla.j's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']A rany na łapie i śladów krwi na śniegu nie zauważyłaś ? :shake:[/QUOTE] O kurde jeszcze to?? :shake: Nie zauważyłam wcześniej. :shake: Coś dziwny ten ds :( -
Noel czyli przystojniak rasy owczarek podhalański - juz w nowym domku
Karro replied to Milla.j's topic in Już w nowym domu
Widziałam Twiggy na forum podhalana :( Te oczy paskudnie wyglądają, czy oni coś z tym zrobili tzn z oczami?? -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Dziękujemy wszystkim. Właśnie wróciliśmy od weterynarza. Okazało się to, tak jak myślałam, [B]zapaleniem stawów[/B].Dostał dwa zastrzyki. Jutro jedziemy na kontrolę. Wet powiedział, że on być może tak poprostu ma. Że w wyniku deformacji, którą ma, zapalenie może następnym razem powrócić za np rok, i następnym razem za np 10 lat. Zobaczymy przez noc jaki będzie efekt zastrzyków. Ogólnie jesteśmy dobrej myśli. Zważyłam Cesara. Waży on [B]51,5[/B] kg a w pażdzierniku ważył ponad 52 i jeszcze rósł! Także z jego wagi jestem bardzo zadowolona, poza tym bez oporów wszedł do weterynarza i chciał mu nawet dać buziaczka, tylko, że wet nie był chętny. Zobaczymy co jutro weterynarz powie na kontroli. Generalnie jesteśmy dobrej myśli. -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Zaraz jadę do weta, tylko zjem obiad. Zobaczymy co powie :( -
Hooooop! :multi:
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Wpadam z telefonu powiedziec tylko tyle, ze tak szybkiego rozwoju choroby jeszcze nie bylo :( wczoraj rano nieznacznie utykal, wieczorem powaznie kulal. Taki stan rozwijal sie wczesniej w ciagu kilku a nie jednego dnia! jak tylko wroce ze szkoly jedziemy do weta. -
Ale piękny :) wpadam zapisuję i będę zaglądać ;)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Karro replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
O to widzę, że ja mam podobny problem tylko że z bażantami... Dlatego chodzimy na lince... Dzięki temu, Cesar zaczął się także odwoływac od psów, co jest jak dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo były one najcenniejszą nagrodą. Odpowiedź Gałuszki... eh... Przeczytaj se moją książkę... Strasznie nie lubie takich odpowiedzi. A co jest na zdjęciu? Potwór z bagien :D