Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Z tego co zauważyłam Victoria nie pojawia się ostatnio na antenie tvn style. Już dawno nie widziałam w programie.
  2. Szarotko, bardzo fajny wierszyk o Julce :loveu: Jula hoop do góry :multi:
  3. Fajnie że tato nie odwiózł go do schronu! Trzymamy kciuki za szkolenie. Jetsan i ten maluch pasują do siebie, nawet kolorem sierści :evil_lol:
  4. O patrz a u mnie odwrotnie... Dziwne.
  5. [quote name='magdabroy']To ucz się, ucz ;) My poczekamy ( a przynajmniej ja :)) [quote name='deer_1987']Dokladnie tak my poczekamy :) :) Już się nauczyłam tyle ile miałam i mam serdecznie dość! ;) [quote name='Paula03']https://lh4.googleusercontent.com/-u_bLhSlMH3Y/T0uuxah7hDI/AAAAAAAAABI/oi2szxmaDWo/s512/4.jpg Ooo :loveu: :loveu: [quote name='Nemooo']Ucz się!!! Nie przejmuj się nami :) Oj tam nie przejmuj się od razu ;) U nas pogoda wybitnie deszczowa, wię nie mam pojęcia kiedy będą następne zdjęcia, nie mówiąc o normalnych spacerach :shake:
  6. A to młody jeszcze :loveu:
  7. To smacznego i życze żeby nauka szybko do głowy wchodziła ;)
  8. A podhalany jakieś widziałaś? Czy nie było? ;)
  9. O to powodzenia w nauce życzymy i czekamy na filmik! :)
  10. Gratulacje dla Qwendi! Pięknie się prezentuje na wystawie. Też nie przepadam za halówkami, bo słabe swiatło jest i marne zdjęcia wychodzą :shake:
  11. Fajnie że z Kati lepiej! :multi: Pozdrawiamy :)
  12. [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-au4VHNUilvM/T0g1pX0d20I/AAAAAAAAAOA/ZTn5pBLUAP0/s640/2012-02-22_13-56-46_38.jpg[/URL] To fajne ! :multi: Nero fajnie w tych szelach wygląda :) Wyczochraj towarzystwo ode mnie :loveu:
  13. Widzę, że nie tylko ja mam problem, żeby oderwać się od dogomani, choć jak się kiedyś zawzięłam to przez tydzień nie wchodziłam :evil_lol:
  14. [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-uDlEkSCyyLM/T0463KFYRNI/AAAAAAAANKE/mIHylESiOwo/s640/IMG_4292.jpg[/URL] Jaka minka :loveu: U Ciebie też dogomania się tak zwęziła? Bo u mnie strasznie wąska jest, zamiast całego ekranu, posty, zdjęcia zajmują 3/4... Coś tu ostro remontują.
  15. Mizianki dla Oscarka :)
  16. Zdjęcie z kotkiem bardzo pomysłowe, podoba mi się :loveu: Z pieskiem, to tak się zastanawiam, czy nie byłoby lepiej gdyby patrzył w obiektyw, hmm...
  17. [quote name='wikikoniki']Faaaajne focie ^^ [quote name='Talucha']https://lh4.googleusercontent.com/-u_bLhSlMH3Y/T0uuxah7hDI/AAAAAAAAABI/oi2szxmaDWo/s512/4.jpg podoba mi się! :) Dzięki :loveu: [quote name='vaness']wszystkie koty są kocie :loveu::loveu: A no są :loveu: [quote name='kalyna']kociaste :loveu: ale koty maja fajne te oczka :loveu: a ja właśnie w białych psach nie lubię jak mi zdjęcia przepalają :( Taak te przepalenia to masakra :shake: [quote name='unikatowydiament']ale cudaśne kiciusie:) Niom :loveu: [quote name='deer_1987']Witanko!! :) Hej :loveu: Oj dzisiaj nie poodwiedzam Was zbytnio bo mam masę nauki :(
  18. http://www.dogomania.pl/threads/223435-Bazarek-dla-moli-książkowych-SUPER-KSIĄŻKI-dla-Fundacji-BONO-do-02.03.12-godz.22.00 ZAPRASZAM na bazarkek KSIĄŻKOWY na podhalany z fundacji Bono :multi:
  19. Ale Kostuś szczęśliwy psiak :loveu: Tylko patrzeć można by było i patrzeć :loveu:
  20. A jakiego rodzaju smakołyki stosujesz? :)
  21. No dobra ewentualnie mogą być narazie domowe dziewczyn :evil_lol:
  22. Wpadamy wieczorowo i pozdrawiamy :loveu: Wymiziaj Torę i Lumpka :loveu:
  23. O prosze mówię i mam - dodałaś w tym samym czasie ;)
  24. Masz więcej fotek z wystawy? Te są super,:multi: bo warunki oświetleniowe dobrze poznałam na wystawie halowej i ciężko o dobrą fotkę...
  25. Aj ludzie to straszne bestie :( Szkoda zwierzaków :(
×
×
  • Create New...