[quote name='magdabroy']Może wartoby zaproponować troszkę dłuższą kurację, skoro on woli na zimnym spać :roll: Wiem, że to nic fajnego, ale może w tym wypadku byłoby to wskazane ;)[/QUOTE]
Jak pojedziemy jutro do weta, to pogadam z nim, czy to spanie na betonie ma na to wpływ. Dzięki za podpowiedź :)