Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Ale psiska fajne :loveu:
  2. [URL="http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Spacer%2026022012/_DSC6868.jpg"]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Spacer%2026022012/_DSC6868.jpg[/URL] To jest świetne! :)
  3. [quote name='monika15']Ekhemmm... Milena, gdzie znów zniknęłaś z galerii?:mad: Dawaj nam tu szybko fotki:lol:[/QUOTE] Przecież dała :D Atos :loveu: Piekny :) A Misiek to już ma ładną zaćmę co? Ehh mój poprzedi podhalan jak już był dziadkiem to zupełnie oślepł.
  4. Jaki chomiczek słodziutki :loveu: Takie maleńkie zwierzątko :loveu:
  5. Fajnie wchodzi do tej miski :) Mi też dogo nie działało :)
  6. [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg829/scaled.php?server=829&filename=dsc01431kopiowanie.jpg&res=medium[/URL] Ale kiciuś piękny :loveu:
  7. No własnie wyłazić wyłazić z ukrycia! :)
  8. Hej niedzielnie! :):) Co tam u Was?
  9. Jakie minki ona strzela fajne :loveu::evil_lol:
  10. O i są zdjęcia :loveu: Fajny macie lasek do spacerków :)
  11. Co tam u psiaków?
  12. Dziękujemy za życzenia. Zobaczymy jak dalej pójdzie, bo Cesar czuje się lepiej teraz, niż rano. Wczorajszy spacer: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qRVlgsfEWGw/T1yY1FNuBAI/AAAAAAAAADw/RU3dwpfvqw4/s640/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VP4RUn8mLpc/T1yY7nQCD4I/AAAAAAAAAEs/YRNnC7tJU-0/s640/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eyOlDM6z5vg/T1yY8rmO9jI/AAAAAAAAAE0/58x42k22F1U/s640/3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-K4uvW9NnHB8/T1yY9FI-1dI/AAAAAAAAAEw/srSeosnV8ec/s640/4.jpg[/IMG]
  13. Usunęło mi Was z subskrycji ehh... Kati jaka dama rozłożona na podłodze :evil_lol:
  14. [quote name='magdabroy']Może wartoby zaproponować troszkę dłuższą kurację, skoro on woli na zimnym spać :roll: Wiem, że to nic fajnego, ale może w tym wypadku byłoby to wskazane ;)[/QUOTE] Jak pojedziemy jutro do weta, to pogadam z nim, czy to spanie na betonie ma na to wpływ. Dzięki za podpowiedź :)
  15. Filmik fajny, zdjęcia fajne tylko Dory mało ;)
  16. Wszystkiego najlepszego i udanego spacerku!! ;)
  17. No i gdzie te zdjęcia ? :mad:
  18. Ale ładna obroża! :loveu:
  19. Gratuluję wygranej, piękne zakupki za taką sumę! :multi: Chciałąbym zobaczyć jak wygląda podnoszenie Nerona, szkoda, że nie nagrałaś ;)
  20. [quote name='deer_1987']A co ile mial dostawac te zastrzyki? i co to byly za zatrzyki?[/QUOTE] Dostawał zastrzyki przez 3 dni na zapalenie i jakieś tam jeszcze, nie rozczytam się w książeczce, a nazwy już nie pamiętam, a potem miał już jego sam organizm działać i było wszystko dobrze, ale dooopek zamiast spać w budzie, gdzie miałby izolację od zimna to śpi na betonie i wyziębia ciągle te stawy :( Jak nie przejdzie mu dzisiaj to jutro znów do weta będziemy zmuszenie jechać :(
  21. Dzień dobry niedzielnie! Uhu doba bez dogo to porażka. Co chwilkę sprawdzałam, czy może zaczęło działać :evil_lol:
  22. [quote name='deer_1987']Jak tam Cesar?[/QUOTE] A Cesar dziś znowu zaczął kuleć :shake: Nie mam już sił, miało być już dobrze a tu lipa :(
  23. A u nas pochmurzone dzisiaj :( Dobrze że paczka doszła i zwierzakom się podoba! :) A banner macie cudny :)
  24. A ma chłopak bannerek?
×
×
  • Create New...