Bardzo się cieszę, że się podoba :loveu: Mi też się podoba, jednak mają trochę racji, na topiku o fotografii że jest za mało kontrastu, muszę nad tym teraz popracować :)
Niespodzianka :loveu:
Filmik z Lusią:
[video=youtube;4l0SBqCBQu0]http://www.youtube.com/watch?v=4l0SBqCBQu0[/video]
i z Cesarem:
[video=youtube;iwhMbf4bETg]http://www.youtube.com/watch?v=iwhMbf4bETg&feature=youtu.be[/video]