-
Posts
4291 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karro
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
Karro replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Winter bo widzisz ja sie troche wzorowalam na poprzednim tekscie, bo ladnie byly tam zebrane informacje, ale probowalam to ulozyc troche inaczej, moze w ten sposob ludziom sie spodoba. :) A bedziemy go jeszcze raz probowac oglaszac w metrze? Albo gdzies indziej? -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
Karro replied to winter7's topic in Już w nowym domu
[quote name='winter7']Uzupełniłam rozliczenia i zmieniłam tekst w ogłoszeniu. PS. Na Tablicy od zawsze jest informacja, że Kostek ma 6 lat. Gdzie znalazłaś, że ma 4???[/QUOTE] Wyświetlało mi się że 4 :roll: a może to ze zmęczenia ;) w takim razie przepraszam za zamieszanie:) Edit. Właśnie weszłam na tablice i pisze cos w tym stylu: Kostek ma 4 lata dużo energii i wielkiego pecha. To u mnie tylko tak się wyświetla? -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
Karro replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Podrzucę ! :) -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Karro replied to betty_labrador's topic in Galeria
Przepraszam, że nie wpadałam tyle czasu, ale usunęło mi Was y subskrycji :mad: Piekny piesio rysunkowy :loveu: -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='betty_labrador']hmm ciekawe ze podobnie ma. I cos u niego stwierdzono? Zdeformowane stawy? a przez co?[/QUOTE] Bo ma krzywe łapki :( [quote name='lasoa']taki fajny i duzo ma futerka :) Tak zastanawiam się, może powienien mniej ważyć, aby nie obciążać stawów ? (reumatolog ciągle to mowi mojemu Mężowi, że lepiej być szczuplejszym to wtedy jest lepiej dla stawów)[/QUOTE] [quote name='betty_labrador']szczuplejszy i umięśniony :)[/QUOTE] Cesar jest pod kontrolą odnośnie wagi, ma tendencję spadkową :) Staramy się żeby schudł jeszcze :) -
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224473-Munio-Kociak-w-fatalnym-stanie-stracił-oko-prosimy-o-wsparcie!#post18814938"][IMG]http://imgh.us/grf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224473-Munio-Kociak-w-fatalnym-stanie-stracił-oko-prosimy-o-wsparcie!#post18814938"][IMG]http://imgh.us/eg5tcr.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224473-Munio-Kociak-w-fatalnym-stanie-stracił-oko-prosimy-o-wsparcie!#post18814938"][IMG]http://imgh.us/10177176-bliska-koperty-zaproszenie-ozdobione-lawendy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224473-Munio-Kociak-w-fatalnym-stanie-stracił-oko-prosimy-o-wsparcie!#post18814938"][IMG]http://imgh.us/frgh.jpg[/IMG][/URL] Podlinkowane gotowe do uzycia. Ma on jakies ogłoszenia? Mogłabym ewentualnie sklecić jakiś text do ogłoszeń.
-
Gonia ma dom! Taki najwspanialszy na świecie!
Karro replied to Basieńka1997's topic in Już w nowym domu
[quote name='juli88']no to trzymamy kciuki!!!!!!! :)[/QUOTE] Ja też trzymam ;) -
Gonia ma dom! Taki najwspanialszy na świecie!
Karro replied to Basieńka1997's topic in Już w nowym domu
Zapisuje jestem na zaproszenie przeczytam watek wieczorkiem -
Jestem na zaproszenie. Narazie tylko zapisuje.
-
[quote name='lasoa']Gaja bez zmian, ale nie pogarsza się, najgorsze, że nie chce jeść :( Cesar szaleje że aż mu grzywa skacze :D[/QUOTE] To, że nie chce jeść to jest "normalne" Cesar jak go łapy bolały tez tracił apetyt i nie jadł praktycznie nic :( Trzymamy kciuki za Was :)
-
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-ppwHR_Qp550/T10WNZTu8KI/AAAAAAAANTo/bxAAqkQpDO4/s640/IMG_4523.jpg[/URL] Słodziak :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
To dobrze że Scooby już zdrowy! :multi: Życzymy powodzenie w powtórce z posłuszeństwa :)
-
Gratulujemy sukcesów z Maxem! :multi: A Neska śmiesznie wygląda w tym kagańcu :D
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='wikikoniki']On jest taki słodki nieporadny na tych zdjęciach <3[/QUOTE] Taki ciapcioch :loveu::loveu: [quote name='magdabroy']Słodki misiaczek :loveu:[/QUOTE] :loveu: -
Filmik obejrzałam, fajnie Dora skacze. A tor to macie super! Sama robiłas, czy gdzieś kupowałaś hopki? ;)
-
Ja także zazdroszczę takiego spaceru. Towarzystwo super! :multi:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Karro replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[URL]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_4964.jpg[/URL] Doskonale wiem że masz tam piłeczkę ukrytą, doskonale o tym wiem. Więc teraz proszę weź ją do ręki i rzuć mi :evil_lol: -
Ooo nawet Nergal u Was w galerii :evil_lol: Pozdrawiamy :)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Ale Oscarek rozrabiaka :evil_lol:
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='betty_labrador']uuu,, pytam bo raz przykro mi, a dwa Tosca tez tak ostatnio miewa. Zwłaszcza po dluugich spacerach, -dlatego dzis tylko godzina biegania- i zdaje sie ze od lezenia w weekendy na twardej podlodze-to jest w dmu u rodzicow. Rok temu jak jeszcze tu mieszkalam nie miala takich problemow, odkad mieszkam w miescie, i przybywam raz na tydzien do domu to tak sie czasem dzieje- kuleje wlasnie na prawa łapkę, zwłaszcza po leżeniu dłuzszym na tej podlodze, no i po spacerach. Bylam u weta nic nie wyczul, dal jej tabletki przeciwzapalne i przeciwbolowe. i Bedziemy dalej patrzeć-ciekawe skąd to sie bierze :roll:[/QUOTE] Dziwne, podhalan naszej znajomej ma bardzo podebne objawy w podobnych sytuacjach :roll: U nas jest trochę inna sprawa, bo Cesar ma niestety te stawy trochę zdeformowane. :roll: [quote name='Vilena'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-eyOlDM6z5vg/T1yY8rmO9jI/AAAAAAAAAE0/58x42k22F1U/s640/3.jpg[/URL] Radosny pycholek! :loveu: Życzymy zdrowia psiakowi![/QUOTE] Dziękujemy! :loveu: [quote name='kalyna'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-VP4RUn8mLpc/T1yY7nQCD4I/AAAAAAAAAEs/YRNnC7tJU-0/s640/2.jpg[/URL] wiadomo kto tu pilnuje :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-qRVlgsfEWGw/T1yY1FNuBAI/AAAAAAAAADw/RU3dwpfvqw4/s640/1.jpg[/URL] właśnie zdałam sobie sprawę ile wyczesywania jest przy linieniu :o[/QUOTE] Przy codziennym wyczesywanie w okresie linienia w zeszłym codziennie wyczesywałam 10 litrowy kuber pełen sierści. ;) [quote name='deer_1987']Tego Wam zyczymy![/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']zdrówka dla pięknisia:)[/QUOTE] Dziękujemy :multi: [B]Z Cesarem jest dobrze, jeszcze nie idealnie ale jest o wiele lepiej niż wczoraj, dlatego nie pojechaliśmy do weta. Oby tak dalej! :multi:[/B] Aaaa to macie kilka fotek białaska [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xHGsq17JIcM/T1yY_FX3bYI/AAAAAAAAAFA/TMVff_JQ5Tw/s640/5.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Z0OWVqwMWu4/T1yZBaKiOsI/AAAAAAAAAFc/zMLTvnpLGUQ/s640/8.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wbQ8U9v541A/T1yZCFWEMjI/AAAAAAAAAFY/QzRWGKD_yyY/s640/9.jpg[/IMG] [B][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tImre9Wr5ww/T1yY4vQwI3I/AAAAAAAAAEQ/gnwmUSvfnqE/s640/10.jpg[/IMG][/B] -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Dziękuję wszystkim. Z Cesarem nie jest źle trochę się poprawiło, może sam to zwalczy i obejdzie się bez weta :multi: [quote name='betty_labrador']duzo zdrówka dla Cesarka ;) na ktora łapę/łapy kuleje? bo nie mogę sie doszukać?[/QUOTE] Na prawą przednią.